0

A kto 3? Masche?

0

Dasz link, bo nigdzie nie moge znalezc takich informacji

0

Robert Mateja hihihi

21

Tymczasem Kamil Grabara debiutuje w 1 drużynie LFC ciekawe

2

Czas na Legie, dzisiaj spokojnie 2:0 i walczymy znowu o LM ;)

2

Jego gra przy siatce...., Raonic nie ma odpowiedzi

4

Federer niszczy Raonica masakra jaka różnica klas

0

Magneto i Pani Kot z Hogwartu na Wimbledonie :D

1

My też byśmy chcieli żebyś grał w pomocy, Busi-Roberto-Rakitic i jakoś to wygląda, a na PO Bellerin lub Vidal, nawet bez transferu Verrattiego może to fajnie wyglądać

0

Alez return Novaka, kto od rana z tenisem? :D

1

Jade pociągiem do WRO i nie moge ogladac tego pojedynku Nadala, ale to musisz byc wycieczajace fizycznie i psychicznie spotkanie i to nie tylko dla zawodników, ale i oglądających

0

Przeczytałem technicznie XD to wybaczcie :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tak apropo Portugali czy Gomes to nie jest pierwszy zawodnik Barcy z którym gra Ronaldo?

0

Nawet całkiem, całkiem stara sie być pod grą

2

Kontuzja na całe szczęście dużym wzmocnieniem jest jego brak w kadrze

0

Kapustka widać, że cały sezon nie grał, to za co on gra w ogóle na tych mistrzostwach jeszcze w pierwszej 11 xd

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Podeslesz linka?

2

Nie chodzi tylko o wygrane puchary, ale jak tez jak te puchary zostały wygrane w jakim stylu. Barca dała dupy w lidze i LM dlatego 5, ostatni tryplet to dla mnie 9, za pierwsza czesc sezonu, tryplet Pepa to 10, ostatni sezon to 7-8 za nerwówke w lidze pod koniec

1

7? 7 to raczej z Liga i PK, jak dla mnie 5, słaba LM z jedna historyczna remontada, liga bardzo nie równa i jedynie w PK na prawdę graliśmy dobrze, pomijając 1 mecz z Bilbao

0

Siemanko,
Jakis film na dzisiejszy wieczór z dziewczyną? :)

2

Igła mysle ze Juve wygra LM w tym roku

0

A, ja sobie siedzę i czytam co się dzieje, pozdrawiam :D

0

Messi, Pique, Villa, Puyol, Iniesta

0

Siemka,
Wie ktoś czy we Wrocku dzisiaj leci gdzieś mecz Barcy?

0

Prawa strona nie istnieje, a pilki Valencii ciagle przechodzą naszych pilkarzy

0

Mirosławski po co on?

1

Pepe Mel zniszczył Lucho i zawodników Barcy xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?