kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kurwa co oni robią w tej obronie?
0
I Cou się dziwi że nie gra co on robi?
1
Najbardziej doświadczony Busi i przez niego bramka xd
11
Tak jest Ivan znowu 90min, bez niego każdy mecz byśmy przegrali!!!!! Valverde wypad już z tego klubu proszę
3
W takiej drużynie z taką kadra, brak zmian w co drugim meczu przez walkę ze sredniakami o wynik to dramat i porażka Valverde jako trenera nie myskacego o każdym zawodniku i długości sezonu..
1
No tak bo nasz trener nie może ściągnąć Rakitica i w jego miejsce wpuścić Cou, tylko tyra Cou na skrzydle i nie mamy z niego żadnego pożytku w każdym meczu, ja to widzę, a taki trener nie?
2
U nas zmiany nie istnieją
0
Ivana też bym zmienił, Busi i Cou za Vidal i Rakietę, ale każdy wie że Ivan zagra 90min....
1
Tak jest żółta pewnie musowo
0
Zmiany, zmiany Vidal dziś słabo
25
Faul na Dembele, sędzia 3 metry od akcji i przez to tracimy bramkę kwintesencja sedziowska LA Ligi
0
Suarez stary dobry Suarez!!!!!
0
Ten kretyn niech daje żółte kartki wszystkim, nie tylko piłkarza Barcy
0
Lovren dramat
0
Masakra z 1.5 cm
15
Wystarczy nie pić dzień wcześniej alkoholu
2
Raczej Borussia w Niemczech
1
Ale jak można było nie narzekać jak to był mega słaby sezon Alvesa, już później każdy się śmiał zamiast denerwować
25
To jak Alves w jednym sezonie w Barcelonie, milion wrzutek na mecz na Ibre problem w tym że Ibry nie było xd
7
Cou to jest dramat oby początek 2019 był jego odrodzeniem
0
Ale Messi to koncertowo spier...
6
Vermalen mi imponuje, gdyby nie kontuzje top 5 obrońca na świecie
0
No szczególnie Malcom w 5 min mógł zrobić tyle akcji że szok
0
Rafinha i Roberto nic nie zrobili w tym meczu nic, a na ławce Dembele i Malcom ile jeszcze mamy to oglądać jak można tak źle dobierać skład i taktykę w takim klubie
11
Ktoś wrócił po kontuzji, ale to na pewno nie Messi
0
3 nigdy więcej jak Barca goni
0
Suarez z Messi dziś to duet niepełnosprawnych
0
Teraz to już w ogóle nie wiemy co zrobić na boisku jaka była taktyka na ten mecz pobić rekord podań do chuj? japierdole jaki ten Valverde jest słaby tragiczny na prawde on się nadaje na trenera Lecha poznać można by był w top 3
0
Messi wrócił jakby nie wrócił słabo oba mecze, cała Barca gra znów ospale
0
Malcoma proszę nie Rafe