0

Czuje , ze w dzisiejszym meczu Coutinho będzie kluczowy.

0

Z miłą chęcią zobaczę.

42

Trzy zakonnice rozmawiają.
pierwsza mówi :
- wczoraj gdy sprzątałam biuro księdza ,
znalazłam tam stos pornosów!
- i co zrobiłaś pytają zakonnice ?
- wywaliłam je do śmietnika.
Druga siostra.
- gdy odkładałam wyprane ubrania księdza do szafy ,
Znalazłam tam paczkę prezerwatyw.
- i co zrobiłaś ? Spytały się znow zakonnice.
- przedziurawilam je szpilka.
Trzecia siostra zemdlala.

0

Samuel ,,Skała " Umtiti poszukiwany jego występ z Valencia ma ktoś link ?;)

0

Coutinho dziś na pozycji Iniesty ?

0

Witam panowie , panie na jakieś pozycji dokładnie grał dziś Cou nie zdążyłem obejrzeć ?

4

Bez płaczu panowie Coutinho tez wraca dopiero po kontuzji.. myśleć trochę proszę.

81

Poszedł gość na disco. Wpada, rozgląda się - przy stoliku siedzi całkiem fajna dziewczyna. Pyta, czy się może przysiąść.
- Oczywiście, ale jest taka sprawa... jestem inwalidką, na wózku. Rozumiesz...
Chłopak patrzy - rzeczywiście. Ale nic,...mówi, że mu to nie przeszkadza.
Tak siedzą, rozmawiają, popijają drinki w pewnym momencie gość mówi:
- Słuchaj, może zatańczymy?
- Jak to, przecież ja na wózku, nie mogę...
- Nie szkodzi, jakoś to będzie
I faktycznie, wyjechał z tym wózkiem na środek tańczą, kółka się z piskiem kręcą na parkiecie. Po tańcu zmęczeni wyszli na świeże powietrze. Tam romantycznie, księżyc, gwiazdy, gadka-szmatka, chłopak zaczyna się ostro do niej dobierać. Dziewczyna się nieco opiera:
- Ja nie mogę, zobacz sam, paraliż, wózek...
- Spoko spoko. Przewieszę cię przez płot, poradzimy sobie.
I tak właśnie zrobił. Przewiesił ją przez płot, zerżnął, ubrał, posadził z powrotem na wózek i wjechali do środka. Tam dziewczyna w płacz. Gość zaniepokojony pyta:
- Co jest? Co ci się dzieje?
- Bo... to... pierwszy raz... - mówi przez łzy dziewczyna.
- Co ty mówisz, przecież czułem, ze nie pierwszy raz!
- Pierwszy raz ktoś mnie potem zdjął z płotu...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Aha czyli w sumie nie ma tragedii; )

0

A co tam z naszym Dembele ?;)

0

11 guardioli złożona z samych wychowanków ktoś poda ?,) była taka w ogóle ?; S

0

Sergio

8

Busquets z zapaleniem żołądka, nie trenował. Z Barcelony B dołączyli Aleñá, Fali, Marc Cardona, Tarín i Cucurella. #neurophate

0

Mam tak już kolo tygodnia ;)

3

Nie martw się tam w większości nikt nie widzi tych hieroglifow czcionka jest straszna na notatniku.

8

Patrze ze fani Realu wpadają do nas na La Ramble na pogaduchy bo u nich bardzo ale to bardzo zimno -19 się kręci ;D

2

Na lewej nikt nie napędzal akcji ewidentnie grać tam powinien Coutinho, na prawej blokował w sumie tylko Messiego i częściowo tez Semedo stąd też nie do końca udany mecz Semedo.

2

Każde wytłumaczenie jest dobre ;D

16

Ja tylko proszę Panie Valverde juz nigdy więcej Coutinho na prawej... żeś mu Pan w ten sposób zabrał wszystko co miał nam kibicom Cou w tym meczu do pokazania ;)

16

Mecz z Alaves wyjaśnił tylko kim dla drużyny jest Sergio Busquets jak dla numer 2 po Messim.. jego brak był ogromnie widoczny na boisku.

9

Nie gorsi jesteście co niektórzy od kolegów z fioletowej wypisz wymaluj.

1

Nie mogę was czytać biadolicie strasznie.

11

Coutinho na prawej to ewidentna pomyłka widać jak bardzo ciągnie go do środka pola.

0

Yyy nie ?

4

Oby tylko ta dzisiejsza radość nie zamieniła się w żadną złość ;D

0

Czyli jakie te ustawienie będzie ?;)

0

Arthur może przyjść przecież nie ma paszportu europejskiego ?

0



Gdzieś na szczycie góry. ...

8

Zawzietosci nie można im odmówić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?