2

W drugiej wejdzie Asensio jeszcze ze 2 dołoży... zmieniajac temat to tęsknię juz za Neyem; )

2

Mają rozmach ;)

0

Semedo 32km/h z piłką

4

Ma dobrą kadrę , atmosfera w szatni jest bardzo dobra i wystarczy.

3

Może nie jest Xavim ale to jest gracz dokładnie o jego profilu , dokładnie taki którego szukamy i których jest mało.

16

Będzie dużo pociechy z tego Seriego nie wiem czemu ale wyzwala we mnie jakoś pozytywna energię ,może to dobry znak.

0

Vitinho szybko wpadł na stałe do składu.

2

To Barcelona ma się zgadzać czy Dortmund ?

0

No jak nie będziemy ? Kadra mówi sama za siebie a Ci co przyszli do nas w wiekszych klubach nie tylko w Barcelonie więcej siedzieli by na ławce mowa tu o realu , bayernie, city psg Atletico... nasi najlepsi zawodnicy mają już swoje lata Messi itd.

0

On w przypadku Barcelony nie powinien spadać do jakiegoś poziomu czy ty na prawdę jesteś ślepy ze kierujemy się w złą stronę ? A Messi 30 lat , Suarez 30 wiecznie grać nie będą ? Nasza gra opierała się na MSN, kiedys na pomocnikach a teraz ? Aktualnie w kadrze posiadamy więcej szrotu niż klasowych graczy, marzyciele z was.

0

Jak ten zarząd tak zabiera się do swoich kobiet jak do transferów to współczuję.

0

Bartomeu prowadzi do tego , że stajemy się przeciętnym klubem co widać oczywiście po tym ilu mamy w tej chwili klasowych graczy.

0

Dokładnie Bartomeu to te ,, coś " cholera wie co ;D

2

Boje się tego sezonu mam wrażenie , że coś nas ciągnie do dna bardziej w stronę Milanu.

0

W naszej lidze łatwiej mu nie będzie , tez będzie kryty na potęgę.

0

Z drugiej strony w meczu z lepszym rywalem czyli Napoli Seri był kompletnie niewidoczny tego się najbardziej boje.

0

No Paulinho przyszedł Bóg wie po co ;D

0

Od początku nie byłem przekonany do Coutinho bo ani go do pomocy ani w miejsce Neymara to nie jego pozycje, Seri zda egzamin bardzo przypomina mi Kante z Chelsea tyle , że to nie ta pozycja.

12

Nowa klauzula Asensio 500 mln to się nazywa dopiero świetna robota Pereza.

0

100 razy bardziej wolałbym kupić Seriego za 40 mln , Pjanica z Juve za 50-60 niz jednego Coutinho.

3

Barcelona bid £118m, inclusive of huge add-ons. Immediately rejected.
Paul Joyce

1

Co nam z jednego Coutinho do pomocy w razie jego kontuzji wrócimy na stare śmieci Dembele , Coutinho i Seri to nas ratuje.

1

Jeżeli ktoś myśli , że przyjście jednego pomocnika coś zmieni to gratuluję pozytywnego myślenia , nam brakuje aktualnie dwóch światowej klasy pomocników Thiago , Veratti i kogoś na ławkę do rotacji Sergi Roberto , Seri , Alena.

8

Zgwałcili nas w dwumeczu.

2

Verratti , thiago , Seri i byśmy wstali na nogi ;D

0

Pierwsza połowa real był drużyną o parę klas lepsza od nas.

2

arrivederci Bartomeu ! Gratulacje Real Madryt !

0

Ależ Asensio ma niesamowicie ułożona nogę.

0

Może coś z tego będzie warto wierzyć ;)

1

Jakoś nie wierze w to że damy dziś rade Realowi, skład mnie przeraża.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?