1

Tragediaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa frajersko liga nam ucieka

1

Dobra Leo teraz i chociaż ten 1 pkt

0

Bez Umtitiego i z Gomesem na boisku nie wygrywamy meczy ligowych tragedia

0

Prosto w niego to nie była cudowna obrona tylko słaby strzał

0

Szkoda, bo liga ucieka

0

Alba dramat

0

Masakra zapomnieli jak sie broni przy roznych?

0

Jak to Depo gra piłką to ja nie wierze mega mają te wyjścia, a nasi bardzo niedokładnie

0

Dzisiaj to akurat brakuje jakości w 11, Arda i Gomes tragedia, a kosztowali razem okolo 60 mln

0

Co to za obrona Częstochowy dawać Barca!!!!

0

Iniesta prowadź świetne zmiany Lucho!

0

Najsłabszy razem z Arda i Gomesem

0

Zaraz bedzie 2:1 zmiany szybko i budzimy sie!!

0

Arda i Gomes juz out nagrali sie dzisiaj tragedia

4

Iniesta za Gomesa z tego gracza nie ma żadnego pożytku w sumie z Ardy dzisiaj tak samo

0

2 połowa i 3:1 dla nas będzie Barca sie obudzi

6

Cudowna interwencja Marca, a później fatalny bład no szkoda, ale co to dla nas strzelic 2 bramki w 50 minut

0

Panowie budzimy sie i lecimy!!!

0

Czasami ustawienie wygląda jak 3-1-6 nie powinno tak być

1

Grają tragicznie na prawdę to jest najsłabszy Arsenal od lat koniec Wengera musi nastąpić po tym sezonie

0

Wilk z Wall Street, serio nie oglądałeś?

1

Lincoln blisko bramki z Arsenalem jajaja :D

0

Dla nas to dobrze jednak Sevilla walczy o majstra, lepiej zeby odpadli z tej walki ;)

1

Przez sędziego nie zapominajmy o prawidłowym golu Leo :/

0

Czerwona Pique bez przesady. Kopnięcie Neya podobna sytuacja do kopnięcia Bale i on też dostał tylko żółta i kolega zapomniał dodać ze Verrattiego nie powinno być na boisku. Pisze bez jadu, ale jednak widać że to Madrista skupia się na tym, że jednak Barca wygrała dzięki sędzią chodź pisze to niby bez hejtu, jego opinia jak wielu innych ja i wielu inny maja jednak swoje lepsze opinie :)

0

Zabieram się za czytanie ;)

0

Porównywać Barce do Bournemouth odważnie :D Ale fajnie, że ekipa Boruca wygrywa

0

Możliwe ze będą się interesować Gomesem i Paco może będzie szansa na zysk, chociaż fajnie jakby Paco zaczął więcej grać jednak w Barcy

3

Hahaha nie strzelić 2 rzutów karnych wygrywać 2:1 z West Ham - http://www.flashscore.pl/mecz/APp4A79A/#szczegoly-meczu

0

To jak z tymi Chińskimi właścicielami, bo słyszałem ze Milan został sprzedany za 400mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?