1

Jakby chociaż u nich widać było walke, jakiś wysoki pressing bieganie za każdą piłką, o co kur chodzi w tej drużynie, że im się nie chce lub nie mogą. Barca tutaj powinna wychodzić po swoje zniszyć Bilbao i nie dać im metra na rozegranie piłki, masakra gdzie jesteś Barelono????????

0

Zdecydowaie lepiej, Malcom lub Dembele od razu od 45 min, bo gramy tragedje

1

Taktyk Valverde, on w ogóle analizuje drużyny przed meczem i daje jakiekolwiek wskazówki lub taktyki?

1

Rakitic kompletnie bez pomysłu

0

Jedno pytanie dlaczego gra Cou nie Malcom? lub można było dać Cou do pomocy za Vidala i Malcom, ale Valverde woli nie wygrywać meczy

0

Wow co za obrona dziękuję Ter

0

Liczę że Valverde ogląda mecz i zagramy tak w następnych meczach z Realem

0

Sarri zwolniony?

0

Chcą przegrać, bo na pewno nie wygrać

0

Chcemy wygrać te mecz czy 2:2 nam wystarczy? Co jest Panowie???

1

Messi żyje czyli jest ok

0

Boże Suarez myśli że nikt go nie dogoni?

0

Suareza dzisiaj w ogóle w grze nie ma

1

Obrona Czestochowy dawno tego nie widziałem w La Lidze

1

W ogóle Coutinho zrobi kiedyś jaką fajną akcje skrzydłem czy on gra jako statysta?

4

Alba wchodzi!!! pytanie za kogo prosze za Roberto!!!

11

Alba na drugą połowe za Robeto i wygramy

1

Neto ma dzisiaj dużo szczęscia za dużo

0

2;2 przed przewa będzie spokojnie

1

Dobrze ze jak Paulista wybija reka piłke nie ma karnego

5

Niech mi ktos tutaj faul pokaze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8

Co to jest za faul niby do chuja?

0

Niesamowite Rakitic schodzi..

1

4:1 tak 4:2 nie

1

Valverde Cou do zmiany bo zaraz strzeli nam na bramkę

0

5:2 daje nam awans bo gubię się w obliczeniach?

2

Na chuj to kombinowanie będzie bramka

0

Chelsea upada?

0

Alba mógłby czasami się zastanowić nad podaniem

0

Var sprawdza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?