0

Przykro patrzeć.... zasłużył na grę w SPH i na więcej minut.

0

Przykro patrzeć... zasłużył na występ w SPH zdecydowanie zasłużył

0

Wszystko fajnie tylko musisz miec gre kupioną zeby ją odpalić przez to

0

Nawałka im odmówił, jakby wział Legie to by był krok w tył

0

Czy Sa Pinto wytrzyma do konca sezonu? Ja obstawiam że do w styczniu juz go nie będzie

1

Vidal pozabija ten jego fryz to niezła pletwa

2

Dawać Vidala na boisko

1

Walki i chęci Suarezowi nie można odmówić, ale umiejętności i wykonanie to straszne kuleja od 2 lat

0

Zaczyna się

0

Cou za Rafinhe na drugą bo tu trzeba z daleka strzelać, a tylko on umie w tej drużynie reszta się boi

0

To powinien być gol szkoda że Sevilla przez 27min miała piłkę z 2 min i strzeliła bramkę....

1

Jak na razie taktycznie strasznie przegrywamy...

0

Jak będą grać szybciej to Sevilla nie będzie widziała co się dzieje

1

A po co Langlet tam próbował coś robić zamiast zająć się drugim piłkarzem...

1

Szkoda ze Munir kosztem Malcolma

0

Dobra Asrsenal w tym sezonie max 7-8 miejsce tragedię grają

1

Na chromie też już spokojnie stream można odpalić

0

Miał ktoś problem na Goldvod że nie wykryto twojego IP?

4

Cech to już ręcznik czemu on nie wyciągnął rąk?

0

Nie miałem tak, ale bez pakietu nie walczysz żadnego kanału tam. @damian9438 przy lidze angielskiej wczoraj żadnych problemów dziś zobaczmy na meczu Arsenal - City i Barcy czy będzie śmigać

0

Gdzie masz taki komunikat?

1

Tyle lat już nie upadły dlaczego maja upaść za następnych 50?

1

Wykupiłem pakiet na 4 dni na próbe na razie jestem zadowolony mecz oglądałem i na aplikacji i na laptopie w jakości HD bardzo ładnie i wszystkie kanały sportowe są oprócz polsatow, jak mi się skończy 4 dni na pewno wykupi na 60 lub 180 dni

1

Eleven i c+ sport jest każdy kanał, co do LM właśnie zapytałem czy będą kanały Polsatu

0

Polecam GoldVod tanio super jakość, wszystkie kanały i aplikacja mobilna

0

Bo grał z Belgia do końca i ostatni wrócił do treningów

0

Eleven nie ma?

1

Alexis dziś najsłabszy czy mi się wydaje?

0

Drhtv sobie wejdź na strone i możesz oglądać

0

Gdzie dziś mecz oglądacie? Czy korzystał ktoś z GoldVod i powie że tam są wszystkie kanały eleven i canal sport?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?