kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jakby chociaż u nich widać było walke, jakiś wysoki pressing bieganie za każdą piłką, o co kur chodzi w tej drużynie, że im się nie chce lub nie mogą. Barca tutaj powinna wychodzić po swoje zniszyć Bilbao i nie dać im metra na rozegranie piłki, masakra gdzie jesteś Barelono????????
0
Zdecydowaie lepiej, Malcom lub Dembele od razu od 45 min, bo gramy tragedje
1
Taktyk Valverde, on w ogóle analizuje drużyny przed meczem i daje jakiekolwiek wskazówki lub taktyki?
1
Rakitic kompletnie bez pomysłu
0
Jedno pytanie dlaczego gra Cou nie Malcom? lub można było dać Cou do pomocy za Vidala i Malcom, ale Valverde woli nie wygrywać meczy
0
Wow co za obrona dziękuję Ter
0
Liczę że Valverde ogląda mecz i zagramy tak w następnych meczach z Realem
0
Sarri zwolniony?
0
Chcą przegrać, bo na pewno nie wygrać
0
Chcemy wygrać te mecz czy 2:2 nam wystarczy? Co jest Panowie???
1
Messi żyje czyli jest ok
0
Boże Suarez myśli że nikt go nie dogoni?
0
Suareza dzisiaj w ogóle w grze nie ma
1
Obrona Czestochowy dawno tego nie widziałem w La Lidze
1
W ogóle Coutinho zrobi kiedyś jaką fajną akcje skrzydłem czy on gra jako statysta?
4
Alba wchodzi!!! pytanie za kogo prosze za Roberto!!!
11
Alba na drugą połowe za Robeto i wygramy
1
Neto ma dzisiaj dużo szczęscia za dużo
0
2;2 przed przewa będzie spokojnie
1
Dobrze ze jak Paulista wybija reka piłke nie ma karnego
5
Niech mi ktos tutaj faul pokaze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8
Co to jest za faul niby do chuja?
0
Niesamowite Rakitic schodzi..
1
4:1 tak 4:2 nie
1
Valverde Cou do zmiany bo zaraz strzeli nam na bramkę
0
5:2 daje nam awans bo gubię się w obliczeniach?
2
Na chuj to kombinowanie będzie bramka
0
Chelsea upada?
0
Alba mógłby czasami się zastanowić nad podaniem
0
Var sprawdza