La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1588 Culés

konto usunięte

0

A tak na serio to niech Valencia nie wygrywa,wolę świętować mistrzostwo w sobotę.

11

@kenneth99 To przecież będą świętować w sobote o co Ci chodzi? Levante zrobi szpaler i cały mecz to będzie świętowanie i po moczeu także

konto usunięte

0

@kiper09 Chodzi o to, że większą frajdę da nawet skromne zwycięstwo z Levante 1:0 na WŁASNYM stadionie i tak jakby samodzielne wywalczenie mistrzostwa. Zupełnie inaczej będzie to wyglądać, ta radość będzie naturalna, bardziej ekspresyjna. A do soboty to piłkarze już ochłoną.

0

@LuisSalvano Będzie to wyglądać zupełnie tak sam plus jak teraz Valencia wygra, Levante zrobi na początku meczu szpaler

konto usunięte

0

@kiper09 No dobrze, co kto woli. Ja i tak wolę jeszcze inny wariant - dwie wygrane Altetico, dwa remisy Barcy i wygrana z Getafe, bo będę na tym meczu (ew. wygrana z Celtą, aby w meczu z Getafe wręczono nam puchar na CN).

Ile osób, tyle pragnień i wizji idealnego tryumfu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?