0

Jodłowiec to taki Busi z nadwaga ponad 100kg......

1

Jodłowiec dramat..... Ale nasz rozgrywający Zieliński miał w tym meczu 2 razy pilke?

0

Gomez 1:0 własnie strzelili

1

Japierdole Jodłowiec......

1

Jakieś podania na połowie Ukrainy to my dzisiaj wykonamy czy do tyłu, poźniej długo do przodu i strata xd

0

Kapustka, Zieliński i Jodłowiec oni zaczną grać w tym meczu ?

0

SAT 1 pokazuje

3

Co Wilshere robi w składzie Angli to chyba nikt nie wie cały sezon nie grał... Gdzie jest Drinkwater?

0

Tata jezu nie moge sluchac jak mowia non sto tata co za bez sensowny przydomek

7

To Messi do konca zycia w brodzie bo na Euro to on nigdy nie zagra

1

Hahahahahhaaa co to bylo

1

Dlateo ostatnie MŚ wygrywali Wlosi, Hiszpanie i Niemcy czyli przecietniacy z Europy

0

Co to bylo za padanie szok....

1

Zibi zawsze mądrze prawi. Materiał z dzisiaj ŁNP-

17

Iniesta na trybunach pięknie się tego słucha

2

Rakieta MVP meczu musi byc

2

I Chorwacja Perisic!!! Brawo

1

Szkoda że Cech nie wpuścił :/

1

Albo 4:0 dla Hiszpanów

2

Serio masz 17 lat i takie rzadkie problemy? Zapytaj na jakimś portalu randkowym nie róbmy z La Rambli takiego syfu

0

Ma chłopaka, ale nie chodzi z nim na serio nie rozumiesz? To takie oczywiste
Ja polecam zmienić krąg zainteresowań

1

Anglicy do domu

0

Kane jaki wolny poezja

0

To nie przez tą akcje polecam obejrzec konferencje prasowa po meczu z udzialem lekarza kadry mówił, że to nie przez akcje z Piszczkiem.

0

Ajjjjjj Alba, najwiekszy wlasnie problem Alby wykonczenie sytuacji

0

Thiago moze troche magi wniesie

2

Strzał Iniesty pokazuję, że on sam już nie wie jak rozmontować Czechów

0

Na jakim kanale Argentyna?

0

Ale zajebista akcja i jeszcze obrona

0

Dobra jaki pakiet na necie najlepiej wykupić? GoldVOD, WeebTV czy jeszcze cos innego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?