0

Licze na dobry występ Big Sama dzis

0

Własnie zauważyłem, ze Liverpool ma teraz tydzień wolne i gra mecz w piątek już trochę odpoczynku przed nimi niestety

0

Jak nie awansuja do LM, nikt z topu do nich nie pójdzie młode talenty także, niestety LM to mus dla takiej drużyny

4

Tak

0

Ciekawe szkoda że nie chodzą na stadiony xd wiecznie są puste miejsca i nigdy nie ma normalnej liczby kibiców

4

Nigdy nie zrozumiem zmian Valverde nigdy

1

Przepraszam co oni analizują?

1

Wow Alba z prawej nieźle

5

Brawo Valverde przecież 1:0 to wynik pewny i można już nic nie grać

0

Klema!!!!!!!!!!

2

Słucham? na razie miał jeden strzał do obrony xd

1

Tylko ze oni w 98% braja ekonomiczne to kiedy mają grać na 100% w 3 meczach sezonu?

1

Juve się cieszy z tej ligi jakby to był jakiś niesamowity wyczyn, zdecydowanie brakuje im pokory i utemperowania ciekawe czy w końcu jakiś klub będzie w stanie ich zbić z tronu Serię A

0

Komentując Serię A raczej nie mówił o lidze Angielskiej, później wspomniał o Ajaxie więc się zgadza

73

Jeżeli dobrze słyszałem komentator na eleven podczas meczu Juve teraz powiedział że problemem drużyn z Seria A w LM jest to że w Serię A jest 6 drużyn które mogą wygrać z każdym i jest rywalizacjia i to dlatego Juve odpadli z LM mając 20pkt przewagi w ciężkiej lidze co za shit

5

Van Djik niestety, ale licze że Leo go wyjaśni

0

Son dużo lepszy od CRA i to on powinien byc w waszych 11

0

Messi?

0

Jaki problem? Nauczyciele mają na parwde tak źle? Tyle wolnego co oni maja nikt nie ma, zarobi też na pewno nie maja najgorszych, a jeszcze niektórzy nauczyciele kompletnie nic nie robia tylko zadania domowe daja i czytają z ksiazki na lekcjach

3

40zł za 7 dni, przecież to jest jakaś dramatyczna cena.....

0

Dla Ajaxu to zrobili?

0

W styczniu

1

1:0? wygrać 3:0 i na Anfield kontrolować 1:0 nie brałbym w ciemno nigdy

1

W ogóle jak Klopp Liverpool wyciągnał z bagna, biją się o mistrza ligi, druzi rok z rzedu 1/2 LM z top 10, Live jest top 3 od 2-3 lat

0

Jak wygramy na CN 5:0 nie będzie ciężko, a Barca może to zrobić

0

City rok temu z Live w tym roku z Totkami, drużyny które w lidze praktycznie szans nie maja w pojedynkach z City, wygrywają z nimi w LM ciekawe

0

Maja skuteczność, ale nie panują nad meczem trzeba ich cisnąć i nie dopuszczać do groźnych akcji

0

Barca po prostu musi wygrać z Live i w finale będzie teoretycznie słabszy rywal dawaj Barca!!!!

0

Mówie jak odpadaliśmy lub robiliśmy niemożliwe, Bayern 2014, Juve, PSG, Atletico

0

Czy ja wiem czy niestety, ostatnio jak graliśmy z przeciwnikami na wyjeździe w LM na CN nie było już o co grać, także może być jak w 2015 z Bayernem 3:0 u siebie i kontrona na wyjezdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?