kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czuje , ze w dzisiejszym meczu Coutinho będzie kluczowy.
0
Z miłą chęcią zobaczę.
42
Trzy zakonnice rozmawiają.
pierwsza mówi :
- wczoraj gdy sprzątałam biuro księdza ,
znalazłam tam stos pornosów!
- i co zrobiłaś pytają zakonnice ?
- wywaliłam je do śmietnika.
Druga siostra.
- gdy odkładałam wyprane ubrania księdza do szafy ,
Znalazłam tam paczkę prezerwatyw.
- i co zrobiłaś ? Spytały się znow zakonnice.
- przedziurawilam je szpilka.
Trzecia siostra zemdlala.
0
Samuel ,,Skała " Umtiti poszukiwany jego występ z Valencia ma ktoś link ?;)
0
Coutinho dziś na pozycji Iniesty ?
0
Witam panowie , panie na jakieś pozycji dokładnie grał dziś Cou nie zdążyłem obejrzeć ?
4
Bez płaczu panowie Coutinho tez wraca dopiero po kontuzji.. myśleć trochę proszę.
81
Poszedł gość na disco. Wpada, rozgląda się - przy stoliku siedzi całkiem fajna dziewczyna. Pyta, czy się może przysiąść.
- Oczywiście, ale jest taka sprawa... jestem inwalidką, na wózku. Rozumiesz...
Chłopak patrzy - rzeczywiście. Ale nic,...mówi, że mu to nie przeszkadza.
Tak siedzą, rozmawiają, popijają drinki w pewnym momencie gość mówi:
- Słuchaj, może zatańczymy?
- Jak to, przecież ja na wózku, nie mogę...
- Nie szkodzi, jakoś to będzie
I faktycznie, wyjechał z tym wózkiem na środek tańczą, kółka się z piskiem kręcą na parkiecie. Po tańcu zmęczeni wyszli na świeże powietrze. Tam romantycznie, księżyc, gwiazdy, gadka-szmatka, chłopak zaczyna się ostro do niej dobierać. Dziewczyna się nieco opiera:
- Ja nie mogę, zobacz sam, paraliż, wózek...
- Spoko spoko. Przewieszę cię przez płot, poradzimy sobie.
I tak właśnie zrobił. Przewiesił ją przez płot, zerżnął, ubrał, posadził z powrotem na wózek i wjechali do środka. Tam dziewczyna w płacz. Gość zaniepokojony pyta:
- Co jest? Co ci się dzieje?
- Bo... to... pierwszy raz... - mówi przez łzy dziewczyna.
- Co ty mówisz, przecież czułem, ze nie pierwszy raz!
- Pierwszy raz ktoś mnie potem zdjął z płotu...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Aha czyli w sumie nie ma tragedii; )
0
A co tam z naszym Dembele ?;)
0
11 guardioli złożona z samych wychowanków ktoś poda ?,) była taka w ogóle ?; S
0
Sergio
8
Busquets z zapaleniem żołądka, nie trenował. Z Barcelony B dołączyli Aleñá, Fali, Marc Cardona, Tarín i Cucurella. #neurophate
0
Mam tak już kolo tygodnia ;)
3
Nie martw się tam w większości nikt nie widzi tych hieroglifow czcionka jest straszna na notatniku.
8
Patrze ze fani Realu wpadają do nas na La Ramble na pogaduchy bo u nich bardzo ale to bardzo zimno -19 się kręci ;D
2
Na lewej nikt nie napędzal akcji ewidentnie grać tam powinien Coutinho, na prawej blokował w sumie tylko Messiego i częściowo tez Semedo stąd też nie do końca udany mecz Semedo.
2
Każde wytłumaczenie jest dobre ;D
16
Ja tylko proszę Panie Valverde juz nigdy więcej Coutinho na prawej... żeś mu Pan w ten sposób zabrał wszystko co miał nam kibicom Cou w tym meczu do pokazania ;)
16
Mecz z Alaves wyjaśnił tylko kim dla drużyny jest Sergio Busquets jak dla numer 2 po Messim.. jego brak był ogromnie widoczny na boisku.
9
Nie gorsi jesteście co niektórzy od kolegów z fioletowej wypisz wymaluj.
1
Nie mogę was czytać biadolicie strasznie.
11
Coutinho na prawej to ewidentna pomyłka widać jak bardzo ciągnie go do środka pola.
0
Yyy nie ?
4
Oby tylko ta dzisiejsza radość nie zamieniła się w żadną złość ;D
0
Czyli jakie te ustawienie będzie ?;)
0
Arthur może przyjść przecież nie ma paszportu europejskiego ?
0
Gdzieś na szczycie góry. ...
8
Zawzietosci nie można im odmówić.