kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valverde z Realem jak za Bilbao 1:3 u siebie mecz odbębniony czekamy na słabszych rywali...
0
Real na CN nas niszczy do tego doprowadził Bartomeu
2
Znowu? Dobrze robi mu ta emerytura piłkarska
4
A ja nie Marc to nasz najlepszy bramkarz to jest dwumecz i nie ma miejsca na bledy
0
Ten pion Emery? Neymar ma zagwarantowany każdy mecz po 90 min od Szejka i tylko kartki lub kontuzja to moga zmienić
0
Grają z Guingamp beda grać pod niego strzeli pewnie z 2 bramki jak nie lepiej
0
Cou i Suarez juz maja obywatelstwa UE z tego co mi wiadomo
1
Lord Bendtner strzelił 3 gole USA, Barca powinna się nim zainteresować
3
Najlepsze zagranie Paulinho w karierze, oby raczył nas jak najczęściej ta brazylijską magia >> https://x.com/Barzaboy/status/896783560820101120
0
Ten transfer to dramat i podsumowanie zarządu, źle się dzieje w Barcelonie dlatego Alves uciekł, Pep uciekł, Ney uciekł widać teraz powody, przez 1.5 miesiąca Barca nie potrafi wynegocjować nic, nic i jedno wielkie nic, ja się zastanawiam po co oni marnują swój czas i hajs na samoloty....
0
Vermalen oblal testy Barca kupila kontuzjowanego zawodnika wierzysz ze nie kupi tego Paulinho?
0
Meczyki.pl i polecam wizja.tv sportlive czy DRHTV
3
Eriksen jaka pila ala Xavi mysle ze na prawde mogliby sie postarac o niego zamiast Cou
0
Jak trzeba byc ogarniczonym zeby zadawac takie pytanie?
14
Sa zdjecia z samolotu to juz raczej 100%..... Zarzad smieje sie cule prosto w twarz
0
Teraz w poniedzialek bedzie 5 odcinek?
0
Po ilu dniach w necie sa odcinki Gry o Tron te nowe?
0
Cały Arsenal xd hahahaha
4
Tak szczerze to jakby Real kupil Dembele, to bym sie chyba popłakał...
0
Najbliższych godzin
27
Oglądałeś Neymar w Santosie , oprocz naszego meczu z nimi na klubowych mistrzostwach?
1
Niech ta Barcelona potwierdzi w końcu jakis transfer, bo to jest smiech na sali caly swiat sie z nas śmieje nawet sami z siebie sie śmiejemy jest 10 sierpnia zaraz zaczynamy sezon Barca zrobila 2 transfery i pozbyła sie 3 najlepszego piłkarza na swiecieba co my czekamy????
3
Akurat Nadal jest za Realem i pewnie cieszy sie z pucharu
3
Straszne
0
Transfer Cou to byl obowiązek przed okienkiem, po stracie Neya trzeba tez jego zastąpić czyt. Dembele ja po samy transferze Cou uśmiechnę sie, ale bede czekal dalej na Francuza
0
Suarez nie zamierza podawać do Deulo?
6
Debiut?
9
Niestety gdyby Alves dalej gral w Barcy, Neymar nawet by nie myslal o odejściu , szkoda Alvesa i szkoda Neya era Brazylijczyków w Barcy sie skończyła duzo magii stracilismy na lewym skrzydle :(((
7
9 odcinek 3 sezon GoT, bez książki zbieram szczękę z podłogi juz 30minut, a jest 4 w nocy....
7
Digne sobie lepiej radzi z Anglikiem niz Alba