1

Jestem tego pewny wiele razy już tak było jak Leo zaczynał na ławce

3

Najlepsze jest to że jakby grała podstawa bez Leo mecz wyglądał by tak samo

9

Liverpool będzie biegał bardzo dobrze :)

5

Spalony to spalony

0

No kurde rysują linie na prostej kamerze i tyle no

1

On jest na wakacjach, ale naszczescie niedługo już się kończą

0

W tym momencie lepiej Roberto dać na pomoc niż Arthura

0

To jest oczywiste

1

Troszkę lepiej niż Huesca, Kevin ten sam poziom

0

Dlatego znów wyjdzie Vidal na Live nie on

0

Widzę że nie zrozumiałeś ironi :)

1

Trzeba kupić kogoś do ataku bo pomoc i obrona fajnie wygląda, ale ataku nie mamy niestety

0

Malcom za niego wejdzie i trafi

6

Znowu 3 tygodnie przerwy szkoda myślałem że na Live wejdzie w 60 min i pozamiata masakra, przyszły sezon jeśli dalej tak będzie to niestety trzeba mu szukać klubu

0

Nic, mecz o nic bez emocji przegrywają fajnie wygrają też fajnie xd

2

Oczywiście że możesz książka i film korzystaj do woli

1

Szczególnie zalezeli od Leo jak Real dostawał 5 bramkę :) Leo jest najlepszy to gra tak jak gra, ale inni zawodnicy grają również na wysokim poziomie

0

Powinni wszyscy razem obejrzeć ten mecz i nie dopuścić nigdy do czegoś podobnego

0

Grają w 9 jak mają grać, liczą na kontry tylko i wyłącznie

5

Tak, nie bierz takiego abonamentu bardziej opłaca się wziąć na przykład plush abo za 25zl masz wszystko bez limitu i telefon wziąć na przykład z media experta na raty wyjdzie dużo taniej

2

I brawo odpoczynek i 150% na Liverpool

0

Świetne tłumaczenie wywiadów na Polsacie, ale to jest tragiczne studio

1

Rakitic 3, Roberto 4, Dembele 2 Cou 5 reszta wydaje się ok

1

Myślicie że z Celta 10 zmian w składzie?

1

On jest niepełnosprawny?

2

Boże kto tłumaczy na Polsacie wywiady ktoś niepełnosprawny?

0

Jeszcze zostało 90 meczu na Anfield przy ich kibicach tam wygrajmy i wtedy tak mówmy, a w ogóle ja im życzę Ligi Angielskiej

0

My teraz tydzień odpoczynku Live znowu pełny skład na weekend i jazda na Anfield nie można tego wypuścić trzeba tam zagrać dużo lepiej niż u nas i na 150%

1

3:1 to za łatwa sytuacja żeby chociaż strzał na bramkę oddać

0

Też to zauważyłem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?