0

Może Bale będzie strzelał kto wie

1

Kto asysta na 3:0? mega piła

1

Mam nadzieję że to ogarnia bo jak cały sezon będą machać i nie dadzą dokończyć akcji to pieniądze na var wydane bez sensu

32

I na chuj ten var jak gwieździe i macha ta chroagiewka...

1

Ależ magia Neya w Cou

1

Ten bramkarz jest większy od bramki czy o co tu chodzi?

4

To jest niemożliwe że on tego nie strzelił

9

Jak w tym sezonie nie zagramy dobrych meczy w LM i minimum nie dojdziemy do 1/2 Valverde powinien odejść ja nie widzę taktyki w naszej grze

0

Wydaje mi się że Valverde nie ma żadnej taktyki w głowie, jakby nie Messi to co? każdy mecz 0:0?

0

Szkoda 1:0 powinno być, oby w drugiej połowie wpadło

0

Czemu nie strzelał.....

0

To jest po prostu obrona Częstochowy, nawet grać nie chcą

0

I brakuje strzałów z daleka jak zwykle....

0

My gramy oni się bronią trochę bez sensu, jak piłka ręczna bez tego czasu na strzał

0

Morales do Barcy xd

2

Przekręt nie możliwe żeby tutaj było wszystko lega

11

Żałoba u komentatorów, żałośnie się tego słucha jeszcze Dudka brakuje.....

2

Od 45min Bejla nie ma w tym meczu

1

To Atleticko jednak jest cienkie jak nie wiem, jak zwykle oddają pole Realowi, a oni sobie graja...

0

Messi w klapkach hahahshs

0

Wejdz na inny stream koncówka fcbarcelona.com/videos/live

0

A włączyłeś pelny ekran czy paski po bokach?

0

Wow działa

0

W takim razie po co grał w pomocy w presezonie?

0

Co rok oglądam prezentacje, dzis nie bo ktoś YT nie moze włazyć?

1

Nigdy nie zrozumiem Valverde gra Roberto w pomocy w presezonie, a później prawa obrona jaki w tym sens?

0

Jakiś stream z prezentacją drużyny? już mam YT

0

Już jest nawet zaplanowana transmisja na Yt Barcelony

0

Most z autostradą się zawalił

1

Z mojego miasta :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?