La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1728 Culés

3

Jeśli ktoś ma dobrego neta a słabego kompa lub nawet kilkuletniego laptopa, co uniemożliwia mu granie w najnowsze tytuły gier, mam dla was szokującą wiadomość, o której wielu mogło nie słyszeć (jak ja do teraz), dlatego to piszę.
Nvidia niedawno udostępniła program Geforce Now, który umożliwia granie na wirtualnym komputerze w chmurze, dzięki czemu możemy grać w najnowsze gry na najwyższych usatwieniach nawet na bardzo słabych komputerach. Wystarczy mieć dość dobre łącze komputerowe - im lepsze, tym na większych ustawieniach graficznych możemy grać. 60 FPS na ustawieniach ultra osiągniemy przy internecie 50 Mb/s, także jeśli ktoś ma światłowód, bez problemu będzie mógł sobie na tą usługę pozwolić.
Na razie jest to darmowa beta, ale na pewno nie zawsze będzie to za darmo.
Żeby się zapisać do bety wystarczy się zarejestrować, dzięki czemu znajdziemy się na liście oczekujących, którzy po niedługim czasie dostaną klucz dostępu.

1

@fc_barcelona_1899 O lol :D To jest zarąbisty pomysł. Ciekawe jak będzie ze stabilnością, no i ceną bo nie wierzę, że po testach, w dłuższej perspektywie będzie to darmowe

0

@Bykunn 10 euro/8 dolarów miesięcznie :)

0

@fc_barcelona_1899 No to na Zachodzie w ogóle żart, a nie kasa, u nas jednak 30/40zł to już jakiś tam wydatek dla części osób. Ale to jest 400~ na rok więc i tak sporo taniej niż co 3-4 lata kupować nowego kompa pod najnowsze gry

konto usunięte

0

@fc_barcelona_1899 Wow, tanio.

1

@Bykunn Jak kupisz kompa, który bez problemu pociągnie ultra ustawienia graficzne w najnowszych grach, to na pewno nie będziesz musiał tak szybko wymienić, żeby cieszyć się grą w wysokich doznaniach graficznych :D
Ale mimo wszystko wydatek spory, więc ta usługa jest bardzo ciekawa :)

0

@fc_barcelona_1899 Wszystko fajnie tylko musisz miec gre kupioną zeby ją odpalić przez to

0

@kiper09 na 100%? :)

0

@kiper09 Podobno niektóre tytuły AAA będą za darmo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?