kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po tych błędach z Atletico z SPE nie dałbym Varana na numer 1, według mnie Umtti
0
Dania-Walia 1:0 Dania 45min, Dania juz w normalnym składzie
12
Serio 15 min za późno Kuba kompletnie nic nie wnosi graliśmy w 10, szkoda że Piątek ławka dalej..
0
Teraz bez złośliwości Łukasz obronił kiedyś jakiś karny?
0
Brawo Kuba swietny mecz
0
Wraz z Kubą niestety obaj do zmiany szkoda że nie gramy na dwóch napastników
0
Chłopaki może Ballo za Suareza?
0
zgadza się, ale gdzieś tam leciała piłka jak Kuba sobie faulował
8
18 min pierwszy raz widzę Kubę przy piłkę i żółta xd
0
Ktoś mi powie czemu nie ma Verattiego w reprezentacji?
0
Oho podanie do ostatniego zawodnika i laga do przodu.....
0
I za co Kuba pierwszy skład za to że nie gra w piłkę od 2 lat, ja nie wiem nic nie uczymy się na błędach
0
Ja już na tego Nojera patrzeć nie mogę, Loew się zakochał?? Mats teraz to dużo dużo lepszy bramkarz
4
Wchodzi stary Vidal, na ławce Malcolm i Arthur dobra starczy Valverde, jak nie wygramy LM to mam nadzieję że on przestamie być trenerem
3
Po co Vidal ma wejść, poproszę Arthura i Malcoma
0
Jak myślicie kiedy zmiany w 75 min?
0
Co ten Umtti zrobił??
4
Chyba trzeba zacząć wystawiać piłkarzy nie nazwiska
0
Boisko tragiczne, ale i nasza gra tragiczna kolejny mecz bez taktyki że strony Valverde ciekawe czy będzie drugim po Martino zwolnionym Barcy
0
4.Barca odpada w 1/4 LM
0
Mina możliwe że nie zagra jeszcze przez miesiąc, coraz bardziej podoba mi się jego sprzedaż
0
Nie rozumiem trenerów którzy sadzaja piłkarzy na ławce po dobrym meczu, przykład Andre Silva 3 bramki w debiucie, a w następny meczu LE siada na ławce i to ma go zmotywować? kompletnie idiotyczna dla mnie decyzja, a później taki piłkarz się marnuje i grają dziadki jak Nolito, a młodego czekają wyposażenia
4
Najbliższy mecz z Valencia może zweryfikować stronę
0
Real i Atletico i mam 6pkt w typerce
0
Real i Atletico i mamy 6 pkt w typerce
0
Jak to dziś czytałem Inter anti-juve to nieźle zaczynają bój o ligę
1
Brawo var i to Laoz ogarnia niesamowite
0
Może Silva do Barcy za rok?
0
Legalnego pakietu lepszego nie znajdziesz tylko ze wciąż zostaje LM której nie ma w tym pakiecie
0
Dziś mecz Sevilli równolegle na eleven i canal +? tak pokazuje livesports