0

Po tych błędach z Atletico z SPE nie dałbym Varana na numer 1, według mnie Umtti

0

Dania-Walia 1:0 Dania 45min, Dania juz w normalnym składzie

12

Serio 15 min za późno Kuba kompletnie nic nie wnosi graliśmy w 10, szkoda że Piątek ławka dalej..

0

Teraz bez złośliwości Łukasz obronił kiedyś jakiś karny?

0

Brawo Kuba swietny mecz

0

Wraz z Kubą niestety obaj do zmiany szkoda że nie gramy na dwóch napastników

0

Chłopaki może Ballo za Suareza?

0

zgadza się, ale gdzieś tam leciała piłka jak Kuba sobie faulował

8

18 min pierwszy raz widzę Kubę przy piłkę i żółta xd

0

Ktoś mi powie czemu nie ma Verattiego w reprezentacji?

0

Oho podanie do ostatniego zawodnika i laga do przodu.....

0

I za co Kuba pierwszy skład za to że nie gra w piłkę od 2 lat, ja nie wiem nic nie uczymy się na błędach

0

Ja już na tego Nojera patrzeć nie mogę, Loew się zakochał?? Mats teraz to dużo dużo lepszy bramkarz

4

Wchodzi stary Vidal, na ławce Malcolm i Arthur dobra starczy Valverde, jak nie wygramy LM to mam nadzieję że on przestamie być trenerem

3

Po co Vidal ma wejść, poproszę Arthura i Malcoma

0

Jak myślicie kiedy zmiany w 75 min?

0

Co ten Umtti zrobił??

4

Chyba trzeba zacząć wystawiać piłkarzy nie nazwiska

0

Boisko tragiczne, ale i nasza gra tragiczna kolejny mecz bez taktyki że strony Valverde ciekawe czy będzie drugim po Martino zwolnionym Barcy

0

4.Barca odpada w 1/4 LM

0

Mina możliwe że nie zagra jeszcze przez miesiąc, coraz bardziej podoba mi się jego sprzedaż

0

Nie rozumiem trenerów którzy sadzaja piłkarzy na ławce po dobrym meczu, przykład Andre Silva 3 bramki w debiucie, a w następny meczu LE siada na ławce i to ma go zmotywować? kompletnie idiotyczna dla mnie decyzja, a później taki piłkarz się marnuje i grają dziadki jak Nolito, a młodego czekają wyposażenia

4

Najbliższy mecz z Valencia może zweryfikować stronę

0

Real i Atletico i mam 6pkt w typerce

0

Real i Atletico i mamy 6 pkt w typerce

0

Jak to dziś czytałem Inter anti-juve to nieźle zaczynają bój o ligę

1

Brawo var i to Laoz ogarnia niesamowite

0

Może Silva do Barcy za rok?

0

Legalnego pakietu lepszego nie znajdziesz tylko ze wciąż zostaje LM której nie ma w tym pakiecie

0

Dziś mecz Sevilli równolegle na eleven i canal +? tak pokazuje livesports

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?