5

MSN vs. La Liga's top 6: 17 goals
BBC vs. La Liga's top 6: 3 goals

Trochę przykre, ale co kto lubi :)

0

Co za pilka Alvesa, Suarez najlepszy!!!

9

Najlepsze jest to ze przyszły tydzień jest wolny, Barca i Atleti graja co 3 dni, maja mecze w środę dość późno, a później w sobotę debilizm, Real, który nie robi nic w tygodniu gra w niedziele. Coś mi tu śmierdzi serio

0

Komentarz usunięty

0

Cos sie zablokowało w Messim oby na Arsenal juz byl stary dobry Leo

0

Tak jest!!!!

0

Żółtą? Ty glupo psie jaka żółtą???

0

Kazda pilka Bilbao masakra nic nie idzie

0

Barcelona zacznie grac? Co jest najpierw Espaniol, teraz Bilbao nie pozwalaja nam tworzyć akcji

0

Pilka metr od Vermy przeleciala

0

To jest kpina....

1

Ivan Rakitić rozegrał 9 meczów z Málagą, odnosząc tylko jedno zwycięstwo. Łoooo co to za porażająca statystyka.
Gole Vermy pamiętam do dziś, nie obrazę się ja jutro tez coś strzeli :)

0

A ja niem bez przesady fajnie że Roberto może tam grać, ale widać było w meczu z Bilbao że się meczy grając na lewej, mamy 3 LO wiec niech oni grają, a Roberto gra BDB w środku pola i tam powinien byc wystawiany

4

Komentarz usunięty

1

Malaga mogłaby mieć w końcu gorszy mecz z nami, bo ostatnio nie mogę patrzeć na nasze męczarnie z nimi w każdym meczu, czy to u nas, czy u nich. Fajnie jakby wpadło 2-3:0 bardzo optymistycznie wiem, ale kiedyś trzeba ich wypunktować

3

2:0 to genialny wynik, ale 2:1 też dobry, szkoda że Alves nie potrafi wybic pilke na pałe...

0

Zamiast to wyjebać to Alves swoje ehhhh

0

Brawo Munir!!! Rakieta swietna asysta!

1

Ławka Barcy w dzisiejszym meczu, mogłaby nawet Levante nie wystraszyć.... Douglas, Adriano, Sandro i Barta zero jakości, zero ogrania, zero przyszłości....

6

Szkoda że Verma nie gra, nie czaje, ale zagra dobrze i siedzi później 5-6 meczy i gra Masche, który popełnia dużo błędów...

0

Szkoda że Nolito nie ma zagrałby dzis na lewej, Ney na środku, a Vidal lub Arda na prawej i fajne by to wyglądało

4

Neymar ggwałci

0

Jeśli chodzi o grę Munira było tragicznie

0

Ulalala Munir, cóż za przyjęcie szkoda że 2 miesiące temu tak nie grałeś...

0

Lucho zmień Leo, po co ma grać z tym bydłem???

1

Komentarz usunięty

0

Bus 2:2 hahahahahahahahah

0

No tak żółta, jakby inaczej

2

Komentarz usunięty

1

Jeszcze dużo meczy przed nami, a on ostatnio miał 2 kontuzje warto go teraz zmienić, żeby później mógł grać cały czas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?