kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Nie ma co się podniecać bo i tak pewnie dziś żadnej oficjalki nie będzie tak dla przypomnienia tylko , żebyście nie odswiezali bez przerwy la rambli i dali odpocząć trochę oczom od ekranu monitora czy ekranu smartfona.
3
Pierniczenie kotka za pomocą młotka a konkretów jak nie było tak ni ma dalej.
3
Barcelona może tak ale Liverpool nie.
0
I co z tymi naszymi podróżnikami? Wrócili juz z tej Anglii i Niemiec ?
20
A wrócą z Paulinho.
1
Jak juz tak latają to niech wezmą jeszcze prócz dembele i Coutinho , Seriego pod pache; D
10
Żeby się nie zapedzili i do Chin po Paulinho nie polecieli.
8
Kabaret roku co oni nam serwują ;)
0
Edytowałem; D
1
Dziennikarz Mundo Deportivo mówił o tym 3 godziny temu ;)
0
Tak myślałem ze byl prawdziwy ale ktoś to info puscil na Twittera , okazał się fejkiem.
4
To taki Paul Joyce.
Proszę klikać po kolei ;)
1.
https://mobile.twitter.com/ziajasnk/status/894873490150498304/photo/1
2.
https://mobile.twitter.com/ziajasnk/status/894879981867872256/photo/1
0
Z tego co wiem gość razem z Paul Joyce są najbardziej wiarygodni.
0
https://mobile.twitter.com/JamesPearceEcho/status/894870240965865472
James Pearce coś napisał na temat Coutinho mega wiarygodny gość jestem w pracy proszę tłumaczyć ;)
0
Podziwiam gazetę Sport , założyć ja by całe życie metoda wiecznych prób i pisania ,, fichado " a nóż widelec może w końcu trafimy ... no kiedyś trafia może akurat dziś.
0
Wbijcie na lfc.pl i tam macie spekulacje na temat transferu Coutinho jestem w pracy nie mogę pisać.
0
Forum liverpoolu.
28
"Liverpool agree £125m fee with Barcelona for Philippe Coutinho." (Paul Joyce)
Dziennikarz który jest najbliżej Liverpoolu. Wiarygodność 200%
0
No to albo Sport juz na całego dziś będzie chować głowę do wora albo będą dumni , że praktycznie pierwsi dają takie info.
2
Czyli Sport juz fichado ?;)
0
Czemu nie ? Odszedł za kasa ale miedzyinnymi dlatego , że nigdy nie był nagradzany przez kibiców wszystkie zasługi zawsze przypisywane były Messiemu mimo tego , że to Ney często był bohaterem.. prasa tez o nim za mocno nie klepala.
2
Ciekawe ile jeszcze razy będą tak latać ;D
4
Skoro tak mamy 10.15 wiec dziś oficjalka? Jakoś w to nie wierzę ;)
6
A może tak zostać z Delofeu na skrzydle i dać szansę wychowankom , kto wie może los prowadzi właśnie do kolejnej złotej ery wychowanków, kiedy jak nie teraz ? Wiem , wiem bujam w obłokach większość chce transferów.
3
Juz się tego czytać nie chce nawet o tym Coutinho.
0
Postawmy na La Masie nie róbmy transferów.
0
Kto wie może tak wyjdzie , że nie uda się kupić nikogo konkretnego a w czasie nowego sezonu wystrzeli nasza La Masia ale by byloo jak za czasów Pepa.. kto wie życie pisze różne scenariusze ;)
2
Liverpool nie sprzeda latem Philippe Coutinho, nawet jeśli Barcelona złoży ofertę, która przekroczy 100 milionów funtów. Blaugrana 2 tygodnie temu złożyła propozycję the Reds, która wynosiła 72 miliony funtów i była to dotychczas jedyna oficjalna oferta za Brazylijczyka - raportuje Andy Hunter na łamach The Guardian.
Barcelona sprzedała niedawno Neymara do Paris Saint Germain, inkasując ponad 200 milionów funtów i w hiszpańskiej prasie mówi się, że wkrótce na stół padnie wielomilionowa oferta za pomocnika the Reds.
Stanowisko Liverpoolu w sprawie pozostaje jednak bez zmian. Jürgen Klopp, jak i z Fenway Sports Group dali jasno do zrozumienia, że Coutinho nie opuści Anfield tego lata.
Pozycja Liverpoolu jest niezwykle mocna, wobec 5-letniego kontraktu, podpisanego przez Coutinho w styczniu. W umowie dodatkowo nie ma klauzuli, która ułatwiałaby potencjalny transfer piłkarzowi.
Również wiarygodny gościu , saga trwa.
0
https://mobile.twitter.com/beINSPORTS/status/894580509279363072/video/1
James Pearce na temat Coutinho nie jestem w stanie przetlumaczyc jestem w pracy... wspomnę tylko , że to osoba która jest najbliżej z klubem i jego wiarygodność jest 100 procentowa.
0
To gdzie gra Coutinho jak nie na 10 no co ty mi tu bredzisz ? Gdzie się najlepiej czuje ? Z jakiej pozycji najwięcej strzela bramek ? No człowieku zejdź waść na ziemię.