kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
United bym chciał w 1/4
1
Messi jest dziś słabszy od Ronaldo nie wierzyłem że kiedyś to napisze
2
Semedo szybko, bo Roberto już siły nie ma
1
Cou weź wyjdź
0
A Messiemu już się wracać nie chce widzę
0
Dembele za Cou i to już
0
Faul na Langlet
0
Brawo brawo!!!
1
Arthur ja go kocham już jak Xaviego
0
Dobra dawać go na noszę i do szpitala i gramy
2
Z Romy też zeszło powietrze, dokładnie po 90 minucie jak nas wyeliminowali
0
Cześć ????
0
Lemar jak Coutinho 56 min, był w składzie nic wiecej
0
Licze, że Barca tak jak City, jutro zamknie dwumecz w pierwszych 45 min
0
Wciaż to Atletico jest bliżej awansu, myśle że drugie 45 min będzie inne
1
Pewnie taktyka Simeone to 0:0 do przerwy to nie wyszło ciekawe co będzie w 2 połowie jeżeli wciąż będzie 1:0
0
Wierzysz w to?
3
Mogło by tak City odpaść dziś powiem wam
9
Suarez kapitan :D:D:D uwielbiam go, ale na kapitana to on się nie za bardzo nadaje z tymi jego ciągłymi pretensjami
0
Trochę mnie śmieszy twoja wiedza na temat tego co chciał zrobić Zidane nie warto wierzyć we wszystko co piszą gazety.
19
Teraz do końca sezonu programy typu La Liga Loca i Misja futbol tylko o Reali, dlatego nie warto oglądać już ostatnie programy były o Realu teraz to już w ogóle
0
Właśnie tu napisałeś mądrze, w kontekście Zidane mówi się że świetny trener bo wygrał 3x LM z rzędu niewątpliwie jest to wyczyn, który prawdopodobnie nikt nie powtórzy, ale nikt nie patrzy jak słaby był na własnym podwórku tylko 1 La Liga, 0 PK dobry trener wygrywa wszystko nie skupia się tylko co sezon na jednym pucharze
0
Po prostu uważam że to bezsensowa decyzja po tym jak sam odszedł pare miesięcy wczęśniej
0
Odszedł bo szukał innych wyzwań i wiedział że już nie osiągnie więcej i dlatego wraca po paru miesiącach?
1
Kompletnie nie rozumiem decyzji Zidane, jak dla mnie to się skompromitował on jak i cały Real Madryt życze mu samych porażek i szybkiego wylotu tym razem poprzez zwolnienie nie odejście :)
0
Żadnej oficjalnej informacji o Zidane nie ma , ponoć odmówił Realowi i wybrał Juve
8
Jak to wczoraj nie był karny???? https://x.com/JuanDominguezM1/status/1104451659638497283
I gdzie jakieś konsekwencje wobec tego Pajca Lahoza już dawno powinien sędziował w lidze dla emerytów masakra
0
Dziecinada masakra, kto prowadzi tamte forum?
1
Cou do środka za Arthura? niech to wykorzysta
0
W 1/4 jak już