1

Jest i Marek super bo na Super Copa musi cos zagrac

0

Rzeczywiście ciekawe jest to że pomocniczy rozgrywają akcje raz na lewo raz na prawo przecież w większości rozgrywa bram

2

dubler Alaby?

0

tak

5

to w niezłych strojach grają xd

0

Mecz się już zaczął, TVP dalej swoje po co ramówka dajmy 24h reklamy

0

nie mam :/

1

kawa już wypita, ale przestaje działac czas na wódkę z cola xd

0

Mecz o 2 i 3:45 sie skonczy, takze po 4 niech se graja jakies penisy

0

Na jakim kanale Real? na TVP Sport jakis tenis, a niby mieli pokazywac Real nawet w programie jest

3

W koncu jest lato, juz bez przesady ze 30 stopni to niewiadomo co

0

Co to za wypożyczenie? i czemu opcja, a nie obowiązek za min 50 mln zarty

0

2 tysiące godzin, przez parę lat to nie 228 lat

0

Ale dwójka najlepsza gra online w jaka grałem i tylko serwery hard bez celownika, spokojnie z kumplem ponad 2000tys h przegrałem

2

Po co coś takiego na stronie poświęconej Barcelonie? znajdź sobie forum muzyczne i tak wrzucaj już bez przesady

1

Obie ekipy grają o porażke, także nie dziwi skład xd

18

Żałosne polacy powinni cisąć co nas obchodzi ze Japoni ten wynik daje awans??

3

Hiszpania, bo ma wiecej bramek

1

won z kadry dla tych co nie mają miejsca w klubie, lub są starzy i grają beznadziejne, Krychowiak pierwszy do butiku, peszko do domu, Grosicki na ławke do 2 ligi angielskiej, gdzie Mierzej?

0

Na pewno nie u Ciebie

3

Gdzie kurwa czerwona dla bejla wcześniej????

0

Na przyszły sezon musi być zmianą stylu i formacji, bo na prawdę ani pressingu, ani dobrego ustawienia nie wygramy tak Ligi Mistrzów

0

Dwa razy tracimy prowadzenie z Celtą, szkoda że teraz po ręce

0

80 min i zmiana co tak szybko?

1

4:1 daje awans Juve nie?

0

Ten Gazda przez tydzień bedzie sie zastanawiał czy był ten faul czy nie, co za słaby komentator....

1

Full detale spokojnie mega dobry laptop, dlaczego ja nie dostaje prezentów od MSI? Co to za okazja?

0

Dr Gea mega wkurw, chyba dogra sezon i będzie Real

0

20 min za późno, a 3 zmiana kiedy? W 89? Xd trenerzy Barcelony są dziwni jeżeli chodzi o zmiany

0

Wolałbym Koguty, Juve za zeszły rok nie ma u mnie żadnej sympati ehhhh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?