0

Ile on doliczyl?

0

To nie czerwona??

0

Dlatego powinni to zlikwidować

0

3:1 Junajted daje awans tak?

0

Junajted stało się bardzo średnim klubem

3

Real pewnie chciał tryplet tylko ze coś im się pomieszalo

0

Witam

0

Szkoda tylko że Cou nie potrafi podać, a Suarez nie potrafi strzału oddać

0

Semedo gra jak reszta schodzi, Suarez Cou, Vidal Rakitic grają gówno pierwsza jedenastka

0

Najgorzej na świecie

0

To 1 dzień testow i nie jest aż tak tragicznie, zobaczymy w pierwszych kwalifikacjach jakie straty

2

Od 1 minuty nasze akcje wyglądają ciągle tak samo nic się nie zmienia nic

2

Messi jest po prostu tragiczny razem z Suarezem nie spodziewałem się że kiedyś to napisze

2

Oni grają jak Valverde chce, więc sam Valverde gra na swoje zwolnienie, tylko że Bartemeu to baran

0

Czym lub kim my chcemy wygrać ta LM? bo przy Valverde to już nawet Messi wygląda na sredniakami, szkoda że na 5 lat mu kontraktu nie dali

0

Nic nie gramy Suarez pierdzieli każda sytuację, Roberto nie daje żadnych podań, Messi ciągle strzela w kogoś masakra won Valverde!!!

0

No on nie gra, bo jest słaby w tym momencie

1

Zgadza się, jakie masz pytanie deyna?

1

Pressig, pressing od 1 minuty!!!!!

0

Tak jak z Interem? to jest Mit że Barca jak Real na LM się motywuje, ciągle jest ta sama motywacja

3

Ewidentty faul!!!

0

Widać że im się nie chce grać, na emeryture zapraszam razem z Valverde

3

Hahahha mówiłem że Verma i bronimi 0:0 przecież to są jaja. #valverdeout!!

1

Barca gra jakby była 5 min meczu, żenujące to jest

0

Brawo Cou kolejny tragiczny mecz

3

Znając Valverde zaraz Verma wejdzie i bronimy 0:0

0

Jakiegoś strzału oni nie zablokuja dzis?

0

Malcom na prawde nie zasłóżył na 30 min, na prawde Valverde?

0

Przecież dobrze gramy....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?