6

Munir dzisiaj strasznie poza gra

0

Digne ma swietne te podania o wrzutki lepszeod Alby

0

Ale szkoda... Arda dawaj!!

12

Co ten Denis dzisiaj taki nie ogarniety...

0

Gwałt Leo.

2

Zgadzam sie najgorsi na boisku

0

Bravo zostaje nie ma bata!!!

0

Karny za takie cos?? A no 100% karny :D

1

Jeszcze jakby dzisiaj na lawce byli Ney, Iniesta i Mats to mega lawa by byla

1

Umtiti na ppsterunku juz go kocham :D

0

4

Ale Gomes ladnie rozprowadzil do Leo

1

Szkoda tylko, ze tego pajaca nie powinno byc juz na boisku. Zalosne...

3

Brawoooo WHU!!!!!!

0

Boze ile my bramek stracilismy w tych towarzyskich? 4 mecze 9 bramek masakra

0

Rakiete to Ty szanuj kolego!!!

1

Szczerze to najbardziej czekam na debiut Umtitiego. , oby wypalil

5

Dlaczego Arda nie walczy o pilke? Co sie stalo z jego walecznoscia..

0

Tak teraz patrząc to jedynym droższym piłkarzem może chyba być tylko Neymar, ale on się nigdzie nie wybiera :)
Oczywiście pomijam Leo bo on jest poza konkurencją

1

Jesli chodzi o mecze towarzyskie to zagramy jeszcze tylko 1 tak? Z Sampdoria w Gamperze?

5

3 gole po 3 indywidualnych stratach pilkarzy, Arda-Rudy-Busi

0

Ale LFC dzisiaj na 100% gra, szkoda ze nie ma szans ze zagramy z nimi w rozgrywkach LM, bo chcialbym rewanz

0

Ale pila od Munira szacuc, szkoda tych akcji

1

Arda co ty masz za podania

0

3-4 chyba.

1

Swietne warunki atmosferyczne ma gracz LFC xd

1

4:2 z mistrzem Anglii to bardzo dobry wynik, brawo Barca!

1

PSG na razie chyba

0

Musa jaki to dzik do Bracy go i to juz

1

Masche i Busi weszli i obrony nie ma xd co za paradoks

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?