kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jestem tego pewny wiele razy już tak było jak Leo zaczynał na ławce
3
Najlepsze jest to że jakby grała podstawa bez Leo mecz wyglądał by tak samo
9
Liverpool będzie biegał bardzo dobrze :)
5
Spalony to spalony
0
No kurde rysują linie na prostej kamerze i tyle no
1
On jest na wakacjach, ale naszczescie niedługo już się kończą
0
W tym momencie lepiej Roberto dać na pomoc niż Arthura
0
To jest oczywiste
1
Troszkę lepiej niż Huesca, Kevin ten sam poziom
0
Dlatego znów wyjdzie Vidal na Live nie on
0
Widzę że nie zrozumiałeś ironi :)
1
Trzeba kupić kogoś do ataku bo pomoc i obrona fajnie wygląda, ale ataku nie mamy niestety
0
Malcom za niego wejdzie i trafi
6
Znowu 3 tygodnie przerwy szkoda myślałem że na Live wejdzie w 60 min i pozamiata masakra, przyszły sezon jeśli dalej tak będzie to niestety trzeba mu szukać klubu
0
Nic, mecz o nic bez emocji przegrywają fajnie wygrają też fajnie xd
2
Oczywiście że możesz książka i film korzystaj do woli
1
Szczególnie zalezeli od Leo jak Real dostawał 5 bramkę :) Leo jest najlepszy to gra tak jak gra, ale inni zawodnicy grają również na wysokim poziomie
0
Powinni wszyscy razem obejrzeć ten mecz i nie dopuścić nigdy do czegoś podobnego
0
Grają w 9 jak mają grać, liczą na kontry tylko i wyłącznie
5
Tak, nie bierz takiego abonamentu bardziej opłaca się wziąć na przykład plush abo za 25zl masz wszystko bez limitu i telefon wziąć na przykład z media experta na raty wyjdzie dużo taniej
2
I brawo odpoczynek i 150% na Liverpool
0
Świetne tłumaczenie wywiadów na Polsacie, ale to jest tragiczne studio
1
Rakitic 3, Roberto 4, Dembele 2 Cou 5 reszta wydaje się ok
1
Myślicie że z Celta 10 zmian w składzie?
1
On jest niepełnosprawny?
2
Boże kto tłumaczy na Polsacie wywiady ktoś niepełnosprawny?
0
Jeszcze zostało 90 meczu na Anfield przy ich kibicach tam wygrajmy i wtedy tak mówmy, a w ogóle ja im życzę Ligi Angielskiej
0
My teraz tydzień odpoczynku Live znowu pełny skład na weekend i jazda na Anfield nie można tego wypuścić trzeba tam zagrać dużo lepiej niż u nas i na 150%
1
3:1 to za łatwa sytuacja żeby chociaż strzał na bramkę oddać
0
Też to zauważyłem