4

Najlepszym pocieszeniem w dzisiejszym dniu byłoby rozbite jajko na głowie Bartomeu przez niezadowolonego kibica ;)

1

To najemnicy Realu ten zarząd przecie.

8

Nie mam pojęcia co tu przedłużać , transfer Dembele z normalnego punktu widzenia powinien być już tylko kwestia godzin. Do roboty sieroty!

0

Mam dokładnie takie same przeczucie.

9

Dać 40 mln za 29 letniego Paulinho gdzie w tej samej cenie albo taniej mamy 25 letniego Seriego! Absurd ...

1

Kryminał za to co robi ten flip i flap Bartek i Fernandez. .

32

Ale to tylko Real wyluzuj..

9

Mam nadzieje , ze Dembele nie dal się przekonać do pozostania w klubie.

2

Takie rozkminy mam po ziole ;D

1

Zubizaretta pozdrawia !!

8

Fiorentino Perez leje ze śmiechu. Ciekawa jaka klauzula 500 mln ? Może nam nie zabiorą bo juz się boje.

1

Niewyobrażalny wstyd ! Po odejściu Neymara bomba w postaci Paulinho.. powinni Bartomeu i Fernandeza w trybie natychmiastowym taczką wydelegowac jak najdalej od biur FC Barcelony.

0

Weekendowe bombazo; )

1

Niech on będzie chłopcem od czarnej roboty , może i solidny ale gość ma 29 lat ludzie co oni nam robią z klubem.

0

I weekend zwalony mam nadzieje , ze to nie prawda.

0

Przyjdzie ktoś tam w ogóle na trybuny na prezentację tego obelixa..?

0

Chyba trzeba La Ramblową pielgrzymke do Bartomeu zrobić z buta i wyprowadzić z biura za kudly...

22

Numer do Bartomeu poproszę powiem mu naszą piękna polszczyzną co o nim sądzę ;)

1

Dembele + Seri i jestem zadowolony ... swoją drogą macie może kompilację z wczorajszego występu seriego?

0

Coutinho zameldował się w Melwood na leczenie "kontuzji pleców." - neurophate twitter

12

Racja równie dobrze klauzula Messiego może wynosić 50 mln jeżeli sam zawodnik nie będzie chciał odejść to klauzula nic nie da , trzeba nosić w sercu ten klub.

4

Sprzedac wszystkich niepotrzebnych a jak nie mogą kupić niech zastąpią szkółka nasza nie widzę problemu.

7

Martwi również to , że nie sprzedajemy nie potrzebnych nam zawodników nie mówiąc już o kupowaniu... tragedia okienko.

3

Czuje , ze Deulofeu jutro nas pozytywnie zaskoczy.

1

Co ma 22 letni Polak do transferu Coutinho ? Nic.

0

Nie martw się tak go usadzą szwaby ze dobre 2 lata nie wąchnie nawet piłki;)

4

130 mln za dembele jeszcze jakoś zniose.. ale 150 to już jaja

3

Fajną ksywę Neymarowi przypisali polscy fani Liverpoolu z lfc.pl Neymar - Najman... mówią , że płaczemy po Najmanie i chcemy zabrać Coutinho.

0

Ile w obecnych czasach trzeba by było zapłacić za Ronaldinho w swojej najlepszej formie ;D

2

Dokładnie jakby miał serce z kamienia ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?