La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 951 Culés

9

- Everton również zainteresowany Andre Gomesem. Jednak nie wiadomo czy chcą go wypożyczyć czy kupić. [Dominic King]

3

@BarcaInfo Sprzedać i już

1

@BarcaInfo Byle co nie wyciągną za niego 30 mln, niech po prostu go nie będzie już na treningach i na boisku, jak już Douglasa nie zobaczymy w koszulce Barcy tak bym chciał, żeby z Gomesem było tak samo, chociaż obu życze jak najlepiej

7

@barcanawieki Gdyby taka oferta się pojawiła to klub zrobiłby to już dawno. Nadal żadna oferta kupna nie wpłynęła do klubu.

3

@GenerałXavi Nie zostanie. Jeśli się go nie uda sprzedać to odejdzie na wypożyczenie, bo takich opcji pojawiło się kilka.

konto usunięte

0

@BarcaInfo Jak nie wpłynęły. Chociażby od West Hamu przecież.

konto usunięte

0

@BarcaInfo A Ja bym go nie sprzedawał tylko wypożyczył. Można zaryzykować i wierzyć że Gomes w innym klubie może mieć dobry sezon bo mimo wszystko to dobry piłkarz. Wtedy Jego cena wzrośnie i lepiej przeczekać niż za 20 mln go sprzedawać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?