kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zgadza się pomyłka :)
0
Teo Hernandez w RSSS, a taki miałybyc drugi Marcelo
4
Cou właśnie otrzymał paszport także jedynie Marlon wyposażenie i każdy może grać
1
Właśnie go otrzymał
1
dzięki wielkie
0
jaki kod do ligi Barcy. com w fpl?
2
rok kontraktu
0
Gdybym chciał eleven i canal + dla wszystkich meczów cena to 112zl z tego co widzę trochę za dużo jak dla mnie macie jakieś starony gdzie kupię pakiet za mniejszą kwotę, ale będę się cieszył z meczy?
0
Chiny stać na kupno Paulinho za 50 mln, Polskie kluby stać na kupno zawodnika za darmo
0
Marlon ma przedłużyć kontrakt do 2022 i zostać wypożyczony, info z Twittera neuropathe
0
Obaj ;)
0
Cou ma dostać na dniach to nie trzeba liczyć, Marlon wiadomo że musi odejść
0
Sprzedać mogą
0
On nie.
0
Rafinha, Denis, Alenia każdy musi coś pograć
6
Gomes w a Evertonie!!!
0
Niech jaj nie robią i biorą Minę i Gomesa bo się wkurze
1
Ja kupiłem z sezonu 2010/11, dostawa 3 tyg trwała koszulkę mam do dziś, napis na plecach trochę się odkleja bo to nazwisko, ale herb szyty (jeszcze) nie ruszony jestem zadowolony
1
Chyba tak dobry deal, Marlon jeszcze może się przydać Barcelonie
0
Ja też chętnie przyjmę :)
0
O 24 koniec okna w angli dzis?
1
Byle co nie wyciągną za niego 30 mln, niech po prostu go nie będzie już na treningach i na boisku, jak już Douglasa nie zobaczymy w koszulce Barcy tak bym chciał, żeby z Gomesem było tak samo, chociaż obu życze jak najlepiej
13
post dla poleceń jak wiele na stronie....
0
Działa wam prezentacja na yt?
3
A na jakiej pozycji zagrał teraz w 3 meczach?
13
Dziwne bo w Athletic tylko z młodzieżą pracował
1
Dlatego mamy Pique, Umttiego, Marlona, Langleta i Minę
0
zagrał ok, jednak tutaj powinien strzelić bramkę jasne towarzyski, ale w meczu o stawkę to by była strata 3 pkt lub brak awansu, powinien trafić i miałby więcej pewności, a teraz przegrali i pewnie myśli że przez niego bo nie trafił
1
Minoungez czy jakoś tak z 23 co poszedł na raz w ostatniej akcji nie zrobi kariery w Barcelonie
4
Boże jeszcze przegrali zamiast wygrać... coś w tych młodych zawodnikach jak munir, piug jest ze nie maja wykończenia i to jest problem