1

Nie rozumiem po co założyłeś konto na tej stronie jestes kibicem Realu to tam komentuj nie tutaj pozdro z podłogi

1

Był sezon gdzie nie drukowali w meczu Realu chociaż raz? Zaczyna być to żałosne niehc wprowadza te jebane powtórki bo my na karnego będziemy czekac do 10 razy, Real dostaje nawet jak nie jest słuszny...

0

Rzut karny dla Realu jea zaczyna sie!!!

0

To tez zalezy jak interpretuje sz przepisy, ale wydaje mi sie ze 7 na 10 sedziow bramke by uznalo

1

Morata nie bral udzialu w akcji piłka obok niego przeleciala w takich sytuacjach sie puszcza gre

0

Nie bylo spalonego błąd liniowego

0

City jak zwykle bez pomysłu na LM, poczatek meczu byl ciekawy, pozniej prawidlowa bramka Pogby nie uznana i mecz sie skonczyl nuda nuda nuda

0

Co zrobil????

0

Bony jaki strzał hahahahah

2

Nie LM jest teraz na wyłączność w canal+

3

Co ty chcesz od Ivana? Gdyby nie on moglibyśmy pomarzyć o tryplecie. Mieliśmy ciężkie 3 kolejki, Ivan nie błyszczał, ale też jakoś nie odstawał, powinniśmy się cieszyć z dobrej formy Iniesty, Rakieta też ją złapie

0

Z pełną wersją może Ci chodzić nawet lepiej ;)

0

Mając słuchać Szpaka i Żewłakowa i tak wolałem na internecie na C+ oglądać, studio od 19 cąły czas tylko gadka o meczu i ludzie, którzy sie naprawde na tym znają. A nie studio o 20.25 do 20.28 i reklamy....

4

Brak ogarnięcia Neymara w polu karnym

1

To już nie jest livesports tylko FlashScore :D

6

Oby ten roman ostatni raz komentowal mecz Barcelony i niech sie kurwa tak nie podnieca

1

Komentarz usunięty

0

Neymar!!!! Cudo!!!

1

Komentarz usunięty

0

Hiszpańscy sędziowie mają swoje standardy...

0

Brak treningu po przerwie

0

Rudy godnie zatepuje Vermalena, a i po 45 minutach koniec meczu!!!

0

Vermalen na bramce tez zna

0

Yyyyyyy ta nie zmieniająca sie Barca zdobyla 2 razy potrójna koronę

0

I chuj po grze rok przerwy dobranoc a było tak fajnie...

2

Yyyy kosecy yyyy dupa yyyy syna yyyy

0

Komentarz usunięty

0

Adres zamieszkania tego modrego komentatora? Jade i mu kurwa teatr pokaze

0

Moglibysmy zagrać z nimi w 1/4 i pokazać że trzeba czasu na dobrą grę pieniądze nie wystarczą, City pokazaliśmy to 2 razy PSG też 2 razy i myśle ze w tym sezone te ekipy będą mocne w Europie

2

Dziewczyna Leo nie brał z nią ślubu jeszcze, jak by była jego żoną nazywałaby się Antonella Messi ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?