0

Skończyłeś, żałosny typie?

36

Komentarz usunięty

0

Najgorsi sędziowie w lidze 2 min hahahaha dopra jebać sędziego i jebać cały madryt

1

11 zł, opłaca się, ale oglądać tylko na Firefox bo na Chrome lekko mi zacinało

1

Niestety nie

3

Bez Messiego graliśmy w 10 bo Munira i Sandro na boisku nie było widać, proszę Cię....

0

Sędzia z Madrytu, a Leo niech się obudzi!

0

Sędzia ma zamiar dawać faulować Neymara?

0

Jakby ktoś chciał zobaczyć prezentacje pucharów- http://goatd.net/132597/watch-barcelona-vs-real-betis

1

Nie wiem czy bym nie wolał Adriano na lewej Rudy sam nie chce tam grać, a ja już tam gra to gra na poziomie Ekstraklapy....

0

Chyba to potwierdzone jest to jest 3 zerwanie więzadeł...

0

Znowu Rudy na lewej? i Gdzie Andres ojjj oby Lucho wiedział co robi, po co znowu jakieś eksperymenty...

0

Takie pytanie gdzie Ty byleś że dopiero 21 lutego 2015 się zarejestrowałeś? I ile masz lat jeśli mogę wiedzieć, a i z wielka przyjemnością czyta mi się twoje statystyki, wszystkiego naj w nowym roku i więcej statystyk oczekuje :D

1

Jasne nie da się wygrać wszystkiego, z porażkami też musimy żyć :) I to własnie odróżnia sezonowców od prawdziwych kibiców VeB!!

1

I karny Leo :/

7

Myśle że mecz z Interem i ten gol Bojana bardziej mnie bolał, pamiętam że wtedy nie mogłem się pozbierać cały wieczór...

1

Dokładnie tak jest czyli po 4 czerwonej mecz się kończy i jest walkower

0

Nie dadzą rady, max miejsca 5-8

1

Przyjdą mecze z mocnymi i Totki odpadną z walki nawet o miejsca 3-4

1

Jasne Lucho ufam całkowicie, tylko po prostu tego nie rozumiem, a na gre Adriano czy Rudego na lewej patrzeć nie mogę, a Albie przydała by się rywalizacja jest on jednym z najlepszych LO na świecie, więc Grimaldo mógłby się od niego uczyć, a tak to trzeba kupić kogoś na tę pozycje bo liczę że po sezonie Adriano podziękujemy :)

1

Nie rozumiem sprzedania Grimaldo, zamiast pozbyć się Adriano teraz lub w lecie i Grimaldo jako zmiennik Alby to lepiej oddać go za grosze i co zostać z 30 letnim Adriano, który nic nie wnosi?

0

Szybciej się skończył niż zaczał w Barcelonie, jednak nie skreślał bym tego Sergiego bo może się okazac dobrym ruchem transferowym.

0

Bez przesady Terry też duzo pomógł.

0

No generalnie to za zawodnika wartego 30 mln oczekuje się więcej niż statycznej gry, nie powiecie mi że rozgrywa dobrą połowę sezonu?

0

Brawo Benteke!!!! Brawo LFC!

0

A ten Firmino to potrafi coś zrobić?

0

2:0 ale jaja :D

3

Wesołych i jeszcze lepszego 2016 roku!!! Bo 2015 dla kibiców Barcy był wspaniały!
Teraz oby były puchary i oby nam prywatnie też się udawało!!!!

0

Dziwi mnie to bo MATS zagrał z tego co pamiętam w finale LM, PK, SPH i własnie nie pamiętam czy w SPE też grał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?