kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No czyli za trofea :)
0
Jak piszesz takie info, staraj sie podawać źródło ;) A te 3 mln to pewnie za zdobyte trofea lub % rozegranych meczy, wiem jedno nie zbiedniejemy :)
1
Pojemność stadionu Barcelony to 96 tyś. dlatego tak jest, a i jeszcze w tym sezonie wiele razy Barca grała, albo w jakieś dziwne godzini, albo niedziela 22, gdzie nie przyjdzie na mecz nawet 80 tyś, bo ludzie pracuja
0
Suarez ma sankcje na chyba 9 meczy reprezetacji, nie wiem czy juz 2 nie mineły, ale na Copa America nie zagra na 100% :)
0
Bzdura nic więcej wielu drugich bramkarzy nie rozegrało meczu w LM w druzynie, która zdobyła to trofeum, a normalnie maja zdobycie LM
0
To samo pomyślałem Arturo Vidal pokazał klasę w LM, kopiąc i nie grając żadnej dobrej piłki...
4
Oglądam to już chyba 10 raz świetna parodia :)
4
Tak, Suarez też grał w o puchar Gampera
0
Są i dzieci :D
0
Rakieta wleciała :D
1
Maszerano jaki głos hahahahahahaha
4
Ta muzyka wszystko zaglusza i nic nie slychac...
7
Messi zawsze ostatni wchodzi ;)
0
Duglas!!!!!!!!!
5
Komentarz usunięty
1
Mogliby muzyke wyłaczyc, jak pilkarze beda wchodzic zeby slyszec kibicow
0
Nic nie pokaża tych piłkarzy nic jak mnie to wkurwia
1
Z tego coś gdzieś widziałem ma byc 70 tyś ludzi, ale mogę sie mylic :)
0
Transmisja z fety trwa 1h i 10min, a piłkarzy to może z 5 min pokazywali troche słabo....
0
Tak dostaja go zespoły na własnośc po wygraniu go poraz 5 lub 3 raz z rzedu ;)
0
Oglądam :) nieporównywalny komentarz i studio do TVP szkoda że N'ka taka droga :/
2
Szukam skrótu całego meczu z canal ktoś coś wie gdzieś widział?
VeB!
0
Vamos Barca!!!!
1
Większość piłkarzy zrzedła wtedy do szatni po skończył się trening zostali tylko Ci co chcieli nie zauważyłeś tego ;) Jeśli by coś było to na twitterze już by o tym pisali
3
Ale to jest to każdy wie o jakiego pana chodzi :D
0
Chodzi mi jednak o jakis klub czy pub zeby sie napic i pośpiewac
0
Ponawiam pytanie.
Gdzie we Wrocławiu można obejrzeć mecz z wieloma kibicami Barcy?
VeB!!
0
Witam,
Gdzie we Wrocławiu można obejrzeć mecz z wieloma kibicami Barcy?
3
Marcelo i Lewandowski tam u nich sa najlepsi to bardzo rzetelny plebiscyt w którym nie wezme udziału ehhhh
0
Majdana sie nie czepiaj bo on jako jedyny tam mądza cos gada i jest obiektywny