kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Świetny mecz piłkarze, świetny mecz Valverde liga zaczyna się na nowo, ale dobrze że nikt nie odpoczął i zaraz Atleti i Czelsi oj żeby to się nie skończyło tragedią....
0
Ale to jest niesamowite że można zacząć grać tak słabo w meczu
0
Dobra weźcie tego Digne po sezonie oddajcie, bo to nie jest poziom nawet Bilbao
0
Paulina i Ander do zmiany ciężko się patrzy na nich
1
Digne poda kiedyś w pierwsze tempo czy zawsze będzie czekał godzinę?
0
Siemka we Wrocławiu ktoś ogląda mecz z Chelsea za tydzień w jakimś klubie?
0
Po co sędzia zawsze dajmy spalpnego i tyle
4
Zawsze spalony co zagranie za obrone to spalony.....
2
No i fajnie Deulo graj dobrze, a Barca zarobi, bo niestety szans już w Katalonii nie dostanie
10
Szkoda porażki Villareal oj jak szkodą ://////
0
Świetny mecz Valenci byle dograć na zero, masakra ta drużyna jest tak słaba?
0
Za 15zl eleven na playerze polecam, a to tylko 15zl na 30 dni, a masz film HD i nie martwisz się o nic
0
Meczyki padły czy o co chodzi ze nie ma linków?
0
Lech robi lepsze transfery od Barcelony, świat stanął na głowie...
0
Serio nikt dziś dobrze piłki nie potrafi przyjąć?
2
Po co każde podanie musi iść do Leo skoro on dziś jest prawie najsłabszy???
0
Ej serio Leo ogar!!
0
Messi do zmiany pilki dziś chyba ani razu dobrze nie przyjął xd
0
Pique ile jeszcze razy poda na aut?
3
Chyba dziś jest ten dzień że nic nie wchodzi
0
Niech strzelą 2 bramki teraz szybko
0
Tak graja na 5% to bramka xd
9
Cou chyba sam nie wie co ma zdziałać na tym prawym skrzydle dziwna decyzją Ernesto
3
Marcin Gazda twierdzi że jedynym powodem odejścia Masche bylo to że chce się jeszcze bardziej wzbogacić... Co za bzdura pieprzy głupoty nie mając zielonego pojęcia, szkoda że tacy ludzie się wypowiadają
0
Stoch znów rekord wow....
0
Brawo Valencia liczę na 5:0 w CDR na Camp Nou
0
Są na 3 miejscu i maja odpuścić mecz ligowy z rywalem , który jest za plecami trochę bezsensu Puchar Króla nie gwarantuje awansu do LM, a top 3 tak
2
Laos zaczyna kabaret
0
Canal + tam jest?
2
Przebija 6 plus? Chyba trochę przesadziłeś