0

Czemu Leo?????

0

Krychowiak dalej ławka...

0

Trzeba strzelic na 2 i wtedy juz troche spokojniej zagrac

0

Barca słabo? To ja inny mecz ogladam

0

Nie, nie ma takiej opcji na tym forum i raczej nie będzie ;)

0

Arsenal ;)

1

Tak tylko wiecie ból dupy itd, ale trzeba.
Goals + Assists in 2015-16:
Suarez: 83 (60+23)
Messi: 77 (50+27)
Ronaldo: 74 (57+17)
Griezmann: 47 (37+10)
Bale: 34 (23+11)

Corrupt UEFA

2

Dobrze że PSG było w 2 koszyku inaczej to oni zamiast Gladbach by byli

0

Też mnie to własnie interesuje xd

25

To co w 1/8 Arsenal w 1/4 PSG lub Atleti i tak co roku

0

Jaka ta nasza grupa jest beznadziejna japierdziele i jeszcze Celtic ja jeieieie

0

City to City z Pepem mocni, a Gladbach 9:2 w kwalifikacjach z Young Boys nie sa chłopcami do bicia

0

Mocna grupa jak zwykle trzeba juz od 1 meczu grac na 100% niestety

0

Jakie te losowanie sa bezsensu, znowu beda 3 grupy z mega słabymi drużynami i 5 z samymi mocnymi

0

Zawsze to City, japierdziele....

0

Lata 50 tak jest wtedy Real bym dobry, ale kucza to były lata 50!!!!!

7

Eliminacje LM, mowi Ci to cos?

12

Ale kazdy z nas kocha Neya i cieszy sie ze zaraz wraca do Barcy , a nie do Realu. Brawo Ney i obys gral bardzo dlugo w Barcy!!!!

0

Pique juz w ataku, to my przegrywamy? :D

1

Tez sie zgadzam

0

Umtiti pressing juz w ataku :D

13

Alez mi ten Umtiti imponuje :D

0

Co to za bramka....

0

Cały presezon miał dobry i SPH to 2 mecze, w których zagrał ;)

2

Jezu jak by to wpadlo to bym sie pomodlil

6

Ten Vietto wszedl czy co?

0

No wlasnie sie zastanawiam co on tam robi, powinni grac na 3 so, ewentualnie Roberto na so, ale zmian juz brak :D

1

Jedyny nasz problem teraz to kontuzje cos za duzo ich

2

Jak dla mnie Hummels jest bardziej drewniany, ale to moja opinia

1

Umtiti sie nie pierdzieli :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?