kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ivan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
94 tyś
7
Rudy świetne wejście z lewej brawo!
1
Ahh ta skuteczność to zawsze najwiekszy problem Barcelony..
0
Każda transmisja padła, oprócz tej z Hiszpanii
2
Albo 3:1 i dogrywka ;)
1
Arsenal powinien kupic napadziora, ale jak Benzema nie wypali, to zamiast tego drewna z Napoli, niech kupia Lacazette
1
Mascherano-Sergi Roberto-Mathiue
0
Cóż nie zdziwie się jak bedzie taka grupa lub zmieni sie 1 druzyna. Ehhh te błedy z odpowiedziami
0
Nie tutaj odpowiedz!
0
Są słabi to dlaczego maja grać w LM?
0
W Superpucharach pewnie obrona zagra tak Dani-Pique-Masche-Alba, ale mam nadzieje ze w czasie sezonu to jednak Verma będzie częściej grać na środku obrony, a Masche z Busim na zmiane
1
Dostanie obywatelstwo Hiszpańskie pewnie i już nie będzie obcokrajowcem w Hiszpanii (Barcelonie)
0
Szkoda ze na polowe boiska nie wybiegł piastkowac
0
Hazard gral w 2 polowie? Nie widzialem go jak Fabregasa cala 1 polowe xd
0
Sandro to on powinien zostac :)
0
Znowu te sytuacje z ManU z Chelsea czemu mamy taki problem z wykorzystaniem sytuacji?
0
Roberto na prawej ?
0
Bartra i Douglas slabooo
0
Ja w domu przy biurku :)
1
Dokładnie jak Barca wygra sparing to się ciesze, a jak przegra to mnie nie boli bo to tylko sparing :)
2
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego Lucho wystawia Rafinhe na skrzydle? Rafinha traci na tym bardzo dużo, pcha do środka tego Roberto, a Brazylijczyk musi się męczyć.
1
Wtorek-Środa 2 w nocy
0
Ewidentnie 2 polowa duzo slabsza, Sandro i Munir troche malo dokladni, brak Busiego w srodu i lekki chaos
1
Zgłaszam sie ;)
0
Cóż kawy o 3 w nocy jeszcze na trzeźwo nie piłem zawsze jakieś nowe doświadczenie :) 1.5h do meczyku.!! Kto czuwa?
VeB!
1
Ja do 4 tak siedzę, później do 4.40 drzemka, wstaje kawa i mecz :D
0
Mnie ciekawi inna sprawa kto tam te mecze będzie komentował?
6
Kto ogląda Barce o 5? Ja czekam na ten mecz już bardzo długo i za nic go nie odpuszczę :)
0
Takie pytanie mecz z LA jest jutro o 5 rano czy w środę?