kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skąd info? Bo na twitterze nigdzie nie widze takiej informacji?
36
Najbardziej mnie ciekawi co robił Alba na 9 przy 4 golu :D
0
Tylko skrót- http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/el-clasico-2015-real-madryt-fc-barcelona-skrot-meczu-i-bramki/pqd9kb
1
Statystyki to zawsze fajna rzecz, ale po co na siłe jak dla mnie samo MSN może sobie asystowac i strzelać, byle by pomoc walczyła w środku pola i dawała dobre piły do ataku!
0
No i co z tego?
0
Irlandia Płn. za Albanie i się zgadzam
0
Piszą że najlepszy wybór, lepszego nie ma w Hiszpanii. Także zobaczymy oby się nie mylili!
0
Źródło?
0
Krisu znowu smutny: Tytuł z fioletowej- Cristiano: Smutno po porażce, ale nie pozwolę, by zepsuła mi dzień, ale dnia mu nie zepsuli :D
1
Oczywiscie bez zoltej... komentatorzy sami do teatru sie nadaja na smiechu warte jebane zera
0
Zdobędziemy w tym sezonie kiedyś 2 bramki w 1 połowie?
0
Ktoś wie o które walka Pudziana dzisiaj 22-24>?
0
Jak najszybciej pozbyć się go z klubu nie widzę innych mozliwości
0
Rakitić tez lepiej żeby nie grał może mu dobrze zrobi odpoczynek.
1
Nie wierze w tego typa wyjebac go do A klasy niech tam gwiżdże
1
Komentarz usunięty
5
No to Ty to jest maszyna!
0
My też, jeśli Ci to poprawi humor ;)
1
Lucho obudz sie i te pawowy daj na ławke!!!
1
Japierdole co za nieporadność to za dramat to sa pilkarze Barcy?
5
Mamy tragiczna obrone tragiczną, tylko Alba gra reszta powinna siedziec na lawce i sie z niej nie ruszac
0
Stegen na boisku?
0
Kareta Neymar!!!!!!!!!!!!!!
0
Brazylia na Camp Nou, Magia na Camp Nou, Neymar na Camp Nou!!!!
0
Pique razem z nimi
2
Wracaj Verma i grajmy, Verma-Bartra w obronie bo nie moge patrzec na te dwie wieze w obronie...
0
Znowu prawa strona, Piszczek i Maczynski w obronie nie graja nic Piszczka to by nawet Munir objechal jak chcial
0
Maczynski dzsiaj wyzej gra i to widac ostatnio na boisku zobaczylem go dopiero w 60minucie
1
Święte słowa ;)
1
Wyczuwam hejt? Czy ja napisałem że to wina Cesca? Po prostu chodziło mi o to że nie ma potrzeby żeby za nim płakać.