- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1740 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1740 Culés
1
5 z rzędu mistrzostwo BajaM, ktoś w ogóle ogłada Lige Niemiecka z ciekawości? Jak dla mnie powinno się coś tam zmienić bo od 5 lat wygrywać mistrzostwo w marcu to nie jest normalne
0
@kiper09 A co powiesz na Serie A? ;)
0
@anaklamadzama W Serie A jest trochę inna sytuacja, bo takie kluby na Napoli, Roma, Milan czy Inter maja hajs tylko że w przypadku Milanu i Interu beznadziejny zarząd, a Napoli i Roma brak stabilizacji i klasowego trenera
0
@kiper09 BVB też ma hajs.
0
@kiper09 We Francji PSG ma mistrzostwo co roku wyjątkiem jest ten sezon
1
@PheNOmeN Czy ja wiem, że maja hajs pamiętasz jakiś ich spektakularny transfer jakiegoś światowego zawodnika ostatnio? Gotze to nie światowy zawodnik :D PSG też 4 z rzędu, ale jednak teraz nie maja 5 w marcu, całkiem możliwe że w ogolę nie zdobędą teraz mistrza. Chodzi o to, że w Niemczech nie ma w ogolę rywalizacji jedyny ciekawy mecz tam to BVB-Bajern xd
2
@kiper09 Milan nie ma pieniędzy, takie info :)
A od BVB odeszło trzech kluczowych piłkarzy, więc nie dziwota że tak grają, a przyszedł Gotze który jest chory i się leczy
0
@kiper09 Wydali w letnim okienku ponad 100 baniek jako pierwszy zespół niemiecki w historii.
1
@kiper09 Gotze to klasa światowa, tylko niestety jest chory, co zrobisz
0
@PheNOmeN Ale zauważmy że nie zastąpili kimś mocnym, w sumie ciężko zastąpić takich graczy
0
@kiper09 Milan i pieniądze, oj chciałbym :D
0
@Vahn To jak z tymi Chińskimi właścicielami, bo słyszałem ze Milan został sprzedany za 400mln
0
@kiper09 #Edit
Został sprzedany ale nie mieli jeszcze hajsu na transfery
1
@kiper09 Proces nadal trwa, podobno 31 marca closing
0
@Publico O dokładnie, nie było jeszcze finalizacji sprzedaży.
Może w następnym sezonie powalczą w lidze. ;d
1
@Vahn Jak kupią, to podobno Auba ma być, albo Kun ich priorytetem
0
@Publico Możliwe ze będą się interesować Gomesem i Paco może będzie szansa na zysk, chociaż fajnie jakby Paco zaczął więcej grać jednak w Barcy