kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W terminarz wejść nie możesz?
3
Oby Juve strzeliło i bedzie po meczu
3
Ciekawiłby mnie mecz Atleti-PSG kompletnie nie widzę przebiegu tego meczu
0
Działa mi wszystko dobrze, takze to pewnie cos z twoim netem, resnij router
1
Jednak w tym meczu oglądamy o wiele lepsze linie obrony i o wiele lepsza gre taktyczną.
0
El Ninio
0
Kiedyś pewinie ta :D
4
Nawet się uśmiechałem jak to oglądałem. Ciekawa akcja Ronaldo-
0
To Pellegrini bezpośrednio odpowiada za wyniki City?
0
LFC też jeszcze może powalczyć maja 28 meczy rozegranych i 7 pkt straty do 4 miejsca
0
niestety ile można, nasypie tego śniegu 2 dni i wszędzie mokro ciapa nie da się jeździć, chodzić....
0
Masz tu skrót, jak i cała 1 i 2 polowe- http://www.fullmatchesandshows.com/2016/03/12/barcelona-vs-getafe-highlights-full-match-2/
3
Komentarz usunięty
4
Ponieważ Francja jest 6 w rankingu lig, Portugalia 5, może w next sezonie Francja wyprzedzi Portugalie i to oni będą mieć 1.5/ Aktualny ranking, liczący się od następnego sezonu- http://www.90minut.pl/ranking_uefa.php
3
8 kolejek przed koncem, 24pkt do zdobycia oni juz mistrzem, ta Liga jest beznadziejna
0
Myśle, ze każdy normalny by postawił na Arsenal, także nie masz co się obwiniac
0
Będzie to 3 porażka z rzedu na Emirates, od 2004 jak dobrze pamiętam co mówili komentatorzy. Arsenal w tym sezonie nic, oby Wenger sam odszedł
0
Koniec Arsenal to jednak dno
1
Jak zawsze na przełomie luty-marzec tracą szanse w Lidze i odpadaja w 1/8 LM, i zostaje to FA Cup
2
Milan akcja jak ostatnio Barca, 2 słupki w jeden akcji po dwóch bardzo mocnych strzałach. Szkoda liczę że Milan wygra ten mecz
2
Brawo LFC brawo!~~!~~!!!!
5
Jak można pomylić Rodgersa z Dalglishem?
2
Dobrze bić te angielskie pokraki!!
0
Brawo BVB!!!!!!!!!!!!!
0
Wciąż sie zastanawiam jakim cudem Maxwell jest podstawowym graczem PSG juz od paru sezonów
3
Fajnie jak my byśmy w końcu zagrali na prawde z kimś słabszym niz tylko PSG-City-City-Arsenal-PSG, taki Wolfsburg czy Benfica fajnie by bylo
1
Oglądaj Arsenal-Hull w FA, wlasine 1 połowa się skończyła, co do samobójstwa to głupota i trzórzostwo
4
Co za bzdura, to kazda sytuacja sam na sam bedzie konczyla sie ciagnieciem za koszulke czy wjazdem w nogi tylko ze nie brutalnie bezsens
4
Chyba jak jeszcze w niej nie grał xd
0
Dom- Malaga i Celta, wyjazd Gijon i Bilbao. Myśle ze w tych meczach mogą tracić pkt