La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1740 Culés

1

5 z rzędu mistrzostwo BajaM, ktoś w ogóle ogłada Lige Niemiecka z ciekawości? Jak dla mnie powinno się coś tam zmienić bo od 5 lat wygrywać mistrzostwo w marcu to nie jest normalne

konto usunięte

0

@kiper09 A co powiesz na Serie A? ;)

0

@anaklamadzama W Serie A jest trochę inna sytuacja, bo takie kluby na Napoli, Roma, Milan czy Inter maja hajs tylko że w przypadku Milanu i Interu beznadziejny zarząd, a Napoli i Roma brak stabilizacji i klasowego trenera

konto usunięte

0

@kiper09 BVB też ma hajs.

0

@kiper09 We Francji PSG ma mistrzostwo co roku wyjątkiem jest ten sezon

1

@PheNOmeN Czy ja wiem, że maja hajs pamiętasz jakiś ich spektakularny transfer jakiegoś światowego zawodnika ostatnio? Gotze to nie światowy zawodnik :D PSG też 4 z rzędu, ale jednak teraz nie maja 5 w marcu, całkiem możliwe że w ogolę nie zdobędą teraz mistrza. Chodzi o to, że w Niemczech nie ma w ogolę rywalizacji jedyny ciekawy mecz tam to BVB-Bajern xd

konto usunięte

2

@kiper09 Milan nie ma pieniędzy, takie info :)

A od BVB odeszło trzech kluczowych piłkarzy, więc nie dziwota że tak grają, a przyszedł Gotze który jest chory i się leczy

konto usunięte

0

@kiper09 Wydali w letnim okienku ponad 100 baniek jako pierwszy zespół niemiecki w historii.

konto usunięte

1

@kiper09 Gotze to klasa światowa, tylko niestety jest chory, co zrobisz

konto usunięte

0

@PheNOmeN Ale zauważmy że nie zastąpili kimś mocnym, w sumie ciężko zastąpić takich graczy

konto usunięte

0

@kiper09 Milan i pieniądze, oj chciałbym :D

0

@Vahn To jak z tymi Chińskimi właścicielami, bo słyszałem ze Milan został sprzedany za 400mln

konto usunięte

0

@kiper09 #Edit
Został sprzedany ale nie mieli jeszcze hajsu na transfery

konto usunięte

1

@kiper09 Proces nadal trwa, podobno 31 marca closing

konto usunięte

0

@Publico O dokładnie, nie było jeszcze finalizacji sprzedaży.
Może w następnym sezonie powalczą w lidze. ;d

konto usunięte

1

@Vahn Jak kupią, to podobno Auba ma być, albo Kun ich priorytetem

0

@Publico Możliwe ze będą się interesować Gomesem i Paco może będzie szansa na zysk, chociaż fajnie jakby Paco zaczął więcej grać jednak w Barcy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?