kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
W drugiej wejdzie Asensio jeszcze ze 2 dołoży... zmieniajac temat to tęsknię juz za Neyem; )
2
Mają rozmach ;)
0
Semedo 32km/h z piłką
4
Ma dobrą kadrę , atmosfera w szatni jest bardzo dobra i wystarczy.
3
Może nie jest Xavim ale to jest gracz dokładnie o jego profilu , dokładnie taki którego szukamy i których jest mało.
16
Będzie dużo pociechy z tego Seriego nie wiem czemu ale wyzwala we mnie jakoś pozytywna energię ,może to dobry znak.
0
Vitinho szybko wpadł na stałe do składu.
2
To Barcelona ma się zgadzać czy Dortmund ?
0
No jak nie będziemy ? Kadra mówi sama za siebie a Ci co przyszli do nas w wiekszych klubach nie tylko w Barcelonie więcej siedzieli by na ławce mowa tu o realu , bayernie, city psg Atletico... nasi najlepsi zawodnicy mają już swoje lata Messi itd.
0
On w przypadku Barcelony nie powinien spadać do jakiegoś poziomu czy ty na prawdę jesteś ślepy ze kierujemy się w złą stronę ? A Messi 30 lat , Suarez 30 wiecznie grać nie będą ? Nasza gra opierała się na MSN, kiedys na pomocnikach a teraz ? Aktualnie w kadrze posiadamy więcej szrotu niż klasowych graczy, marzyciele z was.
0
Jak ten zarząd tak zabiera się do swoich kobiet jak do transferów to współczuję.
0
Bartomeu prowadzi do tego , że stajemy się przeciętnym klubem co widać oczywiście po tym ilu mamy w tej chwili klasowych graczy.
0
Dokładnie Bartomeu to te ,, coś " cholera wie co ;D
2
Boje się tego sezonu mam wrażenie , że coś nas ciągnie do dna bardziej w stronę Milanu.
0
W naszej lidze łatwiej mu nie będzie , tez będzie kryty na potęgę.
0
Z drugiej strony w meczu z lepszym rywalem czyli Napoli Seri był kompletnie niewidoczny tego się najbardziej boje.
0
No Paulinho przyszedł Bóg wie po co ;D
0
Od początku nie byłem przekonany do Coutinho bo ani go do pomocy ani w miejsce Neymara to nie jego pozycje, Seri zda egzamin bardzo przypomina mi Kante z Chelsea tyle , że to nie ta pozycja.
12
Nowa klauzula Asensio 500 mln to się nazywa dopiero świetna robota Pereza.
0
100 razy bardziej wolałbym kupić Seriego za 40 mln , Pjanica z Juve za 50-60 niz jednego Coutinho.
3
Barcelona bid £118m, inclusive of huge add-ons. Immediately rejected.
Paul Joyce
1
Co nam z jednego Coutinho do pomocy w razie jego kontuzji wrócimy na stare śmieci Dembele , Coutinho i Seri to nas ratuje.
1
Jeżeli ktoś myśli , że przyjście jednego pomocnika coś zmieni to gratuluję pozytywnego myślenia , nam brakuje aktualnie dwóch światowej klasy pomocników Thiago , Veratti i kogoś na ławkę do rotacji Sergi Roberto , Seri , Alena.
8
Zgwałcili nas w dwumeczu.
2
Verratti , thiago , Seri i byśmy wstali na nogi ;D
0
Pierwsza połowa real był drużyną o parę klas lepsza od nas.
2
arrivederci Bartomeu ! Gratulacje Real Madryt !
0
Ależ Asensio ma niesamowicie ułożona nogę.
0
Może coś z tego będzie warto wierzyć ;)
1
Jakoś nie wierze w to że damy dziś rade Realowi, skład mnie przeraża.