kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gdzie faul panie sedzio?
3
Dzięki Adriano i powodzenia. Ale twój czas w Barcelonie się skończył, teraz jeszcze został Douglas
9
Great news keeps pouring, @DiMarzio is reporting that Barcelona are close to signing Luciano Vietto!
Co sie dzieje?
0
Mam nadzieje, że to znaczy że Turan odchodzi bo po co nam kolejny pomocnik?
0
Oby bo nie moge patrzec na niego
4
Digne pewnie zacznie normalnie czyli od 18 lipca, Denis to samo, Umtiti z racji tego ze gral w finale ME dolaczy najpozniej pewnie kolo 10 sierpnia
0
Od kiedy na wypożyczeniu pensje płaci klub wypożyczający? Coś Ci się chyba pomyliło
0
Athletic to całkiem inny klub, także się nie czepiasz
1
Najsłabszy mistrz LM real, najsłabszy mistrz me portugalia, ten rok to gówno dobrze że Barca wciąż najlepsza w Hiszpanii
0
TVP 1 kto to jest ten komął??
5
30 min męki, pewnie karne w których wygra portugalia, to euro to żenada, przecież oni z grupy wyjść nie powinni xd
1
1 połowa sie skończyła czy przerwali mecz bo nic się nie działo?
0
Eder serio? Alexis lub Auba
0
Może trochę mnie poniosło, Lewy to Polak i faszysta być nie może, ale nojer i moj ulubieniec muller i owszem
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
10
Problem w tym, że w Arsenalu on prezentował naprawdę dobry poziom ciekawi mnie dlaczego w Barcelonie nigdy nic nie pokazał...
5
0
Cos ten Umtiti wolny i spozniony sie wydaje, oby to przez presje debiutu
0
Akurat z Evra duzo racji, czesto nie ma go na lewej i Umtiti musi tam pilnować
0
A nie 6? 5 Włosi, a 7 chyba Belgia
0
Jak Islandia nie zacznie atakować to ten mecz bedzie bardzo nudny już do końca
2
Walia sppkojnie ich pokona
2
Wnioski w grze Umtitiego po 35 min madrze rozgrywa ma chlodna glowe i dobrze gra glowa
2
Jakis dobry stream na dzis?
2
Wolałbym siedzieć na ławce Barcelony i walczyć o minuty
0
Po euro ma być, Francja wraz z Umtitim grają dalej na euro
2
Kane nas przyzwyczaił do strzelania bramek z wolnego z takiej odległości hmmm ciekawe panie Hajto. Widać jak mu to wychodzi 15 metrow obok bramek hahahaha
0
Ja oczywiście nie hejtuje Krzyśka bo go lubię jednak jest strzały są beznadziejne
1
Jednak za Rooneya dałbym Lallane czy Hendersona, albo jak juz musi być to zdiałbym słabego na tych mistrzostwach Kane i tam dałbym Ronneya, a obok niego Vardy
0
Myśle że nawet strzał Mączyńskiego by przełamał mu rece xd