1

Ivan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

94 tyś

7

Rudy świetne wejście z lewej brawo!

1

Ahh ta skuteczność to zawsze najwiekszy problem Barcelony..

0

Każda transmisja padła, oprócz tej z Hiszpanii

2

Albo 3:1 i dogrywka ;)

1

Arsenal powinien kupic napadziora, ale jak Benzema nie wypali, to zamiast tego drewna z Napoli, niech kupia Lacazette

1

Mascherano-Sergi Roberto-Mathiue

0

Cóż nie zdziwie się jak bedzie taka grupa lub zmieni sie 1 druzyna. Ehhh te błedy z odpowiedziami

0

Nie tutaj odpowiedz!

0

Są słabi to dlaczego maja grać w LM?

0

W Superpucharach pewnie obrona zagra tak Dani-Pique-Masche-Alba, ale mam nadzieje ze w czasie sezonu to jednak Verma będzie częściej grać na środku obrony, a Masche z Busim na zmiane

1

Dostanie obywatelstwo Hiszpańskie pewnie i już nie będzie obcokrajowcem w Hiszpanii (Barcelonie)

0

Szkoda ze na polowe boiska nie wybiegł piastkowac

0

Hazard gral w 2 polowie? Nie widzialem go jak Fabregasa cala 1 polowe xd

0

Sandro to on powinien zostac :)

0

Znowu te sytuacje z ManU z Chelsea czemu mamy taki problem z wykorzystaniem sytuacji?

0

Roberto na prawej ?

0

Bartra i Douglas slabooo

0

Ja w domu przy biurku :)

1

Dokładnie jak Barca wygra sparing to się ciesze, a jak przegra to mnie nie boli bo to tylko sparing :)

2

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego Lucho wystawia Rafinhe na skrzydle? Rafinha traci na tym bardzo dużo, pcha do środka tego Roberto, a Brazylijczyk musi się męczyć.

1

Wtorek-Środa 2 w nocy

0

Ewidentnie 2 polowa duzo slabsza, Sandro i Munir troche malo dokladni, brak Busiego w srodu i lekki chaos

1

Zgłaszam sie ;)

0

Cóż kawy o 3 w nocy jeszcze na trzeźwo nie piłem zawsze jakieś nowe doświadczenie :) 1.5h do meczyku.!! Kto czuwa?

VeB!

1

Ja do 4 tak siedzę, później do 4.40 drzemka, wstaje kawa i mecz :D

0

Mnie ciekawi inna sprawa kto tam te mecze będzie komentował?

6

Kto ogląda Barce o 5? Ja czekam na ten mecz już bardzo długo i za nic go nie odpuszczę :)

0

Takie pytanie mecz z LA jest jutro o 5 rano czy w środę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?