0

No czyli za trofea :)

0

Jak piszesz takie info, staraj sie podawać źródło ;) A te 3 mln to pewnie za zdobyte trofea lub % rozegranych meczy, wiem jedno nie zbiedniejemy :)

1

Pojemność stadionu Barcelony to 96 tyś. dlatego tak jest, a i jeszcze w tym sezonie wiele razy Barca grała, albo w jakieś dziwne godzini, albo niedziela 22, gdzie nie przyjdzie na mecz nawet 80 tyś, bo ludzie pracuja

0

Suarez ma sankcje na chyba 9 meczy reprezetacji, nie wiem czy juz 2 nie mineły, ale na Copa America nie zagra na 100% :)

0

Bzdura nic więcej wielu drugich bramkarzy nie rozegrało meczu w LM w druzynie, która zdobyła to trofeum, a normalnie maja zdobycie LM

0

To samo pomyślałem Arturo Vidal pokazał klasę w LM, kopiąc i nie grając żadnej dobrej piłki...

4

Oglądam to już chyba 10 raz świetna parodia :)

4

Tak, Suarez też grał w o puchar Gampera

0

Są i dzieci :D

0

Rakieta wleciała :D

1

Maszerano jaki głos hahahahahahaha

4

Ta muzyka wszystko zaglusza i nic nie slychac...

7

Messi zawsze ostatni wchodzi ;)

0

Duglas!!!!!!!!!

5

Komentarz usunięty

1

Mogliby muzyke wyłaczyc, jak pilkarze beda wchodzic zeby slyszec kibicow

0

Nic nie pokaża tych piłkarzy nic jak mnie to wkurwia

1

Z tego coś gdzieś widziałem ma byc 70 tyś ludzi, ale mogę sie mylic :)

0

Transmisja z fety trwa 1h i 10min, a piłkarzy to może z 5 min pokazywali troche słabo....

0

Tak dostaja go zespoły na własnośc po wygraniu go poraz 5 lub 3 raz z rzedu ;)

0

Oglądam :) nieporównywalny komentarz i studio do TVP szkoda że N'ka taka droga :/

2

Szukam skrótu całego meczu z canal ktoś coś wie gdzieś widział?



VeB!

0

Vamos Barca!!!!

1

Większość piłkarzy zrzedła wtedy do szatni po skończył się trening zostali tylko Ci co chcieli nie zauważyłeś tego ;) Jeśli by coś było to na twitterze już by o tym pisali

3

Ale to jest to każdy wie o jakiego pana chodzi :D

0

Chodzi mi jednak o jakis klub czy pub zeby sie napic i pośpiewac

0

Ponawiam pytanie.
Gdzie we Wrocławiu można obejrzeć mecz z wieloma kibicami Barcy?

VeB!!

0

Witam,
Gdzie we Wrocławiu można obejrzeć mecz z wieloma kibicami Barcy?

3

Marcelo i Lewandowski tam u nich sa najlepsi to bardzo rzetelny plebiscyt w którym nie wezme udziału ehhhh

0

Majdana sie nie czepiaj bo on jako jedyny tam mądza cos gada i jest obiektywny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?