kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ło Jezu Denis Suarez kapitanem Barcy mogę umierać
6
Już wiemy kto na pewno nie będzie wykonywał wolnych w Barcelonie
0
Najgorsze co zrobi w tym meczu Valverde to zdejmije Malcoma i to będzie znaczyć koniec kariery w Barcelonie
0
Miranda zagrał jakąś dobrą piłkę?
0
Ja także nie oglądam, bo niestety nie rozumiem, a jak jeszcze Pół jest to dopiero tragedia
0
Po prostu chce coś zrobić, jezeli nic to nie da przynajmniej bede wiedział ze próbowałem
0
Jeżeli nie chcesz nie musisz przecież, ja nie zmuszam nikogo
2
Jeżeli ktos by chciał obejrzec jak ja PK w polskiej telewizji prosze o podanie dalej mojego twitta, moze cos to zmieni :)
21
Musi zagrac Malcom i Dembele, reszta mi obojetna
1
Boże co za opóźnienie komentarza na c+masakra
0
Bale gra raz z prawej raz z lewej
1
Roberto wolny na Bale, zamiast szybkiego Semedo ehhh gdzie to jakaś logika?
0
Skład Realu nie znany?
0
Wpisz sobie fotel dla gracza i ustaw do jakiej ceny i znajdziesz
0
O czym ty piszesz, bo ja nic nie rozumiem ? 19zl brutto to, ok 15zl na rękę netto
14
Rakitic, to niedługo będzie grał na wózku inwalidzkim, przez te jego miliony minut w każdym nawet wygranym meczy, nie rozumie tego kompletnie....
0
Mam nadzieję że Semedo wyjdzie na Real
0
Dlaczego?
52
A kim jesteś?
1
A powrót do Barcy znowu ja niszczy, szkoda ze Barca zaczeła niszczyc piłkarzy nie ich szkolic....
1
Sory, ale Ronaldo nie walczył z Messi tylko Messi zgarnial wszystko z Barca, z małymi potknięcia na przełomie 10 lat
63
W nagrodę Roberto na Classico i Semedo ławka :)
1
I bardzo dobrze po co tylko ten artykuł?
1
Właśnie tryb hardcore, to było to w co grałem non stop, ale chyba sie zdecyduje :)
0
Gra ktoś jeszcze z was lub ma możliwość zgrać w Call of Duty MW 2? chodzi mi o serwery oficjalne jak i dedykowane na piracie, pamiętam kiedyś setki godzin przegranych w grze i zastanawiam się czy nie kupić
1
Nie no Dembele dramat dziś, chciałbym Malcoma zobaczyć kiedyś xd
2
Boże my nie mamy żadnej obrony, żadnej....
7
O kurwa i Rakitic każdy mecz już do końca po 90 min, Valverde już to wie
0
Zrobić zmianę, najlepiej za Rakitica
1
Widzę że tak samo Cię to irytuje jak mnie, jest to tak głupie i niezrozumiałe że szkoda gadać