kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przykro patrzeć.... zasłużył na grę w SPH i na więcej minut.
0
Przykro patrzeć... zasłużył na występ w SPH zdecydowanie zasłużył
0
Wszystko fajnie tylko musisz miec gre kupioną zeby ją odpalić przez to
0
Nawałka im odmówił, jakby wział Legie to by był krok w tył
0
Czy Sa Pinto wytrzyma do konca sezonu? Ja obstawiam że do w styczniu juz go nie będzie
1
Vidal pozabija ten jego fryz to niezła pletwa
2
Dawać Vidala na boisko
1
Walki i chęci Suarezowi nie można odmówić, ale umiejętności i wykonanie to straszne kuleja od 2 lat
0
Zaczyna się
0
Cou za Rafinhe na drugą bo tu trzeba z daleka strzelać, a tylko on umie w tej drużynie reszta się boi
0
To powinien być gol szkoda że Sevilla przez 27min miała piłkę z 2 min i strzeliła bramkę....
1
Jak na razie taktycznie strasznie przegrywamy...
0
Jak będą grać szybciej to Sevilla nie będzie widziała co się dzieje
1
A po co Langlet tam próbował coś robić zamiast zająć się drugim piłkarzem...
1
Szkoda ze Munir kosztem Malcolma
0
Dobra Asrsenal w tym sezonie max 7-8 miejsce tragedię grają
1
Na chromie też już spokojnie stream można odpalić
0
Miał ktoś problem na Goldvod że nie wykryto twojego IP?
4
Cech to już ręcznik czemu on nie wyciągnął rąk?
0
Nie miałem tak, ale bez pakietu nie walczysz żadnego kanału tam. @damian9438 przy lidze angielskiej wczoraj żadnych problemów dziś zobaczmy na meczu Arsenal - City i Barcy czy będzie śmigać
0
Gdzie masz taki komunikat?
1
Tyle lat już nie upadły dlaczego maja upaść za następnych 50?
1
Wykupiłem pakiet na 4 dni na próbe na razie jestem zadowolony mecz oglądałem i na aplikacji i na laptopie w jakości HD bardzo ładnie i wszystkie kanały sportowe są oprócz polsatow, jak mi się skończy 4 dni na pewno wykupi na 60 lub 180 dni
1
Eleven i c+ sport jest każdy kanał, co do LM właśnie zapytałem czy będą kanały Polsatu
0
Polecam GoldVod tanio super jakość, wszystkie kanały i aplikacja mobilna
0
Bo grał z Belgia do końca i ostatni wrócił do treningów
0
Eleven nie ma?
1
Alexis dziś najsłabszy czy mi się wydaje?
0
Drhtv sobie wejdź na strone i możesz oglądać
0
Gdzie dziś mecz oglądacie? Czy korzystał ktoś z GoldVod i powie że tam są wszystkie kanały eleven i canal sport?