1

United bym chciał w 1/4

1

Messi jest dziś słabszy od Ronaldo nie wierzyłem że kiedyś to napisze

2

Semedo szybko, bo Roberto już siły nie ma

1

Cou weź wyjdź

0

A Messiemu już się wracać nie chce widzę

0

Dembele za Cou i to już

0

Faul na Langlet

0

Brawo brawo!!!

1

Arthur ja go kocham już jak Xaviego

0

Dobra dawać go na noszę i do szpitala i gramy

2

Z Romy też zeszło powietrze, dokładnie po 90 minucie jak nas wyeliminowali

0

Cześć ????

0

Lemar jak Coutinho 56 min, był w składzie nic wiecej

0

Licze, że Barca tak jak City, jutro zamknie dwumecz w pierwszych 45 min

0

Wciaż to Atletico jest bliżej awansu, myśle że drugie 45 min będzie inne

1

Pewnie taktyka Simeone to 0:0 do przerwy to nie wyszło ciekawe co będzie w 2 połowie jeżeli wciąż będzie 1:0

0

Wierzysz w to?

3

Mogło by tak City odpaść dziś powiem wam

9

Suarez kapitan :D:D:D uwielbiam go, ale na kapitana to on się nie za bardzo nadaje z tymi jego ciągłymi pretensjami

0

Trochę mnie śmieszy twoja wiedza na temat tego co chciał zrobić Zidane nie warto wierzyć we wszystko co piszą gazety.

19

Teraz do końca sezonu programy typu La Liga Loca i Misja futbol tylko o Reali, dlatego nie warto oglądać już ostatnie programy były o Realu teraz to już w ogóle

0

Właśnie tu napisałeś mądrze, w kontekście Zidane mówi się że świetny trener bo wygrał 3x LM z rzędu niewątpliwie jest to wyczyn, który prawdopodobnie nikt nie powtórzy, ale nikt nie patrzy jak słaby był na własnym podwórku tylko 1 La Liga, 0 PK dobry trener wygrywa wszystko nie skupia się tylko co sezon na jednym pucharze

0

Po prostu uważam że to bezsensowa decyzja po tym jak sam odszedł pare miesięcy wczęśniej

0

Odszedł bo szukał innych wyzwań i wiedział że już nie osiągnie więcej i dlatego wraca po paru miesiącach?

1

Kompletnie nie rozumiem decyzji Zidane, jak dla mnie to się skompromitował on jak i cały Real Madryt życze mu samych porażek i szybkiego wylotu tym razem poprzez zwolnienie nie odejście :)

0

Żadnej oficjalnej informacji o Zidane nie ma , ponoć odmówił Realowi i wybrał Juve

8

Jak to wczoraj nie był karny???? https://x.com/JuanDominguezM1/status/1104451659638497283
I gdzie jakieś konsekwencje wobec tego Pajca Lahoza już dawno powinien sędziował w lidze dla emerytów masakra

0

Dziecinada masakra, kto prowadzi tamte forum?

1

Cou do środka za Arthura? niech to wykorzysta

0

W 1/4 jak już

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?