kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ile on doliczyl?
0
To nie czerwona??
0
Dlatego powinni to zlikwidować
0
3:1 Junajted daje awans tak?
0
Junajted stało się bardzo średnim klubem
3
Real pewnie chciał tryplet tylko ze coś im się pomieszalo
0
Witam
0
Szkoda tylko że Cou nie potrafi podać, a Suarez nie potrafi strzału oddać
0
Semedo gra jak reszta schodzi, Suarez Cou, Vidal Rakitic grają gówno pierwsza jedenastka
0
Najgorzej na świecie
0
To 1 dzień testow i nie jest aż tak tragicznie, zobaczymy w pierwszych kwalifikacjach jakie straty
0
Ja sledze ty tez możesz :D - https://www.gptoday.net/en/live/f1/245298/live-updates-follow-the-third-day-of-the-first-test-in-2019
2
Od 1 minuty nasze akcje wyglądają ciągle tak samo nic się nie zmienia nic
2
Messi jest po prostu tragiczny razem z Suarezem nie spodziewałem się że kiedyś to napisze
2
Oni grają jak Valverde chce, więc sam Valverde gra na swoje zwolnienie, tylko że Bartemeu to baran
0
Czym lub kim my chcemy wygrać ta LM? bo przy Valverde to już nawet Messi wygląda na sredniakami, szkoda że na 5 lat mu kontraktu nie dali
0
Nic nie gramy Suarez pierdzieli każda sytuację, Roberto nie daje żadnych podań, Messi ciągle strzela w kogoś masakra won Valverde!!!
0
No on nie gra, bo jest słaby w tym momencie
1
Zgadza się, jakie masz pytanie deyna?
1
Pressig, pressing od 1 minuty!!!!!
0
Tak jak z Interem? to jest Mit że Barca jak Real na LM się motywuje, ciągle jest ta sama motywacja
3
Ewidentty faul!!!
0
Widać że im się nie chce grać, na emeryture zapraszam razem z Valverde
3
Hahahha mówiłem że Verma i bronimi 0:0 przecież to są jaja. #valverdeout!!
1
Barca gra jakby była 5 min meczu, żenujące to jest
0
Brawo Cou kolejny tragiczny mecz
3
Znając Valverde zaraz Verma wejdzie i bronimy 0:0
0
Jakiegoś strzału oni nie zablokuja dzis?
0
Malcom na prawde nie zasłóżył na 30 min, na prawde Valverde?
0
Przecież dobrze gramy....