kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Licze na dobry występ Big Sama dzis
0
Własnie zauważyłem, ze Liverpool ma teraz tydzień wolne i gra mecz w piątek już trochę odpoczynku przed nimi niestety
0
Jak nie awansuja do LM, nikt z topu do nich nie pójdzie młode talenty także, niestety LM to mus dla takiej drużyny
4
Tak
0
Ciekawe szkoda że nie chodzą na stadiony xd wiecznie są puste miejsca i nigdy nie ma normalnej liczby kibiców
4
Nigdy nie zrozumiem zmian Valverde nigdy
1
Przepraszam co oni analizują?
1
Wow Alba z prawej nieźle
5
Brawo Valverde przecież 1:0 to wynik pewny i można już nic nie grać
0
Klema!!!!!!!!!!
2
Słucham? na razie miał jeden strzał do obrony xd
1
Tylko ze oni w 98% braja ekonomiczne to kiedy mają grać na 100% w 3 meczach sezonu?
1
Juve się cieszy z tej ligi jakby to był jakiś niesamowity wyczyn, zdecydowanie brakuje im pokory i utemperowania ciekawe czy w końcu jakiś klub będzie w stanie ich zbić z tronu Serię A
0
Komentując Serię A raczej nie mówił o lidze Angielskiej, później wspomniał o Ajaxie więc się zgadza
73
Jeżeli dobrze słyszałem komentator na eleven podczas meczu Juve teraz powiedział że problemem drużyn z Seria A w LM jest to że w Serię A jest 6 drużyn które mogą wygrać z każdym i jest rywalizacjia i to dlatego Juve odpadli z LM mając 20pkt przewagi w ciężkiej lidze co za shit
5
Van Djik niestety, ale licze że Leo go wyjaśni
0
Son dużo lepszy od CRA i to on powinien byc w waszych 11
0
Messi?
0
Jaki problem? Nauczyciele mają na parwde tak źle? Tyle wolnego co oni maja nikt nie ma, zarobi też na pewno nie maja najgorszych, a jeszcze niektórzy nauczyciele kompletnie nic nie robia tylko zadania domowe daja i czytają z ksiazki na lekcjach
3
40zł za 7 dni, przecież to jest jakaś dramatyczna cena.....
0
Dla Ajaxu to zrobili?
0
W styczniu
1
1:0? wygrać 3:0 i na Anfield kontrolować 1:0 nie brałbym w ciemno nigdy
1
W ogóle jak Klopp Liverpool wyciągnał z bagna, biją się o mistrza ligi, druzi rok z rzedu 1/2 LM z top 10, Live jest top 3 od 2-3 lat
0
Jak wygramy na CN 5:0 nie będzie ciężko, a Barca może to zrobić
0
City rok temu z Live w tym roku z Totkami, drużyny które w lidze praktycznie szans nie maja w pojedynkach z City, wygrywają z nimi w LM ciekawe
0
Maja skuteczność, ale nie panują nad meczem trzeba ich cisnąć i nie dopuszczać do groźnych akcji
0
Barca po prostu musi wygrać z Live i w finale będzie teoretycznie słabszy rywal dawaj Barca!!!!
0
Mówie jak odpadaliśmy lub robiliśmy niemożliwe, Bayern 2014, Juve, PSG, Atletico
0
Czy ja wiem czy niestety, ostatnio jak graliśmy z przeciwnikami na wyjeździe w LM na CN nie było już o co grać, także może być jak w 2015 z Bayernem 3:0 u siebie i kontrona na wyjezdzie