kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jest i Marek super bo na Super Copa musi cos zagrac
0
Rzeczywiście ciekawe jest to że pomocniczy rozgrywają akcje raz na lewo raz na prawo przecież w większości rozgrywa bram
2
dubler Alaby?
0
tak
5
to w niezłych strojach grają xd
0
Mecz się już zaczął, TVP dalej swoje po co ramówka dajmy 24h reklamy
0
nie mam :/
1
kawa już wypita, ale przestaje działac czas na wódkę z cola xd
0
Mecz o 2 i 3:45 sie skonczy, takze po 4 niech se graja jakies penisy
0
Na jakim kanale Real? na TVP Sport jakis tenis, a niby mieli pokazywac Real nawet w programie jest
3
W koncu jest lato, juz bez przesady ze 30 stopni to niewiadomo co
0
Co to za wypożyczenie? i czemu opcja, a nie obowiązek za min 50 mln zarty
0
2 tysiące godzin, przez parę lat to nie 228 lat
0
Ale dwójka najlepsza gra online w jaka grałem i tylko serwery hard bez celownika, spokojnie z kumplem ponad 2000tys h przegrałem
2
Po co coś takiego na stronie poświęconej Barcelonie? znajdź sobie forum muzyczne i tak wrzucaj już bez przesady
1
Obie ekipy grają o porażke, także nie dziwi skład xd
18
Żałosne polacy powinni cisąć co nas obchodzi ze Japoni ten wynik daje awans??
3
Hiszpania, bo ma wiecej bramek
1
won z kadry dla tych co nie mają miejsca w klubie, lub są starzy i grają beznadziejne, Krychowiak pierwszy do butiku, peszko do domu, Grosicki na ławke do 2 ligi angielskiej, gdzie Mierzej?
0
Na pewno nie u Ciebie
3
Gdzie kurwa czerwona dla bejla wcześniej????
0
Na przyszły sezon musi być zmianą stylu i formacji, bo na prawdę ani pressingu, ani dobrego ustawienia nie wygramy tak Ligi Mistrzów
0
Dwa razy tracimy prowadzenie z Celtą, szkoda że teraz po ręce
0
80 min i zmiana co tak szybko?
1
4:1 daje awans Juve nie?
0
Ten Gazda przez tydzień bedzie sie zastanawiał czy był ten faul czy nie, co za słaby komentator....
1
Full detale spokojnie mega dobry laptop, dlaczego ja nie dostaje prezentów od MSI? Co to za okazja?
0
Dr Gea mega wkurw, chyba dogra sezon i będzie Real
0
20 min za późno, a 3 zmiana kiedy? W 89? Xd trenerzy Barcelony są dziwni jeżeli chodzi o zmiany
0
Wolałbym Koguty, Juve za zeszły rok nie ma u mnie żadnej sympati ehhhh