kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Statystyki nie graja, mecz meczowi nie równy wygrajmy LM wtedy się cieszmy
5
I przegrywa xd, mam nadzieje że Barca tak samo będzie ich gniotła na CN i wygra 4:0
0
Totki są tragiczne w obronie na prawde
1
Statystyki Porto z Live https://www.flashscore.pl/mecz/QFPLMUNK/#statystyki-meczu;0
Barca na CN musi ich mega cisnąć i wygrać 5:0 by na Anfeild był spokój jak Porto ich tak ciśnie
1
Liverpool trzeba zniszczyć technicznie i taktycznie, w obu meczach trzeba zagrać na 120% i awansować do finału
0
Valverde zmiany mecz już wygrany!!!
7
niestety Coutinho jest bezużyteczny
0
Jak Ole okaże się lepszym Taktykiem od Valverde to nie widzę tego meczu
1
Zgadza się poziom studia to dno
1
Barca gra na Periumu 1, a Ajax na 2 wiec dlaczego oglądamy rozgrzewke i mecze Ajaxu wraz z Juve, a nie Barcy i Manu?
0
Ah ten Valverde i jego patrzenie na forme piłkarzy
0
i czy Arthur czy Vidal
9
– Naprawdę nie rozumiem, dlaczego graliśmy w środę, a teraz mamy mecz we wtorek, natomiast inne drużyny grały we wtorek, a rewanż będą mieć w środę – przyznał Norweg po spotkaniu z West Hamem. – Być może to, że mamy mecz we wtorek wieczorem, wpłynął mentalnie na niektórych piłkarzy, chociaż nie powinien
Ole chyba nigdy wcześniej w LM nie grał bo tak jest zawsze już niech się nie kompromutuje mieli 7 dni wolnego przed pierwszym meczem, myślałem że to normalny trener widocznie nie. Licze na 4:0 dla nas na CN
0
Te lepsze częsci dają mu przed ostatnie miejsce w kwalifikacjach i 2 okrożenia straty w wysciugu, a on mówi że widzi poprawe chłopak chyba się troche pogubił....
1
9 sekund na okrążeniu, to nawet Schumacher by nie wykręcał tym samym bolidem, widać ogromną różnice w ich samochodach
0
Wage wie co to spalony? dzis chyba juz 5
5
Alenia słabo na tle takiego rywala, to nie dobry sygnał
0
Rezerwy z Dembele
1
Junajted może z podniesiona głową mówić że walczyli, ale się nie udała Barca grała 25 min resztę w sumie nie wiadomo co robiła
2
Słabo słabo są lepsze drużyny w tej edycji LM niestety
24
Zamiast ich rozjebac 0:3 my bronimy wyniku i mamy zakaz stwarzania okazji przez takie granie właśnie Barca odpadła z LM
0
Jak to ma. być ostatni słaby mecz Barcy w LM w tym sezonie to niech już się kończy ten mecz
0
Nie będzie tak cieszył ten tytuł jak za Lucho czy Pepa bez stylu przynajmniej mnie
5
Roberto dalej patrzy komu podać...
7
Malcom za swoje extra występy w ważnym meczu w LM ława nienawidzę Valverde
4
Przykre, ale Leo nic nie gra kompletnie nic
1
Problem jest taki że my każdy mecz chcemy wygrać najmniejszym nakładem sił i później odpadam w ćwierćfinale LM
2
Vidal widzę chce dziś grać najgorzej że wszystkich
0
Busi zostaje.....
0
Suarez tyle miejsca i czasu