0

Wslizg ala Rakitic może się uda...

1

25 min Roberto najsłabszy narazie szkoda że mamy dwóch na prawde dobrych i grających ciągle na pozycji skrzydłowego nie co 15 mecz

7

Chyba strony Ci się pomylił

2

Nam trafiać nie kazano xd

0

Starał się ktoś lub otrzymał bon na zasiedlemie mam parę pytań?

3

Wspaniały zmiennik tyle razy już nas ratował jak wchodził z ławki....

0

Zagrac tak tragicznie i to jeszcze na Camp Nou...

0

Valferde i tak znajdzie sposób zeby wystawić Rakiticia w następnym meczu :)

3

Ten mecz do kwintesencja Rakitica i pracy Valverde jest on po prostu idiota

1

Rakitic idź i nie wracaj

0

A Munir to gdzie gra w ogóle?

0

Marc błąd, ale co jak Betis klepal sobie 2 min piłkę i ziomek był bez krycia to jest kryminał

1

Świetne krycie zajebiste

0

Zapierdalać teraz 25mim i wygrać to

0

Czyli po tym sezonie

1

Tak jest Malcom słaby, Rakitic i Busi najlepsi!!

0

Boże Rakitic jest po prostu beznadziejny

0

Munir za Malcoma?

3

Sergio dziś najsłabszy, drugi Rakitic

1

Messi z Suarezem zmotywowani nie ma co xd

2

No tak Arthur najsłabszy Rakitic i Busi grają wysmiecie

1

Myślę że w 60 min trzeba postawić na grę 3 obrońcami i już wszystko do ataku

4

Cóż ja po. meczu z Psg myślę że 3 bramki można strzelić w 5 min nawet :), Robert L nawet 5 strzelił w 9 minut

3

Świetna pierwsza połowa panie Valverde z Rayo był fart po tragicznej grze teraz też tragiczna gra, świetny trener oby tylko ten sezon

0

Bartka nas niszczy xd

0

Chociaż jedną bramka w pierwszej połowie?

0

Milan w czwartek zremisował na boisku Betisu, a Barca dostaje u siebie 2:0

0

Nikt się nie wracał w tej akcji nikt czyżby już wychodzi granie ciągle jednym składem?

1

3 pomocników wraca w tempie żółwia co to ma być?

0

Japierdole co oni grają gdzie jest obrona???????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?