0

Valverde z Realem jak za Bilbao 1:3 u siebie mecz odbębniony czekamy na słabszych rywali...

0

Real na CN nas niszczy do tego doprowadził Bartomeu

2

Znowu? Dobrze robi mu ta emerytura piłkarska

4

A ja nie Marc to nasz najlepszy bramkarz to jest dwumecz i nie ma miejsca na bledy

0

Ten pion Emery? Neymar ma zagwarantowany każdy mecz po 90 min od Szejka i tylko kartki lub kontuzja to moga zmienić

0

Grają z Guingamp beda grać pod niego strzeli pewnie z 2 bramki jak nie lepiej

0

Cou i Suarez juz maja obywatelstwa UE z tego co mi wiadomo

1

Lord Bendtner strzelił 3 gole USA, Barca powinna się nim zainteresować

3

Najlepsze zagranie Paulinho w karierze, oby raczył nas jak najczęściej ta brazylijską magia >> https://x.com/Barzaboy/status/896783560820101120

0

Ten transfer to dramat i podsumowanie zarządu, źle się dzieje w Barcelonie dlatego Alves uciekł, Pep uciekł, Ney uciekł widać teraz powody, przez 1.5 miesiąca Barca nie potrafi wynegocjować nic, nic i jedno wielkie nic, ja się zastanawiam po co oni marnują swój czas i hajs na samoloty....

0

Vermalen oblal testy Barca kupila kontuzjowanego zawodnika wierzysz ze nie kupi tego Paulinho?

0

Meczyki.pl i polecam wizja.tv sportlive czy DRHTV

3

Eriksen jaka pila ala Xavi mysle ze na prawde mogliby sie postarac o niego zamiast Cou

0

Jak trzeba byc ogarniczonym zeby zadawac takie pytanie?

14

Sa zdjecia z samolotu to juz raczej 100%..... Zarzad smieje sie cule prosto w twarz

0

Teraz w poniedzialek bedzie 5 odcinek?

0

Po ilu dniach w necie sa odcinki Gry o Tron te nowe?

0

Cały Arsenal xd hahahaha

4

Tak szczerze to jakby Real kupil Dembele, to bym sie chyba popłakał...

0

Najbliższych godzin

27

Oglądałeś Neymar w Santosie , oprocz naszego meczu z nimi na klubowych mistrzostwach?

1

Niech ta Barcelona potwierdzi w końcu jakis transfer, bo to jest smiech na sali caly swiat sie z nas śmieje nawet sami z siebie sie śmiejemy jest 10 sierpnia zaraz zaczynamy sezon Barca zrobila 2 transfery i pozbyła sie 3 najlepszego piłkarza na swiecieba co my czekamy????

3

Akurat Nadal jest za Realem i pewnie cieszy sie z pucharu

3

Straszne

0

Transfer Cou to byl obowiązek przed okienkiem, po stracie Neya trzeba tez jego zastąpić czyt. Dembele ja po samy transferze Cou uśmiechnę sie, ale bede czekal dalej na Francuza

0

Suarez nie zamierza podawać do Deulo?

6

Debiut?

9

Niestety gdyby Alves dalej gral w Barcy, Neymar nawet by nie myslal o odejściu , szkoda Alvesa i szkoda Neya era Brazylijczyków w Barcy sie skończyła duzo magii stracilismy na lewym skrzydle :(((

7

9 odcinek 3 sezon GoT, bez książki zbieram szczękę z podłogi juz 30minut, a jest 4 w nocy....

7

Digne sobie lepiej radzi z Anglikiem niz Alba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?