- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1466 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1466 Culés
0
Zdecydowanie najgorsza połowa pod wodzą Sarriego. Beznadziejnie dzisiaj gramy. Już nie mówię o Luzie, który miał kilka dobrych meczy, a w większości musi popełnić jakiś wielki błąd. Nie wyobrażam sobie, że w zimie nie będziemy aktywni na rynku transferowym, bo obrona aż się prosi o wzmocnienie, to samo ofensywa.
7
@student97r Chyba strony Ci się pomylił
1
@student97r Wow zawodnik Chelsea komentuje na La Rambli w wolnych chwilach!!!
5
@kiper09 Nie, nie pomyliły mi się strony, bo kibicuję też Barcelonie. :) Poza tym nawet jakbym nie kibicował, to mam prawo tutaj być. :) Pozdrawiam. :D
0
@koziar Nie, po prostu utożsamiam się z klubem i tak samo piszę o naszym klubie. :) Mi to nie przeszkadza, jeśli tak bardzo bije Ci to po oczach, przewiń dalej. ;) Ciebie również kolego pozdrawiam. :D
3
@kiper09 Student występuje w postaci Trójcy, jest Barcą, teraz Chelsea, a dzisiaj rano coś pisał jakby był zespołem z NBA.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@student97r Chyba się nie zrozumieliśmy.
0
@student97r Ale o Chelsea powinieneś pisać na stronie Chelsea. Człowiek wchodzi na La Ramblę i widzi tekst: "Beznadziejnie dzisiaj gramy", po czym otwiera flashscore bo nie wie co jest grane (czyżby pomylił godziny i mecz zaczął się wcześniej?). Nie widzisz w tym nic dziwnego?
0
@koziar Jeśli nawiązujesz do tego w jakiej osobie piszę to zrozumiałem. Jeśli nawiązywałeś do czegoś innego, to masz rację nie zrozumiałem. ;)
1
@Pawlak1992 Wystarczy zobaczyć o jakim trenerze wspomniałem i piłkarzu. :D Jeśli Wam to przeszkadza, to przejdźcie niżej i tyle. :D Po co komentować? :)