kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://www.facebook.com/fcbarcelona
Trening Barcy na żywo co ciekawe nigdzie nie widzę Neymara, pewnie na siłowni i jutro nie zagra.
1
Czy ja wiem, że maja hajs pamiętasz jakiś ich spektakularny transfer jakiegoś światowego zawodnika ostatnio? Gotze to nie światowy zawodnik :D PSG też 4 z rzędu, ale jednak teraz nie maja 5 w marcu, całkiem możliwe że w ogolę nie zdobędą teraz mistrza. Chodzi o to, że w Niemczech nie ma w ogolę rywalizacji jedyny ciekawy mecz tam to BVB-Bajern xd
0
W Serie A jest trochę inna sytuacja, bo takie kluby na Napoli, Roma, Milan czy Inter maja hajs tylko że w przypadku Milanu i Interu beznadziejny zarząd, a Napoli i Roma brak stabilizacji i klasowego trenera
1
5 z rzędu mistrzostwo BajaM, ktoś w ogóle ogłada Lige Niemiecka z ciekawości? Jak dla mnie powinno się coś tam zmienić bo od 5 lat wygrywać mistrzostwo w marcu to nie jest normalne
1
Jaki mecz piątkowy fajny 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 35min do końca lecimy dalej
4
A to mi sie z ligą pojeba*** to git :D
0
Rakitić i Neymar maja po 4 niestety
0
Obejrzałem mecz Manu mogę iść spać, bo ciężko po tych emocjach utrzymać się na nogach xd
1
Niezły mecz Junajted po wczoraj ciężko mi oglądać taki shit xd
0
Boisko w Rostowie szanuje :D
11
A francuskie okładki beda?
0
Napisał pare tweetów, w tym momencie tylko do tego się nadaje :D
9
w 1/8 nie mogą w 1/4 już mogą nie pamiętasz kto nas ostatnio eliminował dwa razy w 1/4?
1
Chciałbym jeszcze z tego miejsca pogratulować Grzesiowi K. dobra zmiana :D:D:D:D
5
Od 4 godzin wstawia swoje żale na TT mianuje go drugim El Jarkiem....
1
Ale go boli, a serio myslalem ze spoko koles z niego-
1
Brawa dla Gomesa za ta zjebana sete w Paryżu, a jebac ta LM
0
4:0 dla nas i wygrywamy w karnych!!
0
Napoli do boju!!!!
3
Wszystkie zabić i wszystkie uratować ;)
2
Brawo ku*** Gil z nosa
0
Żółta od razu za takie coś? Inne standardy no tak xd
9
Może nie zagra z PSG?
7
Villa znowu na skrzydle? przecież on powinien grac na pozycji Leo! Na szpicy!
5
Co ma odległość do stylu?
0
I teraz pytanie czemu Kraft dostaje 19.5, a Stoch 19? identyczne lądowanie
0
Eibra to niezle maja forme......
0
w 1/2 jest już dwumecz
8
Mirage zdecyduje ;)
0
Serio ten Gomes nie ma o niczym pojecia