kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Spalony Neya hhahahaha
0
Koniec pierdzielenia Suarez
7
Denis do zmiany bardzo slaby mecz
1
Pudło roku hahahahaha
11
Wezcie tego Vidala bo nie moge patrzec xd
0
Nie powołany razem z Pique, Gomesem i Matsem
1
To tylko pokazuje że Umtiti jest obrońca 2/3 dla Lucho i to on będzie grał u boku Pique przez większość sezonu
0
Grał 90 min w Hiszpanii i pewnie na niego padło jesli chodzi o rotacje
17
W jednym meczu popełnił więcej błędów niż przez 2 lata w Barcelonie xd
3
Ale szkoda że to sie 2:2 nie skonczyło
0
Pogba nie gra tak zle i to dwie inne pozycje
0
W United na boisku jakies dziewczny biegaja? Pogba zdecydowanie najlepszy w Manu
0
Po co Nawałka powołuje tych 25 czy 22 piłkarzy niech powoła 12, 1 bramkarz na ławce musi byc, a reszta po co niech zostana w klubach i trenuja
0
Dobra Milik do domu wystarczy juz tego pierdolenia
4
Po co zmiany przeciez swietne graja w 2 polowie...
0
Milik co to byl za strzal?
1
I teraz wychodza akcje Milika ehhh
2
Fabiański tez dzisiaj nic nie wyjmuje, dla mnie zawsze to byl sredni bramkarz... Boruc starszy, ale klase lepszy, Szczesny tez
0
Brakuje Pazdana, Salamno strasznie słabo w kryciu
1
Nawałka zmien Kryche, bo patrzec nie moge dzisiaj co on robi...
0
Krychowiak jest kompletnie nieprzygotowany do sezonu, nic dziwnego ze nie gra na razie w PSG jak czolg sie porusza po boiski
1
Tylkp Milil mogl tego nie trafic hahah
0
Mi jakos dziala np "wizja"
0
Meczyki.pl tam sobie znajdz
0
20 min Zielinski pokaze cos?
1
Rakitic tylko potwierdził, że jest kluczowym zawodnikiem u Lucho chyba nawet bardziej kluczowym niż Messi, chociaż Messi to Messi, każdy by go chciał mieć w drużynie :D
0
Tylko, że wczesniej to Rakitic byl faulowany
2
Ale ten Lajoz jest niedorobiony
0
Za Turka zdecydowanie Lucho nie zdejmie Rakiety w takim meczu
2
Dobry mecz Umtiti brawo!!! Denis tez spoczko, teraz Gomes walka!!!