kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobrze ze Rakitic ma silny i będzie miał na Inter, Real, i następne 5 męczy z rzędu po 90 min
9
Brak zmiany Rakitica nie jest już dziwne że względu na to że gramy słabo, ale mamy 3:0 on gra non stop 90 min, a ten trener dalej go trzyma dlaczego Valverde chce go zajechać i wystawi go w 1/4 LM i wtedy przegramy bo Rakitic nie da rady w ogóle grać i będzie w tragicznej formie, tylu mamy zawodników do gry....
0
Vidal za jebna...... Rakitica!!!!!!
3
O zaraz ulubiona moja zmiana, Roberto za Semedo, a Rakitic dziś kolejne 90 min, do porzygu
0
Jezu gdzie ten Suarez gdzie....
1
To jest karny bez jaj
1
Vidal za Rakitica piszmy wszyscy może nasz trener to zobaczy!!!!!
5
Nie ma Messiego i jak tu grać panie Valverde, widzę że tak jak ja, Pan nie wie
3
Statystyki PSG po 10 kolejce - 10-10-0-0/37:6 30 pkt
Jaki sens dalej grac w lidze....
1
Boże Pique co ty nienormalny jesteś?
5
6 min oni mają zapierdalać teraz na 600%
0
Będzie remis wtedy
0
Niech Rakitic więcej gra to na pewno będzie grał lepiej
0
Dobra koniec nie wygramy tego
0
Pique to jest paszolek w tym momencie
0
Puyol
1
Valverde to już nawet do Bilbao nie wróci, bo jest za słaby na nich jak widać
1
Pierwszy raz w historii piłki to trener pracuje na swoje zwolnienie, a nie piłkarze
8
Rakitic będzie grał nawet jak nie będzie grał.
0
Oby nic poważnego, ale dobrze ze schodzi
1
No widzisz u Valverde trzeba zagrać 10 słabych męczy i może wtedy usiadziesz na ławce
0
Bo są lepsi, a nie czekaj, bo Valverde widzi treningi, a nie czekaj w sumie nie wiem bo tak fajnie grać słabo
0
Ja pierdziele jak nas czyszczą, czemu nasi obrońcy tak nie graja?
0
Dawać Puyola na trenera nie ma na co czekać gorzej nie będzie, a przynajmniej będą zapierdalać
2
W ogóle odnośnie transferów przychodzą do Barcelony ludzie którzy grają w seoicgh klubach co mecz 90mim, a u nas? 20 min na 10 męczy i jak taki piłkarz ma pokazać swoje atuty lub się dalej rozwijać, Barcelona oostanio niszczy piłkarzy i to bardzo źle wygląda gramy starymi wyjadaczami ile można patrzeć na Busiego, Pique, Rakietę i Albe jak grają słabo, na nowego piłkarza nie stawiać
2
Z tym Panem chociaż by walka była, ale Pique trzeba chyba właśnie tak zaje....
0
Kolejny mecz w którym tracimy pierwsi bramkę tragedia
0
Dajcie spokój z tym Pique, a ten dalej będzie go wystawiał co mecz
0
Z Messi przegraliśmy 2:1 z Leganes
0
ehhh