kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Odbył dziś, a dlaczego nie skoro jest gotowy nie mówię że ma grać tylko chodzi o samo powołanie
1
Lista powołanych na mecz
Liczyłem na Minę, Mascherano kiedy ten transfer?
0
Arnaiz te zmiany mi się podobają i to bardzo
0
Nowy kontrakt z Nike i Rakuten + sprzedaż Ardy, Masche który mają duże pensję i gracze jak Deulo, Rafinha i Vidal także ja pobierają, a prawdopodobnie odejdą i nie będzie problemu
2
FC Barcelona właśnie poinformowała, że Coutinho ma kontuzję jednego z mięśni w prawym udzie. Do gry wróci za ~20 dni. Kręciło
0
Bo maja Kane i razem by nie grali?
1
Siema szukam jakiś filmów z od 2008 do teraz godnych polecenia na nudne wieczory. Bede wdzięczny za każdy film
5
Verma za Pique plisss Ernesto
0
Pique tragedia xd
0
Sto lat?
0
Mozna gdzies obejrzec caly mecz dzisiejszy z kometarzem eleven?
0
Logo, nie mam Subskrypcje, na czasie i głowna zakladni sa tylko po lewej stronie nie na gorze nad filmikami jak kiedys xd nie wiem jakas dziwna zmiana
1
Ktoś mi powie co sie stało z Youtubem?
6
Samper w Las Palmas pewnie było, ale co tam.....
1
To że prawa strona była tragiczna to juz byla wina Lucho, z tego co pamietam w 1 sezonie 3 pucharów Leo tez grał na prawym, ale z Alvesem wygladało to bajecznie
3
Messi i tak biega i robi co chce, ustawienie Leo to tylko grafika
0
Perchał od zawsze prezentuje poziom gówna na TT nie warto się przejmować
0
Serio? 3 raz już dzisiaj ciekawe
0
Łap - http://www.atdhe.pro/
2
Dostalismy 222mln za Neya FFP nam nie grozi
0
Za to na prezentacji Neya było ponad 50 tys ludzi :)
12
Lustrzane odbicie to jest mi sie wydaje
1
Ciekawi mnie czy bedzie sie tak trzymał z Leo i Suarezem jak Ney czy jednak bardziej z Umtitim i innymi mudzynami :D
4
10 netto z tego co kojarze
0
Nic tylko życzyć mu powodzenia i żeby przerósł Neymara
0
No i ciary jak zwykle :D
2
Note: Wyjście Dembele się opóźnia ,bo Barca jeszcze nie domknęła wszystkiego z BvB
0
W tym sezone grał z 10 i siedział na ławce z 10
0
A kto w Alvesa bananami rzucał?
3
Glikson brameczka!!!