0

Zgadza się pomyłka :)

0

Teo Hernandez w RSSS, a taki miałybyc drugi Marcelo

4

Cou właśnie otrzymał paszport także jedynie Marlon wyposażenie i każdy może grać

1

Właśnie go otrzymał

1

dzięki wielkie

0

jaki kod do ligi Barcy. com w fpl?

2

rok kontraktu

0

Gdybym chciał eleven i canal + dla wszystkich meczów cena to 112zl z tego co widzę trochę za dużo jak dla mnie macie jakieś starony gdzie kupię pakiet za mniejszą kwotę, ale będę się cieszył z meczy?

0

Chiny stać na kupno Paulinho za 50 mln, Polskie kluby stać na kupno zawodnika za darmo

0

Marlon ma przedłużyć kontrakt do 2022 i zostać wypożyczony, info z Twittera neuropathe

0

Obaj ;)

0

Cou ma dostać na dniach to nie trzeba liczyć, Marlon wiadomo że musi odejść

0

Sprzedać mogą

0

On nie.

0

Rafinha, Denis, Alenia każdy musi coś pograć

6

Gomes w a Evertonie!!!

0

Niech jaj nie robią i biorą Minę i Gomesa bo się wkurze

1

Ja kupiłem z sezonu 2010/11, dostawa 3 tyg trwała koszulkę mam do dziś, napis na plecach trochę się odkleja bo to nazwisko, ale herb szyty (jeszcze) nie ruszony jestem zadowolony

1

Chyba tak dobry deal, Marlon jeszcze może się przydać Barcelonie

0

Ja też chętnie przyjmę :)

0

O 24 koniec okna w angli dzis?

1

Byle co nie wyciągną za niego 30 mln, niech po prostu go nie będzie już na treningach i na boisku, jak już Douglasa nie zobaczymy w koszulce Barcy tak bym chciał, żeby z Gomesem było tak samo, chociaż obu życze jak najlepiej

13

post dla poleceń jak wiele na stronie....

0

Działa wam prezentacja na yt?

3

A na jakiej pozycji zagrał teraz w 3 meczach?

13

Dziwne bo w Athletic tylko z młodzieżą pracował

1

Dlatego mamy Pique, Umttiego, Marlona, Langleta i Minę

0

zagrał ok, jednak tutaj powinien strzelić bramkę jasne towarzyski, ale w meczu o stawkę to by była strata 3 pkt lub brak awansu, powinien trafić i miałby więcej pewności, a teraz przegrali i pewnie myśli że przez niego bo nie trafił

1

Minoungez czy jakoś tak z 23 co poszedł na raz w ostatniej akcji nie zrobi kariery w Barcelonie

4

Boże jeszcze przegrali zamiast wygrać... coś w tych młodych zawodnikach jak munir, piug jest ze nie maja wykończenia i to jest problem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?