1

Dobrze ze Rakitic ma silny i będzie miał na Inter, Real, i następne 5 męczy z rzędu po 90 min

9

Brak zmiany Rakitica nie jest już dziwne że względu na to że gramy słabo, ale mamy 3:0 on gra non stop 90 min, a ten trener dalej go trzyma dlaczego Valverde chce go zajechać i wystawi go w 1/4 LM i wtedy przegramy bo Rakitic nie da rady w ogóle grać i będzie w tragicznej formie, tylu mamy zawodników do gry....

0

Vidal za jebna...... Rakitica!!!!!!

3

O zaraz ulubiona moja zmiana, Roberto za Semedo, a Rakitic dziś kolejne 90 min, do porzygu

0

Jezu gdzie ten Suarez gdzie....

1

To jest karny bez jaj

1

Vidal za Rakitica piszmy wszyscy może nasz trener to zobaczy!!!!!

5

Nie ma Messiego i jak tu grać panie Valverde, widzę że tak jak ja, Pan nie wie

3

Statystyki PSG po 10 kolejce - 10-10-0-0/37:6 30 pkt
Jaki sens dalej grac w lidze....

1

Boże Pique co ty nienormalny jesteś?

5

6 min oni mają zapierdalać teraz na 600%

0

Będzie remis wtedy

0

Niech Rakitic więcej gra to na pewno będzie grał lepiej

0

Dobra koniec nie wygramy tego

0

Pique to jest paszolek w tym momencie

0

Puyol

1

Valverde to już nawet do Bilbao nie wróci, bo jest za słaby na nich jak widać

1

Pierwszy raz w historii piłki to trener pracuje na swoje zwolnienie, a nie piłkarze

8

Rakitic będzie grał nawet jak nie będzie grał.

0

Oby nic poważnego, ale dobrze ze schodzi

1

No widzisz u Valverde trzeba zagrać 10 słabych męczy i może wtedy usiadziesz na ławce

0

Bo są lepsi, a nie czekaj, bo Valverde widzi treningi, a nie czekaj w sumie nie wiem bo tak fajnie grać słabo

0

Ja pierdziele jak nas czyszczą, czemu nasi obrońcy tak nie graja?

0

Dawać Puyola na trenera nie ma na co czekać gorzej nie będzie, a przynajmniej będą zapierdalać

2

W ogóle odnośnie transferów przychodzą do Barcelony ludzie którzy grają w seoicgh klubach co mecz 90mim, a u nas? 20 min na 10 męczy i jak taki piłkarz ma pokazać swoje atuty lub się dalej rozwijać, Barcelona oostanio niszczy piłkarzy i to bardzo źle wygląda gramy starymi wyjadaczami ile można patrzeć na Busiego, Pique, Rakietę i Albe jak grają słabo, na nowego piłkarza nie stawiać

2


Z tym Panem chociaż by walka była, ale Pique trzeba chyba właśnie tak zaje....

0

Kolejny mecz w którym tracimy pierwsi bramkę tragedia

0

Dajcie spokój z tym Pique, a ten dalej będzie go wystawiał co mecz

0

Z Messi przegraliśmy 2:1 z Leganes

0

ehhh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?