kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A kto 3? Masche?
0
Dasz link, bo nigdzie nie moge znalezc takich informacji
0
Robert Mateja hihihi
21
Tymczasem Kamil Grabara debiutuje w 1 drużynie LFC ciekawe
2
Czas na Legie, dzisiaj spokojnie 2:0 i walczymy znowu o LM ;)
2
Jego gra przy siatce...., Raonic nie ma odpowiedzi
4
Federer niszczy Raonica masakra jaka różnica klas
0
Magneto i Pani Kot z Hogwartu na Wimbledonie :D
1
My też byśmy chcieli żebyś grał w pomocy, Busi-Roberto-Rakitic i jakoś to wygląda, a na PO Bellerin lub Vidal, nawet bez transferu Verrattiego może to fajnie wyglądać
0
Alez return Novaka, kto od rana z tenisem? :D
1
Jade pociągiem do WRO i nie moge ogladac tego pojedynku Nadala, ale to musisz byc wycieczajace fizycznie i psychicznie spotkanie i to nie tylko dla zawodników, ale i oglądających
0
Przeczytałem technicznie XD to wybaczcie :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tak apropo Portugali czy Gomes to nie jest pierwszy zawodnik Barcy z którym gra Ronaldo?
0
Nawet całkiem, całkiem stara sie być pod grą
2
Kontuzja na całe szczęście dużym wzmocnieniem jest jego brak w kadrze
0
Kapustka widać, że cały sezon nie grał, to za co on gra w ogóle na tych mistrzostwach jeszcze w pierwszej 11 xd
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Podeslesz linka?
2
Nie chodzi tylko o wygrane puchary, ale jak tez jak te puchary zostały wygrane w jakim stylu. Barca dała dupy w lidze i LM dlatego 5, ostatni tryplet to dla mnie 9, za pierwsza czesc sezonu, tryplet Pepa to 10, ostatni sezon to 7-8 za nerwówke w lidze pod koniec
1
7? 7 to raczej z Liga i PK, jak dla mnie 5, słaba LM z jedna historyczna remontada, liga bardzo nie równa i jedynie w PK na prawdę graliśmy dobrze, pomijając 1 mecz z Bilbao
0
Siemanko,
Jakis film na dzisiejszy wieczór z dziewczyną? :)
2
Igła mysle ze Juve wygra LM w tym roku
0
A, ja sobie siedzę i czytam co się dzieje, pozdrawiam :D
0
Messi, Pique, Villa, Puyol, Iniesta
0
Siemka,
Wie ktoś czy we Wrocku dzisiaj leci gdzieś mecz Barcy?
0
Prawa strona nie istnieje, a pilki Valencii ciagle przechodzą naszych pilkarzy
0
Mirosławski po co on?
1
Pepe Mel zniszczył Lucho i zawodników Barcy xd