kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie rozumiem po co założyłeś konto na tej stronie jestes kibicem Realu to tam komentuj nie tutaj pozdro z podłogi
1
Był sezon gdzie nie drukowali w meczu Realu chociaż raz? Zaczyna być to żałosne niehc wprowadza te jebane powtórki bo my na karnego będziemy czekac do 10 razy, Real dostaje nawet jak nie jest słuszny...
0
Rzut karny dla Realu jea zaczyna sie!!!
0
To tez zalezy jak interpretuje sz przepisy, ale wydaje mi sie ze 7 na 10 sedziow bramke by uznalo
1
Morata nie bral udzialu w akcji piłka obok niego przeleciala w takich sytuacjach sie puszcza gre
0
Nie bylo spalonego błąd liniowego
0
City jak zwykle bez pomysłu na LM, poczatek meczu byl ciekawy, pozniej prawidlowa bramka Pogby nie uznana i mecz sie skonczyl nuda nuda nuda
0
Co zrobil????
0
Bony jaki strzał hahahahah
2
Nie LM jest teraz na wyłączność w canal+
3
Co ty chcesz od Ivana? Gdyby nie on moglibyśmy pomarzyć o tryplecie. Mieliśmy ciężkie 3 kolejki, Ivan nie błyszczał, ale też jakoś nie odstawał, powinniśmy się cieszyć z dobrej formy Iniesty, Rakieta też ją złapie
0
Z pełną wersją może Ci chodzić nawet lepiej ;)
0
Mając słuchać Szpaka i Żewłakowa i tak wolałem na internecie na C+ oglądać, studio od 19 cąły czas tylko gadka o meczu i ludzie, którzy sie naprawde na tym znają. A nie studio o 20.25 do 20.28 i reklamy....
4
Brak ogarnięcia Neymara w polu karnym
1
To już nie jest livesports tylko FlashScore :D
6
Oby ten roman ostatni raz komentowal mecz Barcelony i niech sie kurwa tak nie podnieca
1
Komentarz usunięty
0
Neymar!!!! Cudo!!!
1
Komentarz usunięty
0
Hiszpańscy sędziowie mają swoje standardy...
0
Brak treningu po przerwie
0
Rudy godnie zatepuje Vermalena, a i po 45 minutach koniec meczu!!!
0
Vermalen na bramce tez zna
0
Yyyyyyy ta nie zmieniająca sie Barca zdobyla 2 razy potrójna koronę
0
I chuj po grze rok przerwy dobranoc a było tak fajnie...
2
Yyyy kosecy yyyy dupa yyyy syna yyyy
0
Komentarz usunięty
0
Adres zamieszkania tego modrego komentatora? Jade i mu kurwa teatr pokaze
0
Moglibysmy zagrać z nimi w 1/4 i pokazać że trzeba czasu na dobrą grę pieniądze nie wystarczą, City pokazaliśmy to 2 razy PSG też 2 razy i myśle ze w tym sezone te ekipy będą mocne w Europie
2
Dziewczyna Leo nie brał z nią ślubu jeszcze, jak by była jego żoną nazywałaby się Antonella Messi ;)