kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Skład oparty na piłkarzach Kogutów i starym Rooneyu to nie był dobry pomysł. Gdzie Vardy? Gdzie Drinkwater? Gdzie Clyne na prawej za Wallkera? Jaja jek berety i ten Szterling....
3
Nie rozumiem dlaczego na tych mistrzostwach Vardy jest tylko rezerwowym, a Kane i Sterling caly czas w składzie
1
Rakitic, Turan, Iniesta, Pique, Busi i Alba szybko wracają do domu
1
Ale jajca
0
Ma ktos jakis stream po polsku?
0
Igła jest fatalny....
0
Czerwona za takie cos? hahahahahah
0
Tez same z lektorem to chyba nigdzi nie znajde xd
0
Własnie nie ma same z lektorem :/
0
Koledzy, szukam strony gdzie obejrzę 1 cześć szybkich i wściekłych, ale z napisami nie z lektorem ktoś wie może gdzie znajdę bo już cały internet przeszukałem?
9
Leo mija 5 pilkarzy podaje lub strzela, Lewy poza tym ze go pilnują nie wiele robi
1
Nie Mecz jak mecz, defensywa w na tym turnieju to słowo klucz
1
3
Albo nie strzelać jak Granit :D
5
Lewy dramat serio
0
W BVB tez trener na niego nie stawia
1
Milik nie dostaje pilek? To kto marnuje u nas setki Peszko?
0
Widziałeś końcówkę meczu z Hiszpania? Ten atak jest tak dobry że obrona portugalii dostanie z 3 brameczki
0
Z Chorwacja
1
Zagraja z Chorwatami myśle że to mocnejsza ekipa niż Anglia
0
Jak masz adbloca to wylacz, jak nie to moze przegladarke zmien czy cos na chromie ogladam :)
0
Tak dziala super, a co?
0
Melduje się i jak ktoś ni ma transmisji to TVP sport- http://sport.tvp.pl/25842857/copa-america-centenario-12-finalu-usa-argentyna
0
Jodlowiec spozniony, co za zaskoczenie
0
Austria i Albania dostały czerwone kartki
0
W Smolarku?
0
Dobra Adam zdejmuj go eszcze przed przerwa...
4
Cionek? Robi swoje bez asekuracji pomocników nie powstrzyma ataków, jak dla mnie gra tak 6/10
0
Może Linetty za Zielińskiego, albo Peszko, a za Jodłe Starzyński coś trzeba zmienić bo od tych 2 panów nikt dzisiaj nie będzie gorszy
3
Ze Szwajcaria, zagra Piszczu, Kuba, Mąka i Grosik