kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skończyłeś, żałosny typie?
36
Komentarz usunięty
0
Najgorsi sędziowie w lidze 2 min hahahaha dopra jebać sędziego i jebać cały madryt
1
11 zł, opłaca się, ale oglądać tylko na Firefox bo na Chrome lekko mi zacinało
1
Niestety nie
3
Bez Messiego graliśmy w 10 bo Munira i Sandro na boisku nie było widać, proszę Cię....
0
Sędzia z Madrytu, a Leo niech się obudzi!
0
Sędzia ma zamiar dawać faulować Neymara?
0
Jakby ktoś chciał zobaczyć prezentacje pucharów- http://goatd.net/132597/watch-barcelona-vs-real-betis
1
Nie wiem czy bym nie wolał Adriano na lewej Rudy sam nie chce tam grać, a ja już tam gra to gra na poziomie Ekstraklapy....
0
Chyba to potwierdzone jest to jest 3 zerwanie więzadeł...
0
Znowu Rudy na lewej? i Gdzie Andres ojjj oby Lucho wiedział co robi, po co znowu jakieś eksperymenty...
0
Takie pytanie gdzie Ty byleś że dopiero 21 lutego 2015 się zarejestrowałeś? I ile masz lat jeśli mogę wiedzieć, a i z wielka przyjemnością czyta mi się twoje statystyki, wszystkiego naj w nowym roku i więcej statystyk oczekuje :D
1
Jasne nie da się wygrać wszystkiego, z porażkami też musimy żyć :) I to własnie odróżnia sezonowców od prawdziwych kibiców VeB!!
1
I karny Leo :/
7
Myśle że mecz z Interem i ten gol Bojana bardziej mnie bolał, pamiętam że wtedy nie mogłem się pozbierać cały wieczór...
1
Dokładnie tak jest czyli po 4 czerwonej mecz się kończy i jest walkower
0
Nie dadzą rady, max miejsca 5-8
1
Przyjdą mecze z mocnymi i Totki odpadną z walki nawet o miejsca 3-4
1
Jasne Lucho ufam całkowicie, tylko po prostu tego nie rozumiem, a na gre Adriano czy Rudego na lewej patrzeć nie mogę, a Albie przydała by się rywalizacja jest on jednym z najlepszych LO na świecie, więc Grimaldo mógłby się od niego uczyć, a tak to trzeba kupić kogoś na tę pozycje bo liczę że po sezonie Adriano podziękujemy :)
1
Nie rozumiem sprzedania Grimaldo, zamiast pozbyć się Adriano teraz lub w lecie i Grimaldo jako zmiennik Alby to lepiej oddać go za grosze i co zostać z 30 letnim Adriano, który nic nie wnosi?
0
Szybciej się skończył niż zaczał w Barcelonie, jednak nie skreślał bym tego Sergiego bo może się okazac dobrym ruchem transferowym.
0
Bez przesady Terry też duzo pomógł.
0
Tutaj masz- http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/article/lionel-messi-joins-fc-barcelona-for-monday-s-training-session
0
No generalnie to za zawodnika wartego 30 mln oczekuje się więcej niż statycznej gry, nie powiecie mi że rozgrywa dobrą połowę sezonu?
0
Brawo Benteke!!!! Brawo LFC!
0
A ten Firmino to potrafi coś zrobić?
0
2:0 ale jaja :D
3
Wesołych i jeszcze lepszego 2016 roku!!! Bo 2015 dla kibiców Barcy był wspaniały!
Teraz oby były puchary i oby nam prywatnie też się udawało!!!!
0
Dziwi mnie to bo MATS zagrał z tego co pamiętam w finale LM, PK, SPH i własnie nie pamiętam czy w SPE też grał?