kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tyle mln na zamienników i siedzą na ławce, lub wchodzą na 10 min, co to jest 10 min dla. piłkarza
0
Ja nie wiem co ten Umtti gra...
0
Dzisiaj tak
1
Kolejny mecz z rzędu mamy 75min o bez zmian, jak nowi gracze mają nam coś dać, jak mamy wytrzymać na wiosnę przecież tak się nie prowadzi drużynę....
0
Przynajmniej Dembele potrafi zrobić show
1
1:0 z PSV na CN, Trochę strach jak pojedziemy do Anglii i Włoch jak u siebie ciężko idzie z najslabsza drużyna, Leo mówił że LM najważniejsza to niech to pokażą pressingiem na bramkarzy i zapieprzaniem w tą i sportem, ostatnio dużo gadają mało grają
0
Ahhhhh co to było za podanie Leo cóż za zgranie drużyny, oni w ogóle biegają ja widzę tylko spacery na tym boisku
0
Extra komentarz w punkt trzyma nas marka nie gra
1
Spokojnie w 76min Vidal za Dembele i gramy już tylko w obronie
11
Poproszę Arthura za Rakietę grać gorzej nie będzie, a przynajmniej ktoś nowy
0
Ostatnio oglądając mecz Barcy wolę dodać komentarz tutaj niż się skupiać na piłce, czemu my tak gramy brzydko???
0
Jakby działało nie odpadli byśmy non stop z LM w 1/4, jeżeli byśmy odpadli w 1/2 nic bym nie pisał jednak ćwierćfinał to dla Barcy porażka
41
Jedyne co chciałbym zapytać Valverde to czy on ustala jakakolwiek taktykę na mecz, bo my non stop gramy to samo i to wygląda tak, że wchodzi do szatni mówimy bawcie się i życzę wygranej, a jak nie będzie szło mamy Messiego i tak już drugi sezon
7
Lepszy w wolnych niż w karnych niesamowite
15
I brawo Roberto właśnie czasami trzeba strzelić z daleka
15
Ja nie wiem, ale Barcelona gra jakby bez jaj, szkoda....
0
Wróci i będzie jak reszta nowych grać 20 min co 6 męczy, lub jak Denis dostanie loze na trybunach
0
Alenia 20 lat i dalej w Barcy B będzie grał, to już jest za późno na cokolwiek, zamiast jakiegoś transferu on powinien być transferem już rok temu do składu A, a teraz nie zagra za dużo w pierwszy składzie znów straci sezon w B i skończy jak Bojan nie życzę mu tego, ale Valverde go zmarnuje
0
Wiem i tym bardziej to niesamowity deal Barcy, a tragiczny Evertonu myślisz że jak będą zdrowi to nagle w 10 kolejce pierwszy skład?
0
5 kolejka ligi Angielskiej, a nasze gwiazdy Gomes i Mina nie maja nawet 90 min na ławce rezerwowych , niesamowicie dobry deal
edit ; Digne gra, ale on nie był gwiazdą
1
Ale jaja, 5 kolejka ligi Francuskiej, a już mamy mistrza PSG mistrzem Francji sezonu 2018/2019, po 3 kolejce znamy już także mistrza Niemiec, a został nim Bayern Monachium, ciekawe te rozgrywki w tym roku :)
0
Wisła liderem niesamowite pierwszy raz od ilu lat 5-6?
0
Są jakieś programy z podsumowaniem kolejki i z powtórkami meczów i bramek na Eleven i Canal +?
2
Jest Vidal za Dembele i bronimy i patrzymy jak Vidal pamikuje i wybija na aut
0
Nie widziałem żadnego posta odnośnie sprzedaży graczy, a jedynie wątpliwość decyzji Valverde jest brana pod uwagę, nie pisz czegoś bez sensu
0
Nie graja za dużo xd
1
Podsumowanie połowy tragedia i jak Lucho był wuefista to Valverde jest maskotka drużyny, wyglądamy jak jakieś Elche nie jak Barcelona która gryzie trawę i gra ultra pressingiem
0
Co mecz od 1 minuty gramy tak jakbyśmy wygrywali już 4:0 strasznie słabo...
4
Co rok to samo, co rok to samo robią jedna akcje i bramka o 1:0 dla. nich....
0
Więcej reklam Canal + więcej, poproszę podczas meczu reklamy