0

https://www.facebook.com/fcbarcelona
Trening Barcy na żywo co ciekawe nigdzie nie widzę Neymara, pewnie na siłowni i jutro nie zagra.

1

Czy ja wiem, że maja hajs pamiętasz jakiś ich spektakularny transfer jakiegoś światowego zawodnika ostatnio? Gotze to nie światowy zawodnik :D PSG też 4 z rzędu, ale jednak teraz nie maja 5 w marcu, całkiem możliwe że w ogolę nie zdobędą teraz mistrza. Chodzi o to, że w Niemczech nie ma w ogolę rywalizacji jedyny ciekawy mecz tam to BVB-Bajern xd

0

W Serie A jest trochę inna sytuacja, bo takie kluby na Napoli, Roma, Milan czy Inter maja hajs tylko że w przypadku Milanu i Interu beznadziejny zarząd, a Napoli i Roma brak stabilizacji i klasowego trenera

1

5 z rzędu mistrzostwo BajaM, ktoś w ogóle ogłada Lige Niemiecka z ciekawości? Jak dla mnie powinno się coś tam zmienić bo od 5 lat wygrywać mistrzostwo w marcu to nie jest normalne

1

Jaki mecz piątkowy fajny 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 35min do końca lecimy dalej

4

A to mi sie z ligą pojeba*** to git :D

0

Rakitić i Neymar maja po 4 niestety

0

Obejrzałem mecz Manu mogę iść spać, bo ciężko po tych emocjach utrzymać się na nogach xd

1

Niezły mecz Junajted po wczoraj ciężko mi oglądać taki shit xd

0

Boisko w Rostowie szanuje :D

11

A francuskie okładki beda?

0

Napisał pare tweetów, w tym momencie tylko do tego się nadaje :D

9

w 1/8 nie mogą w 1/4 już mogą nie pamiętasz kto nas ostatnio eliminował dwa razy w 1/4?

1

Chciałbym jeszcze z tego miejsca pogratulować Grzesiowi K. dobra zmiana :D:D:D:D

5

Od 4 godzin wstawia swoje żale na TT mianuje go drugim El Jarkiem....

1

Ale go boli, a serio myslalem ze spoko koles z niego-

1

Brawa dla Gomesa za ta zjebana sete w Paryżu, a jebac ta LM

0

4:0 dla nas i wygrywamy w karnych!!

0

Napoli do boju!!!!

3

Wszystkie zabić i wszystkie uratować ;)

2

Brawo ku*** Gil z nosa

0

Żółta od razu za takie coś? Inne standardy no tak xd

9

Może nie zagra z PSG?

7

Villa znowu na skrzydle? przecież on powinien grac na pozycji Leo! Na szpicy!

5

Co ma odległość do stylu?

0

I teraz pytanie czemu Kraft dostaje 19.5, a Stoch 19? identyczne lądowanie

0

Eibra to niezle maja forme......

0

w 1/2 jest już dwumecz

8

Mirage zdecyduje ;)

0

Serio ten Gomes nie ma o niczym pojecia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?