kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Munir dzisiaj strasznie poza gra
0
Digne ma swietne te podania o wrzutki lepszeod Alby
0
Ale szkoda... Arda dawaj!!
12
Co ten Denis dzisiaj taki nie ogarniety...
0
Gwałt Leo.
2
Zgadzam sie najgorsi na boisku
0
Bravo zostaje nie ma bata!!!
0
Karny za takie cos?? A no 100% karny :D
1
Jeszcze jakby dzisiaj na lawce byli Ney, Iniesta i Mats to mega lawa by byla
1
Umtiti na ppsterunku juz go kocham :D
0
4
Ale Gomes ladnie rozprowadzil do Leo
1
Szkoda tylko, ze tego pajaca nie powinno byc juz na boisku. Zalosne...
3
Brawoooo WHU!!!!!!
0
Boze ile my bramek stracilismy w tych towarzyskich? 4 mecze 9 bramek masakra
0
Rakiete to Ty szanuj kolego!!!
1
Szczerze to najbardziej czekam na debiut Umtitiego. , oby wypalil
5
Dlaczego Arda nie walczy o pilke? Co sie stalo z jego walecznoscia..
0
Tak teraz patrząc to jedynym droższym piłkarzem może chyba być tylko Neymar, ale on się nigdzie nie wybiera :)
Oczywiście pomijam Leo bo on jest poza konkurencją
1
Jesli chodzi o mecze towarzyskie to zagramy jeszcze tylko 1 tak? Z Sampdoria w Gamperze?
5
3 gole po 3 indywidualnych stratach pilkarzy, Arda-Rudy-Busi
0
Ale LFC dzisiaj na 100% gra, szkoda ze nie ma szans ze zagramy z nimi w rozgrywkach LM, bo chcialbym rewanz
0
Ale pila od Munira szacuc, szkoda tych akcji
1
Arda co ty masz za podania
0
3-4 chyba.
1
Swietne warunki atmosferyczne ma gracz LFC xd
1
4:2 z mistrzem Anglii to bardzo dobry wynik, brawo Barca!
1
PSG na razie chyba
0
Musa jaki to dzik do Bracy go i to juz
1
Masche i Busi weszli i obrony nie ma xd co za paradoks