0

Neymar za dużo sam, ale w sumie z kim ma grać z Tradellim?

0

Faul w GD na Fabsie i wiele jego zachowań typowego gracza Realu nie pozwalają mi mieć do niego szacunku, i piłkarzem tez jest przeciętnym forme ma ciagle zmienna, raz zagra dobrze, a poźniej tragicznie, Alba zdecydowanie lepszy LO

1

Ale Alves piły daje, jak ten Tradeli tak koncertowo to spaprał?

0

Nie uprzedzili nas po prostu dali więcej, Barca nigdy nie da 50 baniek za obrońce

3

Alves kończy przygodę z Barcą haha n tak kontrakt tylko 2+1 dostał w tym roku

0

Ostatnio w reprezentacji Ci zawodnicy to Drewniaki, a Di Maria pokazał w tym sezonie jaki dobry, Aguero na MŚ też dał popis, Banega to średni gracz, Pastore nie wypowiadam sie bo nie oglądam meczy PSG

0

Śp. Bohdan Tomaszewski w 2012r. komentował Wimbledon uwielbiałem słuchac jego komentarz widac że kochał ten sport i mimo wieku komentował to tak że mecze oglądało sie dla jego komentarza

1

W Argentynie poza Messim i Masche tez same drewnaki dziwne te reprezentacje

1

Dostosowują się do godziny, cisza nocna itd, a ten drugi komentator to pewnie nie moze bo stan przed zawałowy, albo jakis koniaczek tam stoi, TVP pokazuje klase

0

Pokazał w całym sezonie w Barcelonie, ale Dunga to cymbał i powołał Danilo, który w Porto nie robił nic godnego uwagi

2

Ale piła Alvesa forma jest, widać ze gracze Barcelony robia gre

0

Proszę mi tutaj Pinto nie wyśmiewać bo za te jego udawanie gwizdka podczas meczu należy mu sie szacunek :D

1

1:0 Peru!!!! Marcelo> Roberto Carlos

0

Hahahahahahahahah Marcelo strasznie duze osłabienie haha

1

Ciekawe jakby Pele grał w Europie, całą karierę w Santosie to jak tu go normalnie traktować?

0

Fred ten z MŚ zakończył kariere rep. po MŚ ;)

0

Dunga to kretyn nie wiesz o tym szybciej wyleci z tej reprezentacji niz ostatnio

1

Kontuzje ma i nie gra ;) Już wakacje :P

0

Od zawodnika grającego w reprezentacji Polski wymaga się więcej niż tylko szarpania i staranie się

7

Albania wygrywa z Francja 1:0 strzelec gola Popek król Albani :D

2

Ja nie wiem co ten Peszko robi w tej reprezentacji?

2

Mączyński, Peszko to parodia, Grosicki sie stara, ale to tak samo słaby zawodnik

0

No trafił na 1:1 z Armenia ;)

0

Zawieszony za kartki

0

Nie jednak to pewien paradoks ze w Realu same karne, a pojechał na reprezentacje i wciąż karne :)

0

Ronaldo z karnego temu to się chyba nigdy to nie znudzi

0

Ma tyle samo kontaktów z piłka co Bejl w ostatnim GD

1

Myślę ze to Rakitić blokowałby Gundo ;)

2

W tym sezonie był tylko na 1 rok wypożyczony Denis na 2

0

Pojechał od razu na zgrupowanie przed Copa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?