0

W terminarz wejść nie możesz?

3

Oby Juve strzeliło i bedzie po meczu

3

Ciekawiłby mnie mecz Atleti-PSG kompletnie nie widzę przebiegu tego meczu

0

Działa mi wszystko dobrze, takze to pewnie cos z twoim netem, resnij router

1

Jednak w tym meczu oglądamy o wiele lepsze linie obrony i o wiele lepsza gre taktyczną.

0

El Ninio

0

Kiedyś pewinie ta :D

4

Nawet się uśmiechałem jak to oglądałem. Ciekawa akcja Ronaldo-

0

To Pellegrini bezpośrednio odpowiada za wyniki City?

0

LFC też jeszcze może powalczyć maja 28 meczy rozegranych i 7 pkt straty do 4 miejsca

0

niestety ile można, nasypie tego śniegu 2 dni i wszędzie mokro ciapa nie da się jeździć, chodzić....

0

3

Komentarz usunięty

4

Ponieważ Francja jest 6 w rankingu lig, Portugalia 5, może w next sezonie Francja wyprzedzi Portugalie i to oni będą mieć 1.5/ Aktualny ranking, liczący się od następnego sezonu- http://www.90minut.pl/ranking_uefa.php

3

8 kolejek przed koncem, 24pkt do zdobycia oni juz mistrzem, ta Liga jest beznadziejna

0

Myśle, ze każdy normalny by postawił na Arsenal, także nie masz co się obwiniac

0

Będzie to 3 porażka z rzedu na Emirates, od 2004 jak dobrze pamiętam co mówili komentatorzy. Arsenal w tym sezonie nic, oby Wenger sam odszedł

0

Koniec Arsenal to jednak dno

1

Jak zawsze na przełomie luty-marzec tracą szanse w Lidze i odpadaja w 1/8 LM, i zostaje to FA Cup

2

Milan akcja jak ostatnio Barca, 2 słupki w jeden akcji po dwóch bardzo mocnych strzałach. Szkoda liczę że Milan wygra ten mecz

2

Brawo LFC brawo!~~!~~!!!!

5

Jak można pomylić Rodgersa z Dalglishem?

2

Dobrze bić te angielskie pokraki!!

0

Brawo BVB!!!!!!!!!!!!!

0

Wciąż sie zastanawiam jakim cudem Maxwell jest podstawowym graczem PSG juz od paru sezonów

3

Fajnie jak my byśmy w końcu zagrali na prawde z kimś słabszym niz tylko PSG-City-City-Arsenal-PSG, taki Wolfsburg czy Benfica fajnie by bylo

1

Oglądaj Arsenal-Hull w FA, wlasine 1 połowa się skończyła, co do samobójstwa to głupota i trzórzostwo

4

Co za bzdura, to kazda sytuacja sam na sam bedzie konczyla sie ciagnieciem za koszulke czy wjazdem w nogi tylko ze nie brutalnie bezsens

4

Chyba jak jeszcze w niej nie grał xd

0

Dom- Malaga i Celta, wyjazd Gijon i Bilbao. Myśle ze w tych meczach mogą tracić pkt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?