kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego to jest faul na bramkarzu? to onana nogę wystawił bezsens
0
Ja także :) i my wygrany tą Lige Mistrzów w tym sezonie
3
Lahoz sedziuje mecz w półfinale LM? czy oni są normalni? kto podejmuje takie decyzje...
1
PSG przegrywa 3:2 z Montepellier brawo PSG!
10
Ter Steven za oblaka że względu na dalszą grę w LM i mistrzostwo Hiszpanii, a umiejętnościami na pewno nie odstaje, a możliwe że jest lepszy
2
Bo nowe ustawienia wprowadzili, a to nie jest dozwolone podczas weekendu wyścigowego i to kara
0
Mam rozumieć że Suarez jest bardziej wytrzymały od Leo o odpoczynku nie potrzebuje?
0
Widzew 1:1 88 min hahahahahaha szykuje się 10 remis z rzedu wicelidera III Ligi Polskiej
0
W ile meczy Liverpool stracił 10 pkt przewagi nad City?
0
De Gea to na prawde ręcznik
0
Dlaczego w ekstraklasie co chwile jest doliczane 6 min do meczów?
0
Nie ma z kim tam grać
0
Co tam się wydarzyło?
0
wyjdź
0
Będzie to wyglądać zupełnie tak sam plus jak teraz Valencia wygra, Levante zrobi na początku meczu szpaler
11
To przecież będą świętować w sobote o co Ci chodzi? Levante zrobi szpaler i cały mecz to będzie świętowanie i po moczeu także
19
Ja tam wole rezerwy na Levante i wszystkie siły na Liverpool
1
Valencia 1:1 !!!!!!!!!!!
0
Zgadza sie :)
1
Derby i Milan w tle
1
Słaba Valencia dzisiaj oby w PK zagrali tak samo lub jeszcze gorzej
0
Myślicie że Vidal zamiast Arthura na live?
2
Rytm meczowy po 50 meczach już rozegranych jest ważniejszy niż odpoczynek przed meczami z Live spokojnie
0
A po co, albo w 91 min niewiadomo dlaczego
0
Czemu on Suareza nie zdejmie ktoś wie?
1
Jak my z Liverpoolem nie zagram na 150% to proponuje Valverde wywieźć na taczkach do Bilbao
1
A Alba to już nie wiem po co będzie wchodził
0
Głowę można łatwo wyleczyć, więc lepiej żeby miał z głową
0
Ale wiek mu lepszej formy już nie zagwarantuje, a Samowi tak
11
W formie to najlepszy obrońca na świecie, a jest jeszcze młody także ja na niego licze w przyszył sezonie