kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dlaczego nie ma zmian?
0
Oddaliśmy aż 0 strzałow na bramke to naprawdę żenada
2
W sumie gdyby nie bład "znowu" piłkarza Barcy byłoby 0:0 i w sumie dobry wynik dla nas, ale jest 1:0 i musimy strzelić na wyjeździe
3
Prosze Lucho zmiany i strzelmy 2-3 bramki i po zawodach tak sie grac nie da Roberto od 3 lat to wielki niewypał i ktoś to musi w koncu powiedzieć!
1
Komentarz usunięty
0
Leo jedzieśz!
3
Rafa ma mnóstwo strat to prawda, ale on chociaz coś próbuje zrobić a kurwa Robercik nawet nie wiadomo czy on na boisku jest dramat kiedy w koncu ktos go wyjebie z tej Barcelony?
0
Dlaczego oni nawet nie stosują pressingu po stracie w polu karnym przeciwnika przeciez to bardzo dobrze działało w tamtym sezonie
4
Ten mecz wygląda jakbyśmy grali 3 lub 4 zawodników mnie ehhh
3
Mamy Arde i Vidala, którzy grać nie mogą
1
Boże wyprzedzają ich jak dzieci bez jaj strata za stratą i zero strzałow na bramke
0
Chociaż na 1:1 niech strzelą i w 2 połowie wtedy z Iniestą i Rakieta już grać swoje
0
Dobra zmiany bo sie patrzec nie da Lucho budzimy się plan był nie wypalił czas na plan B!
0
Z Roberto gramy w 10 i w 2 w Pomocy gdzie Masche musi być bliżej obrony czyli w pomocy gra sam Rafa dziwicie się dlaczego nas dominują?
0
Dobry skład, Neuer w bramce i 1:0 świetnie!
1
Dowiemy sie jak to bardza słaba w presezonie i jaki Real mocny, ze Benitez wprowadza cos nowego i to oni wygraja 10 pucharow w roku
9
Dzisiaj jest mecz, ale nie rozumiem takiego przypierdalanie sie bezsensu przez VEBS'a
0
Lucho na 100% dostanie nagrode najlepszego trenera wygrał wszystko i ma szanse na 6 pucharów w roku, to kto inny mógłby dostać te nagrode Wenger za Fa Cup i Tarcze? co do graczy: Bravo-Alves-Pique-Ramos/Thiago Silva/Chiellini-Alba-Busi/Vidal-Rakitić-James-Messi-Suarez-Ronaldo
0
W grupie sobie poradzimy, a na wiosnę będzie już Arda z Vidalem
0
Vermalena nie było w 18 meczowej bo miał jakieś problemy z kolanem tak MD podawało i pewnie to prawda zobaczymy czy będzie normalnie trenował i czy w ogolę będzie na ławce z Bilbao
0
Z tego co wiem mecze się wygrywa, a nie dostaje w nagrodę za walkę. Ale fakt szacunek dla Sevilli myślałem ze to się skończy 5:1 i się przeliczyłem, jednak to Barca byłe lepsza
0
Roma potrzebowała miejsca dla obcokrajowca dla Dzeko dlatego wywalili Sanabrie
0
Ci co maja zastapic Pedro to Munir i Sandro, którzy siedzieli na ławce mozna dodac do tego Rafihne, który zagrał bardzo dobrze
3
Nie miał szansy przy zadnej bramce to co miał bronić? Obrona dała dupy i tyle
0
Najlepiej zagrał Pique, później Alves, a 3 Rudy, Masche najslabiej według mnie
1
Jak Neymar wroci będzie Rafinha więc na pewno bedzie lepiej ROberto nie bedzie sie musial "męczyć" na boisku, a tez mam nadzieje ze Rakieta troche przeanaluzje ten mecz bo w 2 polowie go nie było zniknąl jak Fabregas na wiosne
10
Pedro bardzo dobre przyjęcie pilki
2
Sevilla juz nic nie gra wystarczy raz ukuc
0
Roberto po tym meczu odda za darmo do Levante
0
Z Bayernem w LM