0

Ło Jezu Denis Suarez kapitanem Barcy mogę umierać

6

Już wiemy kto na pewno nie będzie wykonywał wolnych w Barcelonie

0

Najgorsze co zrobi w tym meczu Valverde to zdejmije Malcoma i to będzie znaczyć koniec kariery w Barcelonie

0

Miranda zagrał jakąś dobrą piłkę?

0

Ja także nie oglądam, bo niestety nie rozumiem, a jak jeszcze Pół jest to dopiero tragedia

0

Po prostu chce coś zrobić, jezeli nic to nie da przynajmniej bede wiedział ze próbowałem

0

Jeżeli nie chcesz nie musisz przecież, ja nie zmuszam nikogo

2

Jeżeli ktos by chciał obejrzec jak ja PK w polskiej telewizji prosze o podanie dalej mojego twitta, moze cos to zmieni :)

21

Musi zagrac Malcom i Dembele, reszta mi obojetna

1

Boże co za opóźnienie komentarza na c+masakra

0

Bale gra raz z prawej raz z lewej

1

Roberto wolny na Bale, zamiast szybkiego Semedo ehhh gdzie to jakaś logika?

0

Skład Realu nie znany?

0

Wpisz sobie fotel dla gracza i ustaw do jakiej ceny i znajdziesz

0

O czym ty piszesz, bo ja nic nie rozumiem ? 19zl brutto to, ok 15zl na rękę netto

14

Rakitic, to niedługo będzie grał na wózku inwalidzkim, przez te jego miliony minut w każdym nawet wygranym meczy, nie rozumie tego kompletnie....

0

Mam nadzieję że Semedo wyjdzie na Real

0

Dlaczego?

52

A kim jesteś?

1

A powrót do Barcy znowu ja niszczy, szkoda ze Barca zaczeła niszczyc piłkarzy nie ich szkolic....

1

Sory, ale Ronaldo nie walczył z Messi tylko Messi zgarnial wszystko z Barca, z małymi potknięcia na przełomie 10 lat

63

W nagrodę Roberto na Classico i Semedo ławka :)

1

I bardzo dobrze po co tylko ten artykuł?

1

Właśnie tryb hardcore, to było to w co grałem non stop, ale chyba sie zdecyduje :)

0

Gra ktoś jeszcze z was lub ma możliwość zgrać w Call of Duty MW 2? chodzi mi o serwery oficjalne jak i dedykowane na piracie, pamiętam kiedyś setki godzin przegranych w grze i zastanawiam się czy nie kupić

1

Nie no Dembele dramat dziś, chciałbym Malcoma zobaczyć kiedyś xd

2

Boże my nie mamy żadnej obrony, żadnej....

7

O kurwa i Rakitic każdy mecz już do końca po 90 min, Valverde już to wie

0

Zrobić zmianę, najlepiej za Rakitica

1

Widzę że tak samo Cię to irytuje jak mnie, jest to tak głupie i niezrozumiałe że szkoda gadać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?