kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dziś gramy bez Busiego wydaje się że dziś mógłby przeszkadzac w obecnej formie nie widzę go w składzie
1
Niech Piątek się zastanowi nad tym Milanem bo oni są żałośni
0
Spalonego nie było? i co ten Donnaruma zrobił z tymi łapami
2
Te bez sensowne strzały na bramkę ala b klasa nigdy nie przestaną mnie dziwić w wielkich klubach przy takich zawodnikach
11
Największe gówno internetu zlikwidowane w końcu
0
Ciekawe jak wygląda stan konta oficjalnego Barcelony
0
szkoda ze Alenia nie wejdzie
7
Messiemu jak się nie chce to niech nie wychodzi na drugą i gramy z Dembele i mówię to całkiem poważnie
0
Przydałoby się chyba jednak przejąć kontrolę nad meczem
0
Cou masz szczęście
0
O cię kurwa Denisowi coś wyszło oby strzelić tylko
0
Puig ławka, a Denis na boisku
1
Sergio to dziś poziom Mirandy
0
Przyszłość Barcelony na ławce, przeszłość na boisku Denis jak z tego wytłumaczyć Valverde, Dembele nigdy strzelić nie można zawsze musi być kiwka ehh
0
20 min na jedną bramkę chyba na tyle ich stac
0
Dramat Malcom jak cała drużyna, ale miał setkę i to powinna być bramka szkoda
0
Wszyscy stoją nikt się nie rusza to jak coś zagrać?
1
Dramat stoją i się patrzą ja rozumie że nie graja w meczach razem, ale treningi codziennie zarabiają miliony tyle ile ja przez całe życie nie zarobie i nie potrafią zrobić prostej rzeczy?
0
Cou ławka na następne 10 meczy lub zmiana pozycji w klubie lub zmiana klubu szkoda takiego gracza
0
1 bramka na wyjeździe to ok będzie przy 2:1 2:2 to dobry wynik wygrana to Marzenie
1
Najsłabsze ogniwo Miranda na ławce słusznie
0
Masakra ten mecz tragedia w obronie festiwal zmarnowanych sytuacji i kompletny brak jakiej kolwiek kontroli czy przewagi
0
Ewidentnie brakuje skuteczności i ostatniego podania
0
myślę że zmiana pozycji by pomogła
0
Co ten murzyn robi z naszą obroną jakbym Neymar widzial
1
W sumie Levante zrobiło 3 akcje i strzelili 2 gole my zrobiliśmy 4 acje z czego 2 setki i nic nie mamy skuteczność i szczęście to podstawa
0
No jak nie wykorzystujemy 2 setki to szkoda mega
0
Wszystkie górne i drugie piłki są dla Levante, a to najgorsze co może być przy takim wyniku, nie powinni oni teraz wychodzić z własnej połowy tak powinni ich przycinać
5
Dobra Miranda się nie nadaje poproszę Cucu
0
1 gol Busi, drugi strata błąd Vidal i Murillo wraz z Chumim