kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wslizg ala Rakitic może się uda...
1
25 min Roberto najsłabszy narazie szkoda że mamy dwóch na prawde dobrych i grających ciągle na pozycji skrzydłowego nie co 15 mecz
7
Chyba strony Ci się pomylił
2
Nam trafiać nie kazano xd
0
Starał się ktoś lub otrzymał bon na zasiedlemie mam parę pytań?
3
Wspaniały zmiennik tyle razy już nas ratował jak wchodził z ławki....
0
Zagrac tak tragicznie i to jeszcze na Camp Nou...
0
Valferde i tak znajdzie sposób zeby wystawić Rakiticia w następnym meczu :)
3
Ten mecz do kwintesencja Rakitica i pracy Valverde jest on po prostu idiota
1
Rakitic idź i nie wracaj
0
A Munir to gdzie gra w ogóle?
0
Marc błąd, ale co jak Betis klepal sobie 2 min piłkę i ziomek był bez krycia to jest kryminał
1
Świetne krycie zajebiste
0
Zapierdalać teraz 25mim i wygrać to
0
Czyli po tym sezonie
1
Tak jest Malcom słaby, Rakitic i Busi najlepsi!!
0
Boże Rakitic jest po prostu beznadziejny
0
Munir za Malcoma?
3
Sergio dziś najsłabszy, drugi Rakitic
1
Messi z Suarezem zmotywowani nie ma co xd
2
No tak Arthur najsłabszy Rakitic i Busi grają wysmiecie
1
Myślę że w 60 min trzeba postawić na grę 3 obrońcami i już wszystko do ataku
4
Cóż ja po. meczu z Psg myślę że 3 bramki można strzelić w 5 min nawet :), Robert L nawet 5 strzelił w 9 minut
3
Świetna pierwsza połowa panie Valverde z Rayo był fart po tragicznej grze teraz też tragiczna gra, świetny trener oby tylko ten sezon
0
Bartka nas niszczy xd
0
Chociaż jedną bramka w pierwszej połowie?
0
Milan w czwartek zremisował na boisku Betisu, a Barca dostaje u siebie 2:0
0
Nikt się nie wracał w tej akcji nikt czyżby już wychodzi granie ciągle jednym składem?
1
3 pomocników wraca w tempie żółwia co to ma być?
0
Japierdole co oni grają gdzie jest obrona???????