6

Tak szczerze to cała pomoc jest do zmiany i widzi to każdy oprócz trenera Barcelony

0

Messi zamiast niszczyc biegać to od 20 także nic nie robi

0

2 podania i strata jak w ekstraklasie

1

Busi i Artur są do zmiany i to już

3

Valverde nie potrafi reagować grają od 30min słabo zamiast coś zmieńc dalej grają gówno

2

to nie jest Barcelona jaka chce oglądać

0

Ajax!!!!

5

Tak jak Real?

0

Barca gra w 8 kompletnie bez pomocy tragedia

1

Goooooool

0

Po LM i po dobry mecz!!!

0

Lazania gra ciekawe czy spaghetti wejdzie dziś na boisko

7

https://m.youtube.com/watch?time_continue=1&v=dFtynfeH0UE
Film z bolidu Kubicy podczas pierwszego okrążenia, kto się zna zobaczy jak Robert dobrze sobie radzi i ciągle walczy z maszyna

7

Tylko że Mercedes jest ciągle dobry i ma najlepszego kierowce w zespole

0

Sorka mam pytanie działa wam Eleven Sport 1 lub 2 na PlayNow? na komputerze?

0

No właśnie

0

Według mnie testy po 60 roku życia lub 70 roku

0

Jak będzie kontuzja, to będzie wina trenera za głupote

2

Panie Valverde po co zribic resztę zmian najszybciej po bramce na 3:0?

1

Bo był ewidentnie faulowany

1

Dobra grafika i fajnie się strzela do potworów, ale po 20h robienia tego samego bez dobrej fabuły to już nuda

0

Jak się zgłosi Real któryś pójdzie

0

To po co kupowali w ogóle, albo cały wyścig, albo nic kto by chciał mecz oglądać od 60min

0

Jak tam 15mim nowego trenera Realu widać ogromną różnice jakości?

0

Nie oglądaj tego, ja oglądałem i żałuje

0

Autostrade przez City lub Totenham? Jeżli trafią na nas w finale i wygrają to znaczy że są lepsi, jak przegrają to znaczy ze gorsi wraz z Cerem

12

Redakcjo kiedy się doczekamy La Rambli zaktualizowanej?

1

Z Bayernem w rewanżu u siebie przegraliśmy jednie 0:3

0

Drabinka od przyszłego roku

1

Tak się akcje kończy, brawo Dembele

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?