4

Spalony Neya hhahahaha

0

Koniec pierdzielenia Suarez

7

Denis do zmiany bardzo slaby mecz

1

Pudło roku hahahahaha

11

Wezcie tego Vidala bo nie moge patrzec xd

0

Nie powołany razem z Pique, Gomesem i Matsem

1

To tylko pokazuje że Umtiti jest obrońca 2/3 dla Lucho i to on będzie grał u boku Pique przez większość sezonu

0

Grał 90 min w Hiszpanii i pewnie na niego padło jesli chodzi o rotacje

17

W jednym meczu popełnił więcej błędów niż przez 2 lata w Barcelonie xd

3

Ale szkoda że to sie 2:2 nie skonczyło

0

Pogba nie gra tak zle i to dwie inne pozycje

0

W United na boisku jakies dziewczny biegaja? Pogba zdecydowanie najlepszy w Manu

0

Po co Nawałka powołuje tych 25 czy 22 piłkarzy niech powoła 12, 1 bramkarz na ławce musi byc, a reszta po co niech zostana w klubach i trenuja

0

Dobra Milik do domu wystarczy juz tego pierdolenia

4

Po co zmiany przeciez swietne graja w 2 polowie...

0

Milik co to byl za strzal?

1

I teraz wychodza akcje Milika ehhh

2

Fabiański tez dzisiaj nic nie wyjmuje, dla mnie zawsze to byl sredni bramkarz... Boruc starszy, ale klase lepszy, Szczesny tez

0

Brakuje Pazdana, Salamno strasznie słabo w kryciu

1

Nawałka zmien Kryche, bo patrzec nie moge dzisiaj co on robi...

0

Krychowiak jest kompletnie nieprzygotowany do sezonu, nic dziwnego ze nie gra na razie w PSG jak czolg sie porusza po boiski

1

Tylkp Milil mogl tego nie trafic hahah

0

Mi jakos dziala np "wizja"

0

Meczyki.pl tam sobie znajdz

0

20 min Zielinski pokaze cos?

1

Rakitic tylko potwierdził, że jest kluczowym zawodnikiem u Lucho chyba nawet bardziej kluczowym niż Messi, chociaż Messi to Messi, każdy by go chciał mieć w drużynie :D

0

Tylko, że wczesniej to Rakitic byl faulowany

2

Ale ten Lajoz jest niedorobiony

0

Za Turka zdecydowanie Lucho nie zdejmie Rakiety w takim meczu

2

Dobry mecz Umtiti brawo!!! Denis tez spoczko, teraz Gomes walka!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?