kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech wejdzie Pedro i niech on to zrobi jak w 2009r. i zakonczy ten mecz 5:4!
Visca el Barca! Wygramy to Barcelono!
6
Rakitic gral w 2 polowie?
2
Komentarz usunięty
0
Jakim cudem gdzie ta obrona na wakacjach?
0
Obrona dzisiaj to kpina
0
Masche i Rudy dramat w obronie dzisiaj, Alves tez na prawej dzisiaj malo daje
0
Panowie kurwa obudzic sie do chuja
0
Obrone ewidentnie trzeba poprawic, Masche slabo dzis moze pozniej jednak warto postawic na Verme
0
Zabrac bramke w tak ważnym finale serio to jest na prawde kpina
0
Japerdole jebany kurwa slepiec
0
Czemu nie strzela gdzie on tam chciał podac?
0
Messi!!!!!!! Kocham go!
0
No nie dobrze sie zaczelo
0
Zaraz zaczynami. Visca el Barca ! Po puchar Barcelono!!!
0
Też to czytałem, ciekawe czy znowu sie zaczyna z nim jazda...
0
Live tez spoko tylko troche im zgrania brakowało
0
Ja chciałbym zobaczy mecz obu ekip fajnie jakby zagrali w grupie, albo 1/8 wtedy byśmy się dowiedzieli kto lepszy :)
1
Takim przykładem już dawno są Aguero czy David Silva
0
Kane podpisał nowy kontrakt i sam powiedział że nigdzie sie nie wybiera, musisz wszystko tutaj wklejać nawet bzdury?
1
Już ją odrzucił, powiedział że nie chce jeszcze tam grać, a pieniądze dawali mu bardzo dobre
0
Kurtuła czerwona i karny!
0
Są też jakies granicy, jak dla mnie pisanie o kolarstwie to juz przesada
0
Z tego co wiem ta strona jest poświęcona Piłce Nożnej i głowie Barcelonie kogo interesuje teraz tdp?
7
Że co?
0
Arda nigdy by nie wziął 10 po Leo, nawet jakby Messi nalegał
0
Każdy powinien liczyć na Valencje z tej strony!
11
Pedro miał taka mine, mówiącą ja tu już wiecej nie zagram
0
Bravo już ma 32 lata i lepiej nogami grać nie będzie, a Marc od zawsze gral dobrze nogami
3
Dobrze że mogą sobie pogadać o Salahu przecież to tak ważny temat...
4
Oby nic poważnego ma 6 dni, na wyleczenie sie