4

Dziś gramy bez Busiego wydaje się że dziś mógłby przeszkadzac w obecnej formie nie widzę go w składzie

1

Niech Piątek się zastanowi nad tym Milanem bo oni są żałośni

0

Spalonego nie było? i co ten Donnaruma zrobił z tymi łapami

2

Te bez sensowne strzały na bramkę ala b klasa nigdy nie przestaną mnie dziwić w wielkich klubach przy takich zawodnikach

11

Największe gówno internetu zlikwidowane w końcu

0

Ciekawe jak wygląda stan konta oficjalnego Barcelony

0

szkoda ze Alenia nie wejdzie

7

Messiemu jak się nie chce to niech nie wychodzi na drugą i gramy z Dembele i mówię to całkiem poważnie

0

Przydałoby się chyba jednak przejąć kontrolę nad meczem

0

Cou masz szczęście

0

O cię kurwa Denisowi coś wyszło oby strzelić tylko

0

Puig ławka, a Denis na boisku

1

Sergio to dziś poziom Mirandy

0

Przyszłość Barcelony na ławce, przeszłość na boisku Denis jak z tego wytłumaczyć Valverde, Dembele nigdy strzelić nie można zawsze musi być kiwka ehh

0

20 min na jedną bramkę chyba na tyle ich stac

0

Dramat Malcom jak cała drużyna, ale miał setkę i to powinna być bramka szkoda

0

Wszyscy stoją nikt się nie rusza to jak coś zagrać?

1

Dramat stoją i się patrzą ja rozumie że nie graja w meczach razem, ale treningi codziennie zarabiają miliony tyle ile ja przez całe życie nie zarobie i nie potrafią zrobić prostej rzeczy?

0

Cou ławka na następne 10 meczy lub zmiana pozycji w klubie lub zmiana klubu szkoda takiego gracza

0

1 bramka na wyjeździe to ok będzie przy 2:1 2:2 to dobry wynik wygrana to Marzenie

1

Najsłabsze ogniwo Miranda na ławce słusznie

0

Masakra ten mecz tragedia w obronie festiwal zmarnowanych sytuacji i kompletny brak jakiej kolwiek kontroli czy przewagi

0

Ewidentnie brakuje skuteczności i ostatniego podania

0

myślę że zmiana pozycji by pomogła

0

Co ten murzyn robi z naszą obroną jakbym Neymar widzial

1

W sumie Levante zrobiło 3 akcje i strzelili 2 gole my zrobiliśmy 4 acje z czego 2 setki i nic nie mamy skuteczność i szczęście to podstawa

0

No jak nie wykorzystujemy 2 setki to szkoda mega

0

Wszystkie górne i drugie piłki są dla Levante, a to najgorsze co może być przy takim wyniku, nie powinni oni teraz wychodzić z własnej połowy tak powinni ich przycinać

5

Dobra Miranda się nie nadaje poproszę Cucu

0

1 gol Busi, drugi strata błąd Vidal i Murillo wraz z Chumim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?