kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Najlepszym pocieszeniem w dzisiejszym dniu byłoby rozbite jajko na głowie Bartomeu przez niezadowolonego kibica ;)
1
To najemnicy Realu ten zarząd przecie.
8
Nie mam pojęcia co tu przedłużać , transfer Dembele z normalnego punktu widzenia powinien być już tylko kwestia godzin. Do roboty sieroty!
0
Mam dokładnie takie same przeczucie.
9
Dać 40 mln za 29 letniego Paulinho gdzie w tej samej cenie albo taniej mamy 25 letniego Seriego! Absurd ...
1
Kryminał za to co robi ten flip i flap Bartek i Fernandez. .
32
Ale to tylko Real wyluzuj..
9
Mam nadzieje , ze Dembele nie dal się przekonać do pozostania w klubie.
2
Takie rozkminy mam po ziole ;D
1
Zubizaretta pozdrawia !!
8
Fiorentino Perez leje ze śmiechu. Ciekawa jaka klauzula 500 mln ? Może nam nie zabiorą bo juz się boje.
1
Niewyobrażalny wstyd ! Po odejściu Neymara bomba w postaci Paulinho.. powinni Bartomeu i Fernandeza w trybie natychmiastowym taczką wydelegowac jak najdalej od biur FC Barcelony.
0
Weekendowe bombazo; )
1
Niech on będzie chłopcem od czarnej roboty , może i solidny ale gość ma 29 lat ludzie co oni nam robią z klubem.
0
I weekend zwalony mam nadzieje , ze to nie prawda.
0
Przyjdzie ktoś tam w ogóle na trybuny na prezentację tego obelixa..?
0
Chyba trzeba La Ramblową pielgrzymke do Bartomeu zrobić z buta i wyprowadzić z biura za kudly...
22
Numer do Bartomeu poproszę powiem mu naszą piękna polszczyzną co o nim sądzę ;)
1
Dembele + Seri i jestem zadowolony ... swoją drogą macie może kompilację z wczorajszego występu seriego?
0
Coutinho zameldował się w Melwood na leczenie "kontuzji pleców." - neurophate twitter
12
Racja równie dobrze klauzula Messiego może wynosić 50 mln jeżeli sam zawodnik nie będzie chciał odejść to klauzula nic nie da , trzeba nosić w sercu ten klub.
4
Sprzedac wszystkich niepotrzebnych a jak nie mogą kupić niech zastąpią szkółka nasza nie widzę problemu.
7
Martwi również to , że nie sprzedajemy nie potrzebnych nam zawodników nie mówiąc już o kupowaniu... tragedia okienko.
3
Czuje , ze Deulofeu jutro nas pozytywnie zaskoczy.
1
Co ma 22 letni Polak do transferu Coutinho ? Nic.
0
Nie martw się tak go usadzą szwaby ze dobre 2 lata nie wąchnie nawet piłki;)
4
130 mln za dembele jeszcze jakoś zniose.. ale 150 to już jaja
3
Fajną ksywę Neymarowi przypisali polscy fani Liverpoolu z lfc.pl Neymar - Najman... mówią , że płaczemy po Najmanie i chcemy zabrać Coutinho.
0
Ile w obecnych czasach trzeba by było zapłacić za Ronaldinho w swojej najlepszej formie ;D
2
Dokładnie jakby miał serce z kamienia ;)